Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

pumex1, ostrzegam :evil:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo zejde... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk. Noc sobota/niedziela:

 

Sen przerywany czyli dlaczego powinno się wyłączać telefon na noc. Tragikomedia w paru smsowych aktach. Nadawca nieznany (wiadomości wysyłane z Internetu, podpis „mk”), na pewno płci pięknej, choć w tym przypadku niekoniecznie mądrej. Nadawca przypuszczalnie o blond umaszczeniu. Pisownia w oryginale, usunięto jedynie wulgary (wlg) i skrócono liczbę wykrzykników. Na żadną z poniższych wiadomości nie udało mi się odpisać. Nadawcy to jednak nie przeszkadzało…Treść poniżej:

 

2:26: spisz?

2:31: bo ja jakos nie mogę

2:33: no mowie ci normalnie mnie (wlg) po tym co się dowiedziałam

2:34: Goska mi napisala ze Jacek siedi w babilonie z ta (wlg) Martom i pijom sobie drinki!!!

2:38: zreszta jutro wszystko ci opowiem co mi powiedziala

2:44: to (wlg) (wlg) oo ja (wlg). Dwa dni temu się ze mna (wlg) a teraz stawia tej rudej (wlg) drinki!!!!!!! A pozniej pewnie to do niego pojdom (wlg)

2:52: pije karmi już mi lepiej hehehehee. Matka miala w lodowce pychaaaa hehehe

2:54: szkoda ze cie nie ma na tlenie to byśmy pogadaly

3:13: ty dostalam emsa od goski!!!!!!!!!! Czyli jednak prawda. Zaraz ci wysle to sama zobacz

 

(i tu „mk” prawdopodobnie orientuje się, że pomyliła odbiorcę - Waraxe)

 

3:20: o jacie!!! To chyba pomylka!!! Hehehe

3:21: przepraszam bo mi się liczby przestawily z glowy pisalama hehehehe i zdenerwowana przez Jacka bylam!!!

 

(i gdy myślałem, że to już koniec, pół godziny później…- Waraxe)

 

3:48: mam nadzieję że nie obudziłam tymi esami. Normalnie tak jakoś wyszło hehehe

3:52: a może wogole takiego numeru nie ma a ja teraz siedze i rozkminiam czy z siebie debilke zrobilam hehehe

 

KONIEC

Ode mnie: jeśli to nie jakieś żarty to nie przejmuj się „mk”! Jacek na pewno zorientuje się, że to Marta jest idiotką, a nie Ty i na pewno do Ciebie wróci…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie: jeśli to nie jakieś żarty to nie przejmuj się „mk”! Jacek na pewno zorientuje się, że to Marta jest idiotką, a nie Ty i na pewno do Ciebie wróci…

 

Nie napisałeś w jej języku. Obawiam się, że nie zrozumiała tej wiadomości :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda

i ja żałuję...Gdyby to były klasyczne sms-y, zapewne rozmowę bym "pociongnoł"...

Dobra, dobra... kupa tekstu a gdzie akty?

nawet pomyślałem czy nie uda mi się jakoś namierzyć pani "mk" w internecie, ale niestety za mało danych - tylko inicjały i nazwa knajpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...