Skocz do zawartości

ceny paliwa a subaru


arturgt

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem czy ten temat był czy nie ale mnie martwi to co sie dzieje z paliwem i czy jeszcze pujdzie w góre :evil: a subaru lubi paliwo .Co zrobić , czy do subaru z tubiną można założyć gas ? wiem że to profanacja ale jak będzie taka konieczność :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

arturgt: tu masz wątek o instalacjach gazowych w Subaru (również turbo): http://www.www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102284

 

Mnie ceny paliwa tak nie ruszają, bo paliwo to dla mnie mniejsza część kosztów utrzymania GT. Założenie LPG może po jakimś czasie by się zwróciło, a może bym musiał robić remont silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie martwi to co sie dzieje z paliwem

a co takiego się dzieje się? Żółtki się rozwijają i łykają każde ilości ropy jaką arab wyciągnie ale za jakiś czas żółtki zwolnią i przestaną kupować ropę w takich ilościach i wszystko wróci do normy (to tylko bańka spekulacyjna).

Moja ulubiona pizza u Włocha bardziej podrożała przez ostatnie pół roku niż benzyna. I to mnie bardziej martwi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ... co racja to racja , cena paliwa jest wysoka i idzie w gore, miejmy nadzieje ze spadnie również szybko jak skoczyła w góre, ale jedno jest pewne ze na pewno nie spadnie do ceny jaka miała kiedyś ...

 

za to możemy dziękować tylko Ameryce i żółtka jak pisał kolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to możemy dziękować tylko Ameryce i żółtka jak pisał kolega

Akurat najwiekszy skok cen ropy, to fundusze hedgingowe i inwestorzy indywidualni - ropa to towar deficytowy, jesli jej cena ma sie zmieniac, to tylko w gore i na tym sie robi kase. Gdyby nie spekulacje ropa, jej cena by wynosila kolo 70 dolcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak troche kontrowersyjnie, PB może dla mnie kosztować i 10 PLN za litr. Będzie mniej korków na drogach, mniej wraków na drogach, tylko że chlebek itp po 5 PLN będzie a bułeczka za 4 PLN, nie mówię już o pizzy od włocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak troche kontrowersyjnie, PB może dla mnie kosztować i 10 PLN za litr. Będzie mniej korków na drogach, mniej wraków na drogach

 

Może to i racja, kiedyś samochód to był luksus na którego nie wielu było stać więc i korków nie było. Na chwile obecną prawktycznie prawie każdego stać na auto, obojętne jakie ale jakieś. Może jak paliwo podrożeje to i samochody ludzie pochowają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do konca. Ropa, to takie dobro, ktorego "spozycie" bardzo ciezko ograniczyc. Moze ciutke zmniejszy sie liczba niedzielnych kierowcow i jeszcze mniej aut w miescie, ale to wszystko. Negatywnych skutkow bedzie znacznie wiecej i beda znacznie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę tendencje ceny ON do benzyny i plany podwyzki akcyzy na LPG, za chwile okaze sie ze... najlepszy silnik benzynowy! rozmyślałem troche nad boxerem diesel ale chyba lepiej poczekac, bo sie moze okaze za rok albo dwa ze ON bedzie tyle drozszy od benzyny ze nie bedzie sensu inwestowac w ropniaka

 

a co do poglądów ze wieksze ceny = mniej korkow itd., to zauwazcie ze jakby wszystkie podatki z paliwa szly na budowe i utrzymanie drog a nie finansowanie miliona innych rzeczy, to by korki dawno temu zniknely :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...