Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Kanibale złapali Anglika, Francuza

i Polaka. Wódz mówi do pojmanych:

- Mam dwie wiadomości. Dobrą i złą. Zła jest taka, że zabijemy was, zjemy wnętrzności, a ze skór zrobimy canoe. Dobra brzmi: możecie wybrać rodzaj śmierci.

Fracuz poprosił o miecz. Krzyknął

,,Vive la France'' i pchnął się w serce. Anglik poprosił o pistolet, krzyknął ,,God save the Queen'' i palnął sobie w łeb. Polak zaś pomyślał, pomyślał i poprosił o widelec.

Kiedy go otrzymał, zaczął wbijać go sobie w ręce, nogi, szyję... krew tryska naokoło, zdumieni kanibale patrzą, a Polak wrzeszczy:

- Gówno będziecie mieli, nie canoe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz może jakieś szczegóły? Jestem ciekawy, na jakiej podstawie odmówili mu takiej tafli...

Nie wiem dokładnie, Damian mówił, że ktoś już wcześniej zamawiał taką, ale rozbił auto przed odebraniem tablic czy coś w ten deseń i mieli zagwozdkę co z tym fantem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu typiara ma Astrę "G0 AWAY", widziałem BMW z "G0 AWAY2" (debil, ja bym już takiego nie robił jak by było zajęte).

To "GO AWAY2" mozna odczytac jako "GO AWAY TOO" czyli "spadaj rownierz" jako odpowiedz na "GO AWAY" z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Młoda dziewczyna wchodzi do salonu z ekskluzywnymi samochodami. Spogląda dookoła: Porsche, Lamborghini, Ferrari, Jaguary etc. Dziewczyna decyduje się na Jaguara, płaci gotówką i odjeżdża wozem.

Dwa dni później wraca.

- Chcę moje pieniądze z powrotem... Coś strasznie śmierdzi, kiedy używam hamulców! - stwierdza z naciskiem w głosie.

 

Sprzedawca nie chce stracić klienta i swojej prowizji od sprzedaży. Wsiada do samochodu obok kobiety, by sprawdzić o co chodzi.

Ledwo wsiedli do samochodu, kobieta nacisnęła gaz do dechy. Samochód ruszył z piskiem opon. Pęd wtłoczył sprzedawcę w fotel, tak że nie mógł się ruszyć. Jedynka, dwójka, trójka... biegi przeskakiwały jak szalone. Po czterech sekundach mknęli już 120 km/h.

Wtedy kobieta skręciła w polną drogę i naprawdę zaczęła przyspieszać. Czwórka, piątka... szóstka. Samochód wąską dróżką pędził już 320 km/h. Silnik ryczał jak oszalały. Za oknami krajobraz zlewał się w jedną zieloną masę. Sprzedawca kurczowo trzymający się pasów, skurczony, wciśnięty w fotel dostrzegł nagle w oddali opuszczone szlabany na przejeździe kolejowym i odetchnął z ulgą. Przypuszczał, że kobieta również je widzi i zaraz zwolni, a on będzie mógł wysiąść z samochodu. Z narastającym zdziwieniem obserwował jak samochód z niezmienną prędkością mknie prosto na zamknięty przejazd pod koła rozpędzonego pociągu. Dopiero 40 m przed przejazdem kobieta zwalnia pedał gazu i z całą siłą naciska na hamulec jednocześnie zaciągając hamulec ręczny. Samochód dosłownie milimetry zatrzymuje się przed szlabanem. Dziewczyna szybko odwraca się do sprzedawcy i pyta:

 

- O, właśnie! Czuje pan???!!!

 

- Czy czuję?? - odzywa się blady sprzedawca - JA W TYM SIEDZĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy. Nagle wyprzedził go Mercedes, dziadek się wystraszył, Mercedes zatrzymał się na światłach, dziadek z tego strachu nie dał rady zahamować i prz***bał w tył...

Z Mercedesa wysiada dwóch byków:

- I co dziadek przyj***łeś?

- Tak... (cieńkim wystraszonym głosem)

- Masz kasę?

- Nie...

- A ubezpieczenie?

- Nie...

- A syna?

- Mam...

- To masz tu komóreczkę, dzwoń po syna to odrobi u mnie bo ty się do roboty nie nadajesz.

Dziadek zadzwonił i...

 

...podjeżdzaja 3 Mercedesy S-klasa, wysiada kilku byków i jeden z nich mówi:

 

- I co tatuś???? Przyp*****lił ci jak cofał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...