Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś widziałem taksiarza mercam 190 (wiecie który :wink: ) z taaaaaaaaaakim wielkim wyyydechem. Wystawał chyba ze 20cm poza zderzak, dwie rury o średnicy jakieś 8-9cm. LOL. Nie zrobiłem foto, bo akurat byłem na dwóch kółkach, w kasku, rękawicach itd. :? Ale koleś masakryczny. Kocham te tjuninkowe wydechy ze stadionu. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście to cudeńko :twisted: :?:

Ja widziałem i zainteresowała mnie już wcześniej wspomnia gałka zmiany biegów (co najmniej 100Watowa żarówka) właściwie żarówki są tu motywem przewodnim. Podziwiam jednak właściciela co prawda, widać gdzie niegdzie nie do końca wygładzoną szpachlę :twisted: , ale trzeba docenić pomysłowość i wytrwałośc właściciela. Jak na garażowe warunki jest wypas 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj coś chyba bardziej smutnego niż śmiesznego

 

O dżizas :shock: :shock: :shock: właściciel za bezguscie powienien zostać skazany na wieloletnie prace przymusowe :shock:

 

Jak mu się wydaje, że można bez karnie dziuraiwć subaru to myśle, że mógłby np. sprzątać Toi Toie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak STARE dobre Porsche

 

ogladalem tą syrenke dosyc dokladnie jak byla u mnie w myjni dawno temu, poza zmienioną, zresztą lekko, karoserią, z syreną ma chyba tylko nazwe wspolną - reszta to 911 turbo, nie stawajcie z nia na swiatlach :D :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...