Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Przywieziona (SOR)w piątek w nocy nastka ,upjona,bez kontaktu ,rodzice chwile p0=o tym przyjehcali,wiadomo pilnowanie dziecka ,siedzenie przy łóżku,standard.Dziewczyna po kilku godz się wybudziła i na pytanie rodziców :"ile wypiła ?" Odpowiedziała :"ja jak palacz,byłam bierna:oni chuchali a ja wdychałam" :mellow: :mellow:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam gościa , że też chciało mu się  każdy plik szyfrować hasłem. Podobna sytuacje miał mój Ojciec z US jako obywatel USA rozliczał się tam a nasz kochany US nie potrafił tego ścierpieć i usilnie domagał się skąd ma kasę na wszystko to im kiedyś odpisał że z dywidend przedstawiając rozliczenia a jak im zabraknie to niech se resztę wezmą z nierządu i runa leśnego  :biglol:  i odczepili się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podziwiam gościa , że też chciało mu się  każdy plik szyfrować hasłem. Podobna sytuacje miał mój Ojciec z US jako obywatel USA rozliczał się tam a nasz kochany US nie potrafił tego ścierpieć i usilnie domagał się skąd ma kasę na wszystko to im kiedyś odpisał że z dywidend przedstawiając rozliczenia a jak im zabraknie to niech se resztę wezmą z nierządu i runa leśnego  :biglol:  i odczepili się.

 

Nie problem zrobic skrypt/program ktory przeleci sie po dniach z danego roku i wg maski wezmie plik i spakuje go haslem z dana data. Mam nadzieje, że ręcznie tego nie robił, bo jak tak to szacunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...