Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Do gabinetu neurologa wchodzi ginekolog i mówi...

 

- Stary chodz szybko!! Mam pacjentke z łechtaczką jak arbuz!!!

- Co?!

- No chodz, szybko...

- Ale mam teraz pacjentów...

- No chodz na chwilę...

 

Neurolog wchodzi do pokoju zabiegowego, patrzy a tam na fotelu niesamowita laska...

 

- No ale... przecież wszystko wygląda normalnie, gdzie ten arbuz??

- Ej stary... ale spróbuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkały się stworzonka z ludzkich części ciała.

Opowiada woskowinek:

- do mnie zagląda czasami taka watka na patyczku, i próbuje mnie wyciągnąć, wtedy chowam się głęboko w uszku i nie może mnie dostać.

Na to próchniaczek:

- Do mnie wpada 2x dziennie szczoteczka i próbuje mnie za każdym razem wykurzyć, chowam się wtedy głęboko między ząbkami i nic mi nie może zrobić.

Dołącza się pochewka:

- A do mnie zagląda czasami taki jeden łysol, nie może się najpierw zdecydować czy wejść czy nie, a na koniec zarzyguje mi całą chatę,

Na to wyrywa się próchniaczek:

OOOO!!!!! tego gnojka to ja też znam:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie dzisiaj powaliło na kolana. Wspólnie z Tomirem doszliśmy do wniosku że te fotki nadają sie tylko i wyłącznie do tej zakładki

SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY SUBARU ZDANOWICZ W GDAŃSKU (w którym spartolili mojego Forka po Plejadach)

BLACHARZ3.JPG

BLACHARZ2.jpg

BLACHARZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie dzisiaj powaliło na kolana. Wspólnie z Tomirem doszliśmy do wniosku że te fotki nadają sie tylko i wyłącznie do tej zakładki

SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY SUBARU ZDANOWICZ W GDAŃSKU (w którym spartolili mojego Forka po Plejadach)

BLACHARZ3.JPG

BLACHARZ2.jpg

BLACHARZ.jpg

 

Oczy miałem takie :shock: jak zobaczyłem warunki w jakich są lakierowane samochody w autoryzowanym serwisie Subaru. Rozpadająca się buda, wkoło tylko śmieci i piach. Na podwórku stoją i czekają na swoją kolej Forestery i jakieś nowsze Legacy. Nie jeden "pan Mietek" , którego często się tutaj podaje jako przykład druciarstwa ma lepsze warunki :evil: Wstyd i żenada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie dzisiaj powaliło na kolana. Wspólnie z Tomirem doszliśmy do wniosku że te fotki nadają sie tylko i wyłącznie do tej zakładki

SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY SUBARU ZDANOWICZ W GDAŃSKU (w którym spartolili mojego Forka po Plejadach)

BLACHARZ3.JPG

BLACHARZ2.jpg

BLACHARZ.jpg

 

Oczy miałem takie :shock: jak zobaczyłem warunki w jakich są lakierowane samochody w autoryzowanym serwisie Subaru. Rozpadająca się buda, wkoło tylko śmieci i piach. Na podwórku stoją i czekają na swoją kolej Forestery i jakieś nowsze Legacy. Nie jeden "pan Mietek" , którego często się tutaj podaje jako przykład druciarstwa ma lepsze warunki :evil: Wstyd i żenada .

 

Najgorsze, że w dniu mojego dzwona z TIRem (podczas wyjeżdżania z aso przecież) oczywiście bardzo chętnie się chcieli zająć OBKiem...

Jak rozmawiałam z chłopakami, że serwis ma złą renomę, powiedzieli mi że mają nowego, dużo lepszego lakiernika, co mnie w sumie zachęciło do zostawienia samochodu u nich. Sprawa samochodu zastępczego jednak u mnie przeważyła szalę, poza tym blacharkę i lakierowanie u Krzyśka już wcześniej robiłam.

 

Masakra, podejrzewam, że samochód odstawia się na Grunwaldzką? Żeby nikt nie widział?

Gdzie to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to jest?

 

Na Kołobrzeskiej, więc z serwisu mają rzut beretem. Byłem dzisiaj u byłego lakiernika ASO i warunki bez porównania lepsze. Pewnie nie z powodu jakości się rozstali, ale to już tylko moje gdybanie.

No to ciekawe :roll: , 16 kwietnia granat miał Forka u lakiernika z ASO w Pępowie, a tego samego dnia namawiali mnie na "nową jakość" i OBK miałby być robiony właśnie tam :shock:

 

:? wyrazy, jakoś mnie to nie rozluźnia, ciekawe co Dyrekcja na to :idea: wrzuciłabym to do odpowiedniego działu, szczerze mówiąc.

Czy SIP współpracuje z takim "warsztatem"? Kto daje gwarancję???

 

 

 

 

slesz, to Twój reksio? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, podejrzewam, że samochód odstawia się na Grunwaldzką? Żeby nikt nie widział?
Ja odstawiałem auto Firka do naprawy lakierniczej do ASO, a po paru godzinach wpadłem jeszcze do nich na chwilę i forka już nie było, tzn nie mogłem go zlokalizować na placu ani w warsztacie :|

 

Zdjęcia powalają :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...