Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

http://fastofood.w.grecji.patrz.pl

 

zdjecie zrobione przezemnie ;)

 

W kontekście tego zdjęcia. W 1998 roku byłem w Chorwacji. Na jednej z plaż opalała sie kobietka w wieku około 60 lat. Topless. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że czytała na stojąco książkę.

O Janie Pawle II.

Książka formatu A4, bogato ilustrowana i te piersi, nagie, na wysokości pępka. Zdjęcie się nie zachowało. Niestety. To zestawienie..... ;-)

 

 

FUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze i zupełnie serio - nie widzę w tym nic szokującego, ani nawet dziwnego/zabawnego.

 

Opalanie się nago bynajmniej nie oznacza, że ktoś jest zepsutym antyklerykałem i dewiantem. Zresztą, zepsuty antyklerykał i dewiant też nie całą dobę czyta "Nie" i świerszczyki, zapewne.

 

Fuks - czyżby jakieś... eeee... przesądy? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie Duty Free Shop na lotnisku w Kenii

 

Zaiste, jakiś nieduży... Nic nie widać ;-) Może to dla Pigmejów...?

 

Edit: o - urósł :-D

 

Fajny, co się dziwisz, u nas w Zakopanem robią na sklepach skośne dachy, żeby było nastrojowo... a tam, takie folklorystyczne imidże... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze i zupełnie serio - nie widzę w tym nic szokującego, ani nawet dziwnego/zabawnego.

 

Opalanie się nago bynajmniej nie oznacza, że ktoś jest zepsutym antyklerykałem i dewiantem. Zresztą, zepsuty antyklerykał i dewiant też nie całą dobę czyta "Nie" i świerszczyki, zapewne.

 

Fuks - czyżby jakieś... eeee... przesądy? ;-)

Jestem jak najbardziej zdrowy. Do Kirche nie chodzę, ponieważ jak mawiał znajomy lakiernik, jak zap....ą z tacy, to będzie na niego :-)

 

 

FUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...