Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się przypomniało właśnie jak kiedyś żeśmy się z kumplem nabijali z naszego innego kumpla Araba. Wiadomo Arabowie znani są z dość szalonej jazdy...

 

Śmialiśmy się że tak się liczy po arabsku:

 

1, 2, 3, a lot, so much, to much, Sheikh Zayed Road (miejsce nocnych ulicznych wyścigów), Infinity (wiadomo samochód :P:P:P)

 

 

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

hahaha :mrgreen:. Oglądając taką aukcję, mam poważne wątpliwości czy jest to aby cena samochodu? :roll: :mrgreen:

 

Ale ja już kogoś takiego widziałam :lol: , nawet tak ładnie się wypowiadał, że zacytuję :"Dziewczynę mam wypasioną. Samochód mam wypasiony i psa mam wypasionego." :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmialiśmy się że tak się liczy po arabsku:

 

1, 2, 3, a lot, so much, to much, Sheikh Zayed Road (miejsce nocnych ulicznych wyścigów), Infinity (wiadomo samochód :P:P:P)

:D:D

 

Infinity - chyba chodziło w tym kontekście o nieskończoność :roll:

 

Albo o miejsce gdzie idzie muzułmanin po śmierci (tylko nie wiem czy autor miał na myśli w powyższym konteście piekło czy niebo). :roll: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z więzienia ucieka skazany, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki.

Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:

- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.

Na to jego żona:

- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...