Skocz do zawartości

Jak przekonać do GT?


Raga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za 15000CHF cos faktycznie mozna znalezc w szwajcarii jesli sie tam pojedzie i poszuka. Czasami safajne okazje z niewielkim przebiegiem, jednak momentalnie znikają :)

 

ale się nie poddaję i czaję się nadal :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTek to coraz bardziej auto dla sporego entuzjasty.

 

Jest dużo więcej roboty niż z takim moim 04 WRX? Chłopak do pracy ma 4 km dziennie i raczej 2 razy w tygodniu robiłby więcej niż 10km.

roboty na pewno będzie więcej, jednak 6 lat różnicy wieku swoje musi zrobić, nie wiem natomiast o ile więcej.

pytanie jest jeszcze takie - skoro ten samochód ma traktować jako wozidło do pracy to czy go nie zajedzie... ja sam mam 4km do pracy i jeżdżę GT ale rano to nawet nie zdąży się zagrzać więc z ognia nici. lepiej jest w dłuższych wycieczkach, tak kilkadziesiąt km, inaczej można po prostu zarżnąć silnik. jazda nim sprawia mi przyjemność per se ale pytanie czy jemu będzie się podobać? wiesz co, dawaj go do krakowa, przewieziemy go to się chłop zdecyduje ;)

 

No problemo ;) Chłopak jest zdecydowanie fanem motoryzacji, zna się i wie o co biega. Pokocha GT, tyle wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak rozmowa o wyborze pomiędzy VW i GT to i ja się dołączę.

Przesiadłem się z Passata 3BG 1.9 TDi http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=4594 do GT Sportwagon 1997 i absolutnie nie żałuję. Passata kupiłem jako zupełną serię, a sprzedałem jako mega wypas.

Imprezę kupiłem jako niby ideał za 23k i musiałem na dzień dobry wsadzic 7k, żeby w ogóle jeździła. I nadal nie żałuję.

 

Jak chce się gubic w tłumie to niech kupi VW. Jak chce auto, w którym się można zakochac to wybór jest prosty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30k PLN w zupełności wystarczy na kupno porządnego GTka. Nie kolekcjonerskiego ideału bez jednej ryski na karoserii i pół nitki zaciągnietej na tapicerce, nie 400 konnego potwora z napędem z tytanu ale seryjnego, solidnie serwisowanego, jeżdzącego wozu np. ze Szwajcarii. A opinie, że taki GTek to trup w którego żeby ruszył trzeba wpompować 8234238497 $ trzeba włożyć między bajki.

 

Naszego białasa kupiliśmy poniżej 30k PLN, przejechał ponad 10 kkm do tej pory i na razie wymieniamy jedynie elementy ekspoloatacyjne - tarcze, klocki etc. Fakt - nie był idealny, lekko zadrapany przód i podgnite nadkole jednak dało się to naprawić normalnym kosztem. Wymieniliśmy wydech na przelot i auto idzie jak złe, młuci wrxy aż miło. Żadnych zastrzeżeń, odpukać oczywiście.

 

Raga, jeśli kolega ma chociaż trochę benzyny we krwi to weź go na przejażdzkę. Najlepiej na jakąś krętą drogę, tak żeby poczuł co to znaczy SUBARU. :twisted: Po takiej solidnej przejażdzce nie będzie miał wątpliwości co zrobić ze swoimi 30 k PLN. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gruncie rzeczy to ja też się przesiadłem z passata do gt. różnica oczywiście ogromna ale z drugiej strony podróżowanie na autostradach było dużo wygodniejsze w vw. ot taki dupowóz :)

 

No właśnie: dupowóz do przemieszczania, ale emocji to za wiele nie dostarczał...

Jak ktoś lubi wygodne i tanie przemieszczanie to niech kupi TDi, a jak ma min. 95 oktanów we krwi to wiadomo... tylko trzeba się trochę po Polsce najeździc i naszukac dobrego GT'ka... ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę kupiłem jako niby ideał za 23k i musiałem na dzień dobry wsadzic 7k, żeby w ogóle jeździła.

 

jak ja bym chcial wydac tylko 7k pln zeby turbowanna jezdzila :mrgreen: mysle ze 2 przed ta 7ka juz sie pojawila :mrgreen:

 

charlot, ja obejrzałem jednego. i kupiłem :)

 

ja swojej turbowanny nawet nie ogladalem a kupilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...