Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5970551,Zobacz_mrozacy_krew_w_zylach_film_z_poscigu_policji.html

 

i teraz najlepsze ;)

 

"Kierowcą okazał się 38-letni Arkadiusz Z. obywatel USA. Samochód którym jechał, wypożyczył na terenie Niemiec. W rozmowie z policjantami oświadczył, że w stanach tak się jeździ. Dostał mandat gotówkowy... 500 złotych."

 

za sama bezczelność powinni gościa na 24h posadzić ;) a mandat 500zł, to jest jakaś porażka

 

jakis mały ten mandat :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5970551,Zobacz_mrozacy_krew_w_zylach_film_z_poscigu_policji.html

 

i teraz najlepsze ;)

 

"Kierowcą okazał się 38-letni Arkadiusz Z. obywatel USA. Samochód którym jechał, wypożyczył na terenie Niemiec. W rozmowie z policjantami oświadczył, że w stanach tak się jeździ. Dostał mandat gotówkowy... 500 złotych."

 

za sama bezczelność powinni gościa na 24h posadzić ;) a mandat 500zł, to jest jakaś porażka

 

jakis mały ten mandat :???:

 

Takie mamy przepisy

 

Raga, mogl bys dac jakis namiar na ten filmik z Twojego opisu? poprostu szczeka mi opada na podloge :mrgreen:

 

GiGi Galli, ma talent i fantazję.

Fragment z podpisu Raga jest na samym końcu, ale warto obejrzeć cały film

 

http://pl.youtube.com/watch?v=sg0cW6GDd3I

 

Wyręczył mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5970551,Zobacz_mrozacy_krew_w_zylach_film_z_poscigu_policji.html

 

i teraz najlepsze ;)

 

"Kierowcą okazał się 38-letni Arkadiusz Z. obywatel USA. Samochód którym jechał, wypożyczył na terenie Niemiec. W rozmowie z policjantami oświadczył, że w stanach tak się jeździ. Dostał mandat gotówkowy... 500 złotych."

 

za sama bezczelność powinni gościa na 24h posadzić ;) a mandat 500zł, to jest jakaś porażka

 

jakis mały ten mandat :???:

 

Takie mamy przepisy

 

przepisy jak przepisy, trzeba je tylko umiejętnie wykorzystywać :wink:

ps: przy zbiegu wykroczeń mogli mu dać 1000zł. lub go zamknąć i przed sąd 24h (a tam już jest chyba do 5tyś. grzywny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5970551,Zobacz_mrozacy_krew_w_zylach_film_z_poscigu_policji.html

 

i teraz najlepsze ;)

 

"Kierowcą okazał się 38-letni Arkadiusz Z. obywatel USA. Samochód którym jechał, wypożyczył na terenie Niemiec. W rozmowie z policjantami oświadczył, że w stanach tak się jeździ. Dostał mandat gotówkowy... 500 złotych."

 

za sama bezczelność powinni gościa na 24h posadzić ;) a mandat 500zł, to jest jakaś porażka

 

jakis mały ten mandat :???:

 

Takie mamy przepisy

 

przepisy jak przepisy, trzeba je tylko umiejętnie wykorzystywać :wink:

ps: przy zbiegu wykroczeń mogli mu dać 1000zł. lub go zamknąć i przed sąd 24h (a tam już jest chyba do 5tyś. grzywny)

 

Jesteś pewny, że w przypadku obcokrajowcy to ma zastosowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5970551,Zobacz_mrozacy_krew_w_zylach_film_z_poscigu_policji.html

 

i teraz najlepsze ;)

 

"Kierowcą okazał się 38-letni Arkadiusz Z. obywatel USA. Samochód którym jechał, wypożyczył na terenie Niemiec. W rozmowie z policjantami oświadczył, że w stanach tak się jeździ. Dostał mandat gotówkowy... 500 złotych."

 

za sama bezczelność powinni gościa na 24h posadzić ;) a mandat 500zł, to jest jakaś porażka

 

jakis mały ten mandat :???:

 

Takie mamy przepisy

 

przepisy jak przepisy, trzeba je tylko umiejętnie wykorzystywać :wink:

ps: przy zbiegu wykroczeń mogli mu dać 1000zł. lub go zamknąć i przed sąd 24h (a tam już jest chyba do 5tyś. grzywny)

 

Jesteś pewny, że w przypadku obcokrajowcy to ma zastosowanie?

 

pokaż mi przepis, gdzie byłoby/jest napisane "dotyczy tylko Polaków i tylko tych zameldowaych w Polsce" ?

 

ale teraz to już nieważne.....

 

pozdrofionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła ciota,uciekać w Ferrari 430 i zostać złapanym przez Vectre.

Myślisz fakt że Arkadiusz jechał Ferrari ma aż takie znaczenie? Gość wrócił z podawania hamburgierów w jUeSAndeju :twisted:. Tam jeździł międzynstanowymi drogami gdzie zakrętów nie znają...Jest szybki- na prostej ;)

Trafił w PL na krętą wąską drogę, tłok jak cholera, a do tego policjanci, którzy nie są ostatnimi kretynami i czasem przyjmują nauki jazdy "usportowionej", np w SJS. Do tego Vectra turbo też nie jest jakaś specjalnie słaba...

faktycznie szkoda, że nie zrobili mu małej kumulacji...wyprzedzanie na ciągłej, parę innych przewinień, chyba że AZ tak przepisowo wyprzedzał i nie stwarzał zagrożenia dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To, że mogą w USA robić ten myk, z wprowadzeniem ściganego w poślizg poprzez "podcięcie" tyłu, powinno być i w Polsce dopuszczalne. Ale to i tak marzenia, by niekóre akty tych "głupich hamerykanów" u nas zaczeły działać...

To jest świetna sprawa ale na amerykańskich autostradach z czterema pasami w jedną stronę gdzie po takim zabiegu delikwent co najwyżej zatrzyma się na barierze oddzielającej po lewej, albo w rowie w prawej stronie.

U nas po takim "podcięciu" auta przy 100 km/h na drodze dwujezdniowej (jeden pas w jedną stronę) z drzewami przy obu poboczach, mamy murowanego trupa/trupy w uciekającym aucie.

Nie widzę tego w kraju gdzie policjant zanim zastrzeli bandytę musi oddać 56 strzałów w powietrze, i złożyć podanie, życiorys i trzy zdjęcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką:

> - Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie

> nam wspaniale.

> - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać.

> - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty

> zgadniesz, która jest moją wybranką.

> - Niech i tak będzie.

> Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na

> kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę

> - To ta ruda pośrodku.

> - Dokładnie. Skąd wiedziałaś?

> - Bo juz mnie wk*****a!

 

 

 

 

OGŁOSZENIE W GAZECIE

Sprzedam encyklopedie Britannica, 40 tomów.

Stan bardzo dobry.

 

Nie będzie mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu.

Żona wszystko,k.....a wie najlepiej.

 

 

 

>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni tato do córki będącej na studiach zagranicznych w Irlandii

- Cześć córeczko, co słychać?

- Zostałam prostytutką

- Co? Jak mogłaś...... Ty szmato, Ty k........, Ty.....

- Ależ tato! Tato: Ty wiesz ile ja mam teraz ciuchów?

Mam czesne i studia opłacone już do końca. Jeżdżę jaguarem. Siostry

zapraszam do mnie na wakacje, a Wam z mamą wykupiłam miesięczne

wczasy na Majorce i kupiłam najnowszą Omegę - już tam czeka na Was...

- Czekaj, czekaj........to mówisz, że kim zostałaś ?

- Prostytutką

- AAAAA, to przepraszam. A ja zrozumiałem, że protestantką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student na miesiąc przed egzaminem zabiera się za naukę.

Nagle odzywa się głos:

- To ja twoja intuicja, odpręż się, idź na piwo, masz dużo czasu.

Dwa tygodnie przed egzaminem student znów zaczyna się uczyć. Odzywa się ten sam głos:

- Człowieku, jest impreza, idź! Masz czas nauczysz się...

Dwa dni przed egzaminem student znów sięga po książki.

Odzywa się intuicja:

- Daj spokój po co się będziesz uczył, przecież to jest łatwe, jesteś zdolny. Wyluzuj się, wypij coś, zaruchaj. Bez nerwów!

Rano w dzień egzaminu student postanowił jednak coś poczytać.

Znów odzywa się intuicja:

- Co się przemęczasz ja ci pomogę, siądz sobie, zapal, zrób kawę...

Student wchodzi na egzamin i widzi leżące na stole profesora kartki z pytaniami.

Intuicja: Bierz pierwszą z lewej i czytaj...

Student: O k#$wa!

A intuicja: O ja pier$#$ę!

Się uśmiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Saharze przebywa Polak, Niemiec i Rusek. Nie mają nic do picia, jedzenia. Nadchodzi wieczór a oni głodni więc Rusek postanowił że odetnie sobie nogę i zjedzą jego nogę - tak też się stało. Drugiego dnia wieczór również byli głodni więc Niemiec postanowił sie zrewanżować i odciął sobie rękę by zaspokoić głód swój i kolegów - zjedli jego rękę i poszli spać. Trzeciego dnia wieczór przyszła kolej na Polaka, ten niewiele myśląc stanął przed kolegami i ściągną spodnie... Niemiec z Ruskiem chwile pomyśleli i mówią:

- o widać że dziś na kolację Polish KIEŁBASA !?

Polak na to odpowiedział:

- ooo nie nie Panowie, po jogurciku i do spania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...