Skocz do zawartości

Tor Mikołajki


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze temacik w celach, ze tak powiem, rozeznawczo-rozpoznawczych ;) Dzwonilem pare dni temu do Urzedu Miasta w Mikołajkach. Tor na ktorym rozgrywany byl prolog Rajdu Polski mozna bedzie wynajac mniej wiecej od polowy wrzesnia. Jeszcze nie znam dokladnych cen (jasna sprawa, ze im wiecej uczestnikow tym nizsza cena) dokladnego terminu, ale chcialbym zapytac czy ktos bylby chetny na uczestnictwo w takiej pojezdzawce, raczej zadne zawody, tak po prostu 4fun. Kilku chetnych z Olsztyna i okolic by sie znalazlo (m.in. pablonas i kanapa z forum). Jest jeszcze sporo czasu na dogranie wszelkich konkretow, poki co wstepnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze temacik w celach, ze tak powiem, rozeznawczo-rozpoznawczych ;) Dzwonilem pare dni temu do Urzedu Miasta w Mikołajkach. Tor na ktorym rozgrywany byl prolog Rajdu Polski mozna bedzie wynajac mniej wiecej od polowy wrzesnia. Jeszcze nie znam dokladnych cen (jasna sprawa, ze im wiecej uczestnikow tym nizsza cena) dokladnego terminu, ale chcialbym zapytac czy ktos bylby chetny na uczestnictwo w takiej pojezdzawce, raczej zadne zawody, tak po prostu 4fun. Kilku chetnych z Olsztyna i okolic by sie znalazlo (m.in. pablonas i kanapa z forum). Jest jeszcze sporo czasu na dogranie wszelkich konkretow, poki co wstepnie ;)

tor asfaltowy czy szutrowy? :razz:

cos wiecej o tym torze?

 

jezeli tor fajny + normalna cena, to mozliwe, ze wpadloby i kilka ekip z Burundi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandy baaardzo glosno krzycza to niestety prawda, to najwiekszy minus tego toru. Jesli idzie o nawierzchnie to jest to ponoc mieszanka szutru z asfaltem (cos jakby twardy, mocno ubity szuter aby koleiny sie nie tworzyly) Widze, ze zainteresowanie jest - fajnie, bede dzwonic we wrzesniu, postaram sie cos ogarnac ;)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=kWOAKxZ_QYo

http://pl.youtube.com/watch?v=xtWdBMC_w-Y&NR=1

 

nie podjarajcie sie tylko za mocno, bo zeby tam tak pojechac trzeba miec naprawde jaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podjarajcie sie tylko za mocno, bo zeby tam tak pojechac trzeba miec naprawde jaja :mrgreen:

 

własnie spojrzałem między nogi i coś tam dynda :mrgreen: , ja oczywiście sie pisze w każdym terminie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to ja juz jestem pewien ze bede musial ogarnac te mikolajki na jakis weekendzik :cool: carfit mialem napisac, ze potrzeba jaj oraz sporo szpachli i mlotka na podklepanie wgniotow :mrgreen: myslalem, ze zainteresowanie bedzie wprost proporcjonalne do szerokosci toru a jest wrecz odwrotnie, nice :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor asfaltowy czy szutrowy? :razz:

cos wiecej o tym torze?

 

jezeli tor fajny + normalna cena, to mozliwe, ze wpadloby i kilka ekip z Burundi

 

Witam,

nawierzchnia szutrowa i bez wyrypu, jesli uda sie to wynajac to ja pisze sie na bank. IMO to najlepszy obiekt do posmigania w Polska, a wygrywa z Poznaniem bo ma luzna nawierzchnie :P.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben się powinien wybrać na mały rekonesans. Byczy się chłopak w tym momencie kilkaset metrów od toru :wink:

 

Próbowałem przed chwilą obejrzeć go z bliska ale wszystko pozamykane na cztery spusty :neutral:

 

Tak czy inaczej jeśli termin będzie inny niz 14.09 to chętnie pojadę i wypróbuje te bandy na własnym lakierze :twisted: .

 

Możnaby na weekendowe upalanie wpaść, przekimać sie w Gołębiu i jakąś imprezkę przy okazji zrobić. Czekam na konkretne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben się powinien wybrać na mały rekonesans. Byczy się chłopak w tym momencie kilkaset metrów od toru :wink:

 

Próbowałem przed chwilą obejrzeć go z bliska ale wszystko pozamykane na cztery spusty :neutral:

 

Tak czy inaczej jeśli termin będzie inny niz 14.09 to chętnie pojadę i wypróbuje te bandy na własnym lakierze :twisted: .

 

Możnaby na weekendowe upalanie wpaść, przekimać sie w Gołębiu i jakąś imprezkę przy okazji zrobić. Czekam na konkretne info

 

dobrze gadasz :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak termin po 20 września, to ja też będę chciał wpaść i pojeździć troszkę- jeśli mnie, niezaturbionego, koledzy na tor wpuszczą...Czekam również na konkretne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem za a nawet przeciw :wink: ic co, że bandy blisko, jak zazgrzyta to zazgrzyta... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: dopisuję się czterema kołami!

 

[ Dodano: Pią Wrz 05, 2008 12:21 am ]

Tak w ogóle to jest tor miasta czy prywatny Gołębia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...