Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

vert, No kurde, jeszcze na forum nie miałem 'rodziców ' :evil:

 

:wink: :wink:

 

[ Dodano: Sob Maj 10, 2008 10:30 pm ]

W poniedziałek mam egzamin, potem tydzień wolnego, potem jeszcze kilka egzaminów i 4 miesiące świętowania :D

 

A o studiach jeszcze nie myślałem aż tak głęboko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, Jak składałem do Liceum, to moja mama musiała ignorować wszelkie możliwe przepisy na Puławskiej, żebym zdążył papiery złożyć przed 13stą. Czyli ostatnim możliwym momentem :P

 

[ Dodano: Sob Maj 10, 2008 10:57 pm ]

adam.str napisał/a:

a jak nie zdążysz nic wymyślić do ostatniego dnia, to wakacje będą 16-sto miesięczne

 

to też jest opcja, nawet niezła :razz:

Spoko, pójdę do pracy i trochę na STIaja uzbieram :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apal napisał/a:

adam.str napisał/a:

a jak nie zdążysz nic wymyślić do ostatniego dnia, to wakacje będą 16-sto miesięczne

 

to też jest opcja, nawet niezła :razz:

Spoko, pójdę do pracy i trochę na STIaja uzbieram :D

 

i zmarnujesz najdłuższe wakacje w życiu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od conajmniej 7 lat już :wink: Kiedyś to o GTeku marzyłem :P Dopóki się nie pokazał STi ten z już nieokrągłymi światłami

 

[ Dodano: Sob Maj 10, 2008 11:04 pm ]

i zmarnujesz najdłuższe wakacje w życiu?!
Twierdzisz że zbieranie kasy na STiaja to strata czasu ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Posty: 777

wczoraj było 666 :)

Z 'satana' stałem się szczęśliwym człowiekiem :P // I teraz to ja mam trzy kosy o których wspominał radekk :twisted:

 

ale masz 19lat, idź na browara z kolegami, potem do roboty
Nie piję, ale idę o zakład że nawet jeśli bym pił, to dało by się pogodzić te dwie rzeczy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak składałem do Liceum, to moja mama musiała ignorować wszelkie możliwe przepisy na Puławskiej, żebym zdążył papiery złożyć przed 13stą. Czyli ostatnim możliwym momentem

Ale miałeś już coś wybrane, a mnie wygonili z domu, że mam złożyć papiery, pojechałem sobie o tak na Politechnikę, bo stwierdziłem że blisko mam na Stary Rynek, wszedłem do jednego budynku, spojrzałem jakie są kierunki, spytałem pani który jest fajny, jak mi nie pomogła, bo uważała że wszystkie, to powiedziałem, że ten ma fajną nazwę i że to ja poproszę na niego. Po czym jak było ogłoszenie to wszyscy znajomi bardziej się interesowali czy się dostałem niż ja, bo parę godzin przed ogłoszeniem stwierdziłem że jadę nad morze :lol:

 

teraz to ja mam trzy kosy o których wspominał radekk

Ale ja mam je zawsze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś już coś wybrane, a mnie wygonili z domu, że mam złożyć papiery, pojechałem sobie o tak na Politechnikę, bo stwierdziłem że blisko mam na Stary Rynek, wszedłem do jednego budynku, spojrzałem jakie są kierunki, spytałem pani który jest fajny, jak mi nie pomogła, bo uważała że wszystkie, to powiedziałem, że ten ma fajną nazwę i że to ja poproszę na niego. Po czym jak było ogłoszenie to wszyscy znajomi bardziej się interesowali czy się dostałem niż ja, bo parę godzin przed ogłoszeniem stwierdziłem że jadę nad morze :lol:
Na mat-fizie wylądowałem dlatego że jak dzwoniła do mnie mama z informacją że się dostałem bo jest w szkole i że trzeba już kierunek czy jakiś inny badziew wybrać to powiedziałem żeby mnie zapisała na byle jaki..... A ja smacznie jeszcze spałem u kumpla po imprezie.... Więc stosunek mamy mniej więcej ten sam :P

 

apal, Nad morze mam może z 250 metrów na piechotę a byłem tylko 2 razy......... :/

 

[ Dodano: Sob Maj 10, 2008 11:29 pm ]

A i jeszcze jedno, żeby totalnego OT nie było :P

 

--> imagebn3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad morze mam może z 250 metrów na piechotę a byłem tylko 2 razy

Wiesz moja kuzynka mieszka praktycznie naprzeciw mojej bramy, więc mam do niej również jakieś 200 metrów i mieszkamy tak już jakieś 5 lat i byłem u niej chyba z 6 razy, jak mieszkaliśmy od siebie parędziesiąt kilometrów to widzieliśmy się przynajmniej raz w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...