Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham swoich rodziców...... :P

 

Jestem w 'okresie' maturalnym i wypadało by się uczyć coś. No i tak też robię. Uczę się..... coś.

 

Oczywiście rodzice zawsze to dostrzegają i pewnego dnia, kilka dni temu, zrobiłem sobie przerwę i siedziałem na forum - tak jak teraz.

 

Po czym wchodzi mój tata i się pyta co robię. No to ja mu że odpoczywam.

 

A on coś w stylu: "Aha.... Bo tak żeś się ostatnio zmęczył.... odpoczywaniem, że aż teraz musisz sobie z tego wszystkiego odpocząć......"

 

Tja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z chłopakiem siedzą popijając piwo z butelek. Dziewczyna zamyślona głaszcze butelkę posuwistym ruchem w górę i w dół w jej szerszej części.

- O czym myślisz? - spytał chłopak.

- O moim byłym chłopaku.

- Pomyśl trochę o mnie.

- Dobrze - powiedziała dziewczyna gładząc szyjkę od butelki...

 

:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarł facet, trafia na tamten świat.

Objaśniono mu, że trafi do nieba.

Otwiera wrota - a tam kotły, smoła, smród siarki.

Zamyka szybko wrota i krzyczy:

- To przecież piekło!

- Nie... nie... popatrz, kto jest w kotłach...

Facet otwiera ponownie wrota i patrzy a tam sąsiad, teściowa, gliniarz z drogówki i szef...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTENTYK 1

Do warsztatu wjeżdża laweta a na niej rozbite Cinquecento - wyraźnie widać, że wpasowało się w drzewo. Z lawety wysiada kierowca i

kobieta (kolor włosów raczej jasny).

Zaczyna się rozmowa:

- Co się stało?

- To co widać. Samochód rozbity!!

- A Pani nic się nie stało?

- Nie.

- A co się wydarzyło?

- Samochód mi się zepsuł...

- Chyba raczej go Pani rozbiła...

- Nie, nie. Jechałam do koleżanki kiedy samochód się zepsuł, po prostu stanął. Więc zadzwoniłam do koleżanki. Ona

przyjechała swoim fiatem Punto.

Nic nie udało się zrobić więc postanowiłyśmy holować samochód

do warsztatu. Jakoś sobie poradziłyśmy z tymi wkręcanymi hakami, plastikowymi osłonkami, dziwnymi karabińczykami przy lince

holowniczej. No i kiedy hol już był zaczepiony WSIADŁYŚMY OBYDWIE DO FIATA PUNTO i ruszyłyśmy...

(właściciel warsztatu z trudem zachowuje powagę)... no i na łuku moje Cinquecento nie skręciło tylko wyleciało z zakrętu i uderzyło w

drzewo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTENTYCZNE OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1, Cala wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu, który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.

2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

3. Z tablicy ogłoszeń: Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle?. Przyjdź i posłuchaj naszego organisty,

4. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbędą się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron,

5. W czwartek o 16.00 Wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

6. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa: Połóż mnie do łóżeczka razem z wikarym,

7. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można }e oglądać w każdy piątek po południu.

8. W niedziele nasza grupa teatralna zaprezentuje "Hamleta". Jesteśmy zaproszeni do udziału w tej tragedii.

9.- We wtorek cotygodniowa katecheza, tym razem na temat: "Jezus chodzi po wodzie".

-Temat katechezy w przyszłym tygodniu: "W poszukiwaniu Jezusa".

10. W każda środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem

 

I coś "samochodowego":

Wpada sąsiad do sąsiada

- Podobno żonka skasowała ci te nowiutkie Subaru?

- Taaa

- Nic jej się nie stało ?

- Nie, jeszcze nic, zamknęła się w łazience ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z parafialnych to dorzuce jeszcze, bo nie moge tego zapomniec. Jest taka koscielna piesn, w ktorej chyba w refrenie sa slowa "Krolowej Anielskiej spiewajmy..." ale ze wiek robi swoje, to stojac obok jednej z babc slyszalem za kazdym razem choralne "Krolowej Angielskiej spiewajmy!!"

Myslalem, ze padne. :mrgreen::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parafialnych to ja mam takie swoje ulubione jedno. Cytat z kościoła:

 

"Apostołowie siedzieli przy ognisku i grzali się"

 

Dwuznaczność tej wypowiedzi zawsze przyprawia mnie w zastanowienie a licznie zgromadzonych dookoła ludzi w wieku podobnym do mojego bawi nieprzeciętnie. :wink:

 

EDIT: Troszkę nieładnie sformułowane było poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...