Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Pani doktor nie może zasnąć - rozum walczy w niej z sumieniem.

Sumienie: "Nie można spokojnie zasnąć, kiedy się zdradziło męża!"

Rozum: "A to niby dlaczego! Jeśli maż wiecznie zajęty, nie ma czasu na seks z braku czasu - to i święta by uległa. Dobrze zrobiłaś... "spij spokojnie, spij"...

Sumienie: "Zdrada zdradzie nierówna! Kopulować z pacjentem - to naruszenie etyki lekarskiej!"

Rozum: "Tak? A przypomnij sobie Zalewską z Polikliniki. Ona regularnie sypia z pacjentami i wszyscy sa zadowoleni, wszystkim jest dobrze."

Sumienie milknie.

Kobieta zapada powoli w sen...

Nagle - sumienie odzywa się nieśmiałym szeptem: "No, ale Zalewska nie jest weterynarzem!"

 

-- 18 gru 2010, o 16:06 --

 

Terroryści, którzy zajęli fabrykę wódek i likierów piąty dzień nie mogą sformułować żądań...

 

-- 18 gru 2010, o 16:07 --

 

W autobusie pasażer prosi stojąca przy kasowniku kobietę:

- Rybeńko, skasuj mi bilet!

Dziewczyna bierze bilet i myśli:

Nazwał mnie rybeńką, ryba to szczupak, szczupak ma zęby, zęby ma pies, pies to suka, suka to...

- Luuudziee, ten człowiek nazwał mnie [edit]!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta jest w gabinecie lekarza ginekologa i nagle wola:

- Doktorze! Niech mnie pan pocałuje!

Lekarz spojrzał na nią i rzekł:

- Nie moge pani pocałować, to by było wbrew etyce lekarskiej.

Po 20 minutach kobieta znów wola:

- Doktorze niech mnie pan pocałuje! Choć raz!

Lekarz znów odmawia krótkim:

- jako lekarzowi nie wypada mi.

Po kolejnych 15 minutach znów słychać kobietę:

- no panie doktorze... choć raz... jeden malutki pocałunek.

- No nie moge pani pocałować. Nie rozumie pani tego? W zasadzie to nawet nie powinienem pani teraz dupczyć.

 

-- 18 gru 2010, o 17:55 --

 

Jak się kochać ze 150 kilogramową kobieta?

Klapsa w pupę i po trzeciej fali wchodzisz....

 

-- 18 gru 2010, o 18:03 --

 

Młody chłopak dostał wreszcie ukochane prawo jazdy. Poprosił więc swojego ojca, pastora, o pożyczenie samochodu. Ten powiedział mu:

 

- Słuchaj, zawrzyjmy układ. Poprawisz trochę oceny w szkole, będziesz częściej czytał Biblię i zetniesz włosy to o tym pogadamy.

Po jakimś miesiącu chłopak przyszedł do ojca z tą samą sprawą i tym razem usłyszał:

- Synku jestem z ciebie naprawdę dumny. Poprawiłeś stopnie, dokładnie studiowałeś pismo, tylko wiesz, zetnij jeszcze te włosy.

- Ale tato - odpowiedział syn. - Czytam tę Biblię i wiesz, każda większa postać jak Samson, Mojżesz, Noe, ba, nawet Jezus, miała długie włosy..."

- No widzisz synku... i [edit] na piechotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańscy turyści wybrali się na spacer do rosyjskiego lasu. Spotykają niedźwiedzia. Wrzask, panika, rzucają się do ucieczki. Niedźwiedź za nimi.

Nieopodal, na polance biesiaduje grupa Rosjan. Kocyk, wódeczka, zakąska, flaszeczki chłodzą się w strumyku. Pełna kultura, nie wadzą nikomu. Nagle na polanę wpada wrzeszcząca zgraja i przebiega przez środek pikniku. Kocyk zdeptany, wódka rozlana - granda! Więc Rosjanie gonią intruzów i spuszczają wszystkim [edit]. Już trochę uspokojeni wracają na miejsce imprezy. Jeden zauważa mimochodem:

- Ten w futrze nawet nieźle walczył...

 

 

znakomite 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okydrcie - tkylo mdąrzy lduzie mgoą to przczyteać.

 

Nie moegłm ueiwrzyć że waśłciiwe młgoem zozureimć co cztyam. Fenoemen słiy lukidzego mógzu. Weułdg odykcira na Uinerwtesycie Cmabrigde, nie wżane w jaiekj kleojonści ułżoone są lietry w wryazie.Najawżnjszeią rzczeą jset żbey peirtszwa i otsanita letria błya na waśłciywm meijcsu. Rszeta mżoe być uożołna gdizeklowiek a i tak wcąiż mżemoy to bez porbelmu perzytczać. Dzejie się tak daltgeo bo ldzuki mzóg nie cztya kadeżj poejdnczyej ltiery, ale słwoa jkao cłaśoć. Neiasmowtie? tak... Jak zwasze mśylaełm że otrogarfia jset wżana...! Jśeli mżesz to prezcztyać, perzśilj daelj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okydrcie - tkylo mdąrzy lduzie mgoą to przczyteać.

 

Nie moegłm ueiwrzyć że waśłciiwe młgoem zozureimć co cztyam. Fenoemen słiy lukidzego mógzu. Weułdg odykcira na Uinerwtesycie Cmabrigde, nie wżane w jaiekj kleojonści ułżoone są lietry w wryazie.Najawżnjszeią rzczeą jset żbey peirtszwa i otsanita letria błya na waśłciywm meijcsu. Rszeta mżoe być uożołna gdizeklowiek a i tak wcąiż mżemoy to bez porbelmu perzytczać. Dzejie się tak daltgeo bo ldzuki mzóg nie cztya kadeżj poejdnczyej ltiery, ale słwoa jkao cłaśoć. Neiasmowtie? tak... Jak zwasze mśylaełm że otrogarfia jset wżana...! Jśeli mżesz to prezcztyać, perzśilj daelj...

Malo tego to jeszcze jest bardzo trudno wyłapac bledy.

Napewno łatwiej jest przecztzć z wysiłkiem przygotowzny przez ciebie text niz naturalnie przeze mnie napisany z nieumyslnymi błedami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolnik i jego żona leżeli sobie w łóżku. Ona szydełkowała, a on czytał "Działkowca". W pewnej chwili mąż odłożyl gazetę i powiedział do żony:

- Wiedziałaś, że ludzie to jedyny gatunek, ktorego samice sa w stanie odczuwać orgazm?

Żona usmiechnęła się niewinnie

- Naprawdę? Udowodnij to...

Rolnik podrapał się chwilę po głowie i powiedział:

- Dobrze, - po czym wstał z łóżka i poszedł gdzieś, zostawiając żonę z wyrazem totalnego zdumienia na twarzy.

Po pół godzinie rolnik wraca totalnie zmęczony i spocony i mowi:

- A więc... krowa i owca na pewno nie mogą, natomiast swinia kwiczała w taki sposób, że nie jestem pewien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo tego to jeszcze jest bardzo trudno wyłapac bledy.

 

a to dlatego że w tym tekście nie ma błędów ortograficznych :wink:

kiedys dosc dawno robilismy taki test zwiazany z zagadnieniem i na 25 przestawionych liter nikt nien znalazl wiecej niz 20. bylo nas ok 10 ludziow trzezwych i nienajaranych.

 

A ortografia to jest co? a raczej co jest jej bledem? Genaza slowa "ortografia " nie jest zgodna z twoim stwiedzeniem.

 

 

ps. wiam szukam guza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze zadaje sobie retoryczne pytanie czy plugi sa wyposazone w zimowe opony. :mrgreen:

 

-- 19 gru 2010, o 11:22 --

 

Tak to tylko w Erze.

 

http://wykopcene.pl/konkursy/milionerzy ... n-zlotych/

 

To już nie jest nawet strzał w kolano. :D

 

Sie nie czyta w co sie wchodzi - sie ma... albo raczej nie ma... piniendzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tylko w Erze.

 

http://wykopcene.pl/konkursy/milionerzy ... n-zlotych/

 

To już nie jest nawet strzał w kolano. :D

 

fajny art:

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/4 ... terie.html

 

 

jak to dobrze ,że nie wysyłam sms na różne konkursy 8)

 

wszędzie przekręty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie ZOO

papuga za 100zl -

A co ona potrafi?

-dziendobry, dowidzenia

 

papuga za 500zl

A co ta potrafi?

-dzindobry, dowidzenia, nasi gola, dla kogo kawa a dla kogo herbata i pare innych.

 

papuga za 2000zl

a co ona potrafi ze taka droga ???

Nie wiem ale te dwie mowia do niej "Szefie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...