Skocz do zawartości

Subaru Exiga


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa Impreza a szczególnie nowy forester :idea: choć tak nieudane stylistycznie sprzedają się bardzo dobrze bez porównania lepiej ( szczególnie jeżeli chodzi o Imprezę ) niż poprzednie modele ... :mrgreen:

 

Coraz częściej pisze Pan o tym jak to się nowe modele super sprzedają i jakie są wspaniałe bo docierają do masowego klienta.... Do tej pory myślałem, że Subaru to nie jest marka jak VW (auto dla ludu). Myślałem, że Subaru to marka dla pasjonatów, ludzi z charakterem, pieniędzmi :roll:, oraz pasją motoryzacyjną i chęcią wyróżniania się. Ja rozumiem, że zależy Panu na sprzedaży z racji zajmowanego stanowiska w strukturze firmy SIP, ale w Subaru nie chodzi chyba o to żeby zrobić brzydkie auto bo i tak się sprzeda. Chyba bardziej o to żeby zrobić auto nietypowe bo Ci co będą go chcieli to i tak je kupią.

 

Kasa, kasa, kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nowa Impreza a szczególnie nowy forester :idea: choć tak nieudane stylistycznie sprzedają się bardzo dobrze bez porównania lepiej ( szczególnie jeżeli chodzi o Imprezę ) niż poprzednie modele ... :mrgreen:

 

Coraz częściej pisze Pan o tym jak to się nowe modele super sprzedają i jakie są wspaniałe bo docierają do masowego klienta.... Do tej pory myślałem, że Subaru to nie jest marka jak VW (auto dla ludu). Myślałem, że Subaru to marka dla pasjonatów, ludzi z charakterem, pieniędzmi :roll:, oraz pasją motoryzacyjną i chęcią wyróżniania się. Ja rozumiem, że zależy Panu na sprzedaży z racji zajmowanego stanowiska w strukturze firmy SIP, ale w Subaru nie chodzi chyba o to żeby zrobić brzydkie auto bo i tak się sprzeda. Chyba bardziej o to żeby zrobić auto nietypowe bo Ci co będą go chcieli to i tak je kupią.

 

Kasa, kasa, kasa.

leon, dokladnie... :neutral:

 

a tak na marginesie szkoda, ze Subaru idzie tropem (znienawidzonej juz na tym Forum :mrgreen: ) Tojoty...

 

to, co kiedys powiedziano o TMC, imho bardzo pasuje do obecnej polityki FHI:

 

they used to be in the business of making CARS... but now they're in the business of making MONEY :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej pisze Pan o tym jak to się nowe modele super sprzedają i jakie są wspaniałe bo docierają do masowego klienta....

Wychodze z zalozenia , ze jak sie sprzedaja to sie podobają :idea: :razz: i jest to moja odpowiedz na przewazajaca na tym forum opinie , że " stylistów powinni zmienić " " lanos " kto to kupi i jak tak dalej pojdzie to........ :shock: ...no wlasnie to co.. :?: Poprzednia Impreza byla autem ktorego ze wzgledu na jego archaicznosc(techniczna i wizualną) kupowac w ostatnich dwóch latach produkcji nikt nie chcial mimo , ze kosztowala tyle samo co obecna....nawet ci "pasjonaci" , ludzie z charakterem i pieniedzmi :mrgreen: Przestawili sie z przyjemnoscia na nowe karoserie Imprezy i Forestera w roznych wersjach

O poprzednie nawet nikt nie pyta....a przeciez powinni skoro takie piekne byly...ale powiem wiecej , jezeli w sprzedazy pojawilaby sie Exiga tak krytykowana w tym watku , nawet z tym 4 biegowym AT co to nim jezdzic sie nie da.. :mrgreen: ..to bardzo szybko zajelaby miejsce Legacy w ilosci sprzedazy :!: A wiecie dlaczego.. :?: ..bo to jest Subaru " marka dla pasjonatow , ludzi z charakterem i pieniedzmi oraz pasją motoryzacyjna i chęcią wyrózniania się "...jak ktos to słusznie ujął wczesniej.... :mrgreen:

AK

ps.W zasadzie te pare osób na forum ktore z zalozenia widza same minusy w autach Subaru i polityke FHI chcą zmieniac..mozna by zapytac : Czy jest jakis plus... :?: :mrgreen: ...po za kasą oczywiscie..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodze z zalozenia , ze jak sie sprzedaja to sie podobają :idea: :razz: i jest to moja odpowiedz na przewazajaca na tym forum opinie , że " stylistów powinni zmienić " " lanos " kto to kupi i jak tak dalej pojdzie to........ :shock: ...no wlasnie to co.. :?: Poprzednia Impreza byla autem ktorego ze wzgledu na jego archaicznosc(techniczna i wizualną) kupowac w ostatnich dwóch latach produkcji nikt nie chcial mimo , ze kosztowala tyle samo co obecna....

bzdura! :mrgreen: (swiadome klamstwo? :roll: )

"stare" STI kosztowalo o ok. 30k PLN mniej od "nowego" (WRX tez byl tanszy o ok. 30k PLN, co do innych Imprez nie wiem, slabo to mnie interesuje :lol: )

w Polsce stare i nowe kosztowaly tyle samo? :shock:

 

nawet ci "pasjonaci" , ludzie z charakterem i pieniedzmi :mrgreen: Przestawili sie z przyjemnoscia na nowe karoserie Imprezy i Forestera w roznych wersjach

O poprzednie nawet nikt nie pyta....a przeciez powinni skoro takie piekne byly...

pytaja, pytaja... a wlasciwie pytali - afaik ostatki "starych" STI rozeszly sie u nas jak swieze buleczki po ukazaniu sie zdjec i cen "nowego" okretu flagowego FHI :mrgreen:

poza tym, Imprezy (a i inne modele) NIGDY nie byly piekne w doslownym znaczeniu... ale mialy to, co je wyroznialo sposrod innych aut (przynajmniej te topowe wersje) - charakter :!:

 

ale powiem wiecej , jezeli w sprzedazy pojawilaby sie Exiga tak krytykowana w tym watku , nawet z tym 4 biegowym AT co to nim jezdzic sie nie da.. :mrgreen: ..to bardzo szybko zajelaby miejsce Legacy w ilosci sprzedazy :!:

Panie Andrzeju, Pan naprawde w to wierzy :?: :roll:

najwyzej gdyby cena byla BARDZO atrakcyjna (np. odwrotnie proporcjonalna do wygladu tego czegos, co nosi nazwe Exiga :lol: )

 

A wiecie dlaczego.. :?:

niech zgadne... byc moze dlatego, ze ludzie teraz wlasciwie juz nie kupuja aut, a kupuja stosunek jakosci/ilosci wyposazenia/blah blah blah do ceny?

nie wiem, naprawde nie wiem, kto kupuje nowe Subaraki w Polsce, ale u nas w absolutnej wiekszosci kupuja je po prostu PRAKTYCZNI LUDZIE, ktorzy tak naprawde maja gdzies ten silnik boxer'a, symetryczny uklad AWD i rajdowa slawe Subaru - po prostu Subaru jest TANIE na tle konkurencji... ot i cale wytlumaczenie :!: :lol:

 

..bo to jest Subaru " marka dla pasjonatow , ludzi z charakterem i pieniedzmi oraz pasją motoryzacyjna i chęcią wyrózniania się "...jak ktos to słusznie ujął wczesniej.... :mrgreen:

owszem, tak BYLO kiedys... ale teraz to juz raczej no more :mrgreen:

oczywiscie, trafia sie jakis wariat motoryzacyjny (aka petrolhead), zyjacy przeszloscia/sentymentami, ale tacy pasjonaci przeciez obrotu nie robia...

 

ps.W zasadzie te pare osób na forum ktore z zalozenia widza same minusy w autach Subaru i polityke FHI chcą zmieniac..mozna by zapytac : Czy jest jakis plus... :?: :mrgreen: ...po za kasą oczywiscie..... :wink:

plusy? poza atrakcyjna cena "wyrobow" FHI wlasciwie to nie widze zadnych...

stylistyka jest straszniejsza niz straszna, jakosc juz nie taka jak kiedys (sam to pan przyznal niejednokrotnie :wink: ), a i Subaru w rajdach, niestety, nie wygrywa juz od dluzszego czasu...

 

dobry naped AWD + dobra cena to imho jedyne liczace sie PLUSY, wyrozniajace obecne Subaraki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusy? poza atrakcyjna cena "wyrobow" FHI wlasciwie to nie widze zadnych...

Oczywiście , nie denerwuj sie.... :roll: ...Zapytam jeszcze , tanie na tle jakiej konkurencji..... :?: ..bo cos sie jak zwykle nie rozumiemy....

AK

ps.dla mnie Opel nie ma zadnych plusow, mimo że ma atrakcyjna cene i dobrze sie sprzedaje ale nigdy bym nie wpadl na to żeby oficjalnie Opla krytykowac...bo firma Opel poprostu mnie nie interesuje..., bo nie ma zadnych plusow :razz:..itd...

 

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 11:41 pm ]

bzdura! (swiadome klamstwo? )

"stare" STI kosztowalo o ok. 30k PLN mniej od "nowego" (WRX tez byl tanszy o ok. 30k PLN, co do innych Imprez nie wiem, slabo to mnie interesuje )

To chyba "u was" jak jeszcze ten diler ze Szwecji dzialał ...

w Polsce stare i nowe kosztowaly tyle samo?

...podobno...w UE też...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodze z zalozenia , ze jak sie sprzedaja to sie podobają :idea: :razz:
Kazdemu tylko nie ludzia na tym forum :o A jesli bym mial sie doradzic o wybor samochodu to wlasnie na tym forum bym to zrobil. Dlaczego ? Bo wole zapytac
ludzi z charakterem i pieniedzmi oraz pasją motoryzacyjna i chęcią wyrózniania się "

A takich nie jest duzo. Na moje oko 95% ludzi nie interesuje czym jezdzi. Czesto jak pytam znajomych jakim autem jezdza to slysze odpowiedz "Jakis tam Seat' date=' ale malo pali to jest dobrze". Nie chcialbym zeby ktos mowil w ten sposob o Subaru: "Jakies tam Subaru". :/

 

ps.W zasadzie te pare osób na forum ktore z zalozenia widza same minusy w autach Subaru i polityke FHI chcą zmieniac..mozna by zapytac : Czy jest jakis plus... :?: :mrgreen: ...po za kasą oczywiscie..... :wink:
Mysle, ze troche Pan wyolbrzymia. Te same osoby czesto jezdza autami Subaru i jakos zyja :P

 

[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 4:26 am ]

PS.

nawet z tym 4 biegowym AT co to nim jezdzic sie nie da..
Nie dostrzeglem komentarza nad moimi argumentami dotyczacymi tej skrzyni. Moge wnioskowac, ze sie chociaz troche Pan z nimi zgadza ? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli bym mial sie doradzic o wybor samochodu to wlasnie na tym forum bym to zrobil.

Jezeli o Exige by chodzilo to bym odradzał..... :roll:

Na moje oko 95% ludzi nie interesuje czym jezdzi.

W Polsce zdecydowanie wiedza , ze to Subaru , znaja rowniez jego zalety...

Te same osoby czesto jezdza autami Subaru i jakos zyja

Mało tego , planuja zakup nastepnego.... :shock: , chcac utwierdzic sie w swoich przypuszczeniach...o schodzacych na psy wyrobach Subaru... :mrgreen:

Nie dostrzeglem komentarza nad moimi argumentami dotyczacymi tej skrzyni. Moge wnioskowac, ze sie chociaz troche Pan z nimi zgadza ?

Zdecydowanie sie zgadzam , to stara modyfikowana konstrukcja ale jakos daje radę , mało awaryjna , w MY 08 /09 troche szybsza :wink:

AK

ps.nigdy bym nie przypuszczal , ze mój post opierajacy sie glównie na Pana cytatach :mrgreen: wywola taka reakcje pewnego jegomoscia...myslalem , ze tylko silniki 2.5 T go przesladuja.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same osoby czesto jezdza autami Subaru i jakos zyja

Mało tego , planuja zakup nastepnego.... :shock: , chcac utwierdzic sie w swoich przypuszczeniach...o schodzacych na psy wyrobach Subaru... :mrgreen:

 

Planują, szczęśliwi że nie stać ich na nowe i nie muszą wybierać między Subaru, Mondeło i innymi Skodami, i mogą z pełną świadomością kupić porządne (jeszcze) Subaru.

:razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.W zasadzie te pare osób na forum ktore z zalozenia widza same minusy w autach Subaru i polityke FHI chcą zmieniac..mozna by zapytac : Czy jest jakis plus... :?: :mrgreen: ...po za kasą oczywiscie..... :wink:

plusy? poza atrakcyjna cena "wyrobow" FHI wlasciwie to nie widze zadnych...

stylistyka jest straszniejsza niz straszna, jakosc juz nie taka jak kiedys (sam to pan przyznal niejednokrotnie :wink: ), a i Subaru w rajdach, niestety, nie wygrywa juz od dluzszego czasu...

 

dobry naped AWD + dobra cena to imho jedyne liczace sie PLUSY, wyrozniajace obecne Subaraki

 

eddie a to? nie sądzisz że to zaleta? :

 

należy zwrócić uwagę na podane w prasówce informacje że silnik zamontowany w exiga (ten 225PS) przewyższa o 10% standardy emisji spalin, które będą obowiązywały w 2010! (wersje bez turbo zredukowały emisję spalin o 75% w stosunku do 2005!)

 

czy możesz mnie oświecić eddie co jest przyczyną twojego pesymizmu, malkontenctwa populizmu, demagogi i jojczenia? no bo większość ludzi jest raczej radosna i optymistyczna... nie ciśnieniuje się tak... nie patrzy z jednostronnej żabiej perspektywy...

 

dedykuje ci - specjalnie dla ciebie tą oto piosenkę: Zobacz Mnie (i posłuchaj)

PS. świat się zmienia ale to nie tragedia - to piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zdecydowanie wiedza , ze to Subaru , znaja rowniez jego zalety...
Z mojego doswiadczenia, z tym pierwszym sie zgodze. Z tym drugim to juz nie zawsze :P

 

Zdecydowanie sie zgadzam , to stara modyfikowana konstrukcja ale jakos daje radę , mało awaryjna , w MY 08 /09 troche szybsza :wink:
Uwazam to za kompromis :P

 

ps.nigdy bym nie przypuszczal , ze mój post opierajacy sie glównie na Pana cytatach :mrgreen: wywola taka reakcje pewnego jegomoscia...myslalem , ze tylko silniki 2.5 T go przesladuja.... :mrgreen:
Widocznie jegomosc lubi sie argumentowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce stare i nowe kosztowaly tyle samo?

...podobno...w UE też...

AK

Matko Boska Ostrobramska :shock:

wiedzac, ze poziom zycia w PL i Burundi jest podobny, a stare STI kosztowalo tyle co nowe, tj. ok. 50-55k EUR, to kto u diabla kupowal te wozy :?: :???:

 

Panie Andrzeju, niech mi Pan powie, to ile SIP sprzedal tych wozow w prawie 40-milionowej Polsce, hm? :roll:

40, 50, czy az 60? :lol:

 

 

(...) eddie a to? nie sądzisz że to zaleta? :

należy zwrócić uwagę na podane w prasówce informacje że silnik zamontowany w exiga (ten 225PS) przewyższa o 10% standardy emisji spalin, które będą obowiązywały w 2010! (wersje bez turbo zredukowały emisję spalin o 75% w stosunku do 2005!)

zaraz umre ze smiechu :lol:

gdybym dbal o ekologie, nie jezdzilbym paliwozernym zaturbionym autem, a kupilbym jakiegos Prius'a, ewentualnie rower... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

czy możesz mnie oświecić eddie co jest przyczyną twojego pesymizmu, malkontenctwa populizmu, demagogi i jojczenia? no bo większość ludzi jest raczej radosna i optymistyczna... nie ciśnieniuje się tak... nie patrzy z jednostronnej żabiej perspektywy...

po prostu nie lubie, jak ktos zaczyna wmawiac, ze biale to czarne czy naodwrot (albo ze Subaru Exiga/Impreza/etc. jest piekna, silnik 2.5T malo awaryjny, 4-biegowy automat wspanialy, itd. itp.)

 

p.s. sam Ty zaba jestes :mrgreen:

 

dedykuje ci - specjalnie dla ciebie tą oto piosenkę: Zobacz Mnie (i posłuchaj)

PS. świat się zmienia ale to nie tragedia - to piękne!

a za dedykacje dziekuje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, niech mi Pan powie, to ile SIP sprzedal tych wozow w prawie 40-milionowej Polsce, hm?

40, 50, czy az 60?

Proporcjonalnie do ilości pozostałych sprzedanych.....

AK

ps.niestety , ze względu na niereformowalną" żabią perspektywę" :mrgreen: stale widoczną w wypowiedziach eddiego4gt zmuszony jestem do użycia przycisku ignoruj.... :sad: Młodej żonie współczuje.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, niech mi Pan powie, to ile SIP sprzedal tych wozow w prawie 40-milionowej Polsce, hm?

40, 50, czy az 60?

Proporcjonalnie do ilości pozostałych sprzedanych.....

AK

ps.niestety , ze względu na niereformowalną" żabią perspektywę" :mrgreen: stale widoczną w wypowiedziach eddiego4gt zmuszony jestem do użycia przycisku ignoruj.... :sad: Młodej żonie współczuje.... :wink:

wiedzialem, ze konkretnej odpowiedzi nie uslysze...

widocznie nastapilem na tzw. bolaczke :mrgreen:

 

 

p.s. takze pozdrawiam Pana i Pana (mloda/stara) malzonke :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem, ze konkretnej odpowiedzi nie uslysze...

 

mistrz precyzyjnych odpowiedzi się odezwał... :razz:

 

nie lubie, jak ktos zaczyna wmawiac, ze biale to czarne czy naodwrot (albo ze Subaru Exiga/Impreza/etc. jest piekna, silnik 2.5T malo awaryjny, 4-biegowy automat wspanialy, itd. itp.)

 

no to mi teraz konkretnej odpowiedzi udziel na pytania:

jakie uniwersalne kryterium piękności przyjąłeś w ocenie Exiga,

jakie liczby mówią o awaryjności 2,5T - pytałem w innym wątku Ciebie ale zignorowałeś..

jakie cechy wspaniałości ma mieć automatyczna skrzynia biegów i dlaczego nie spełnia swojej roli obecny model w obecnych modelach.

 

nie chcę później napisać:

wiedzialem, ze konkretnej odpowiedzi nie uslysze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzac, ze poziom zycia w PL i Burundi jest podobny

 

Identyczny, z ta drobna roznica, ze nad Wisla troszke mniej Hutu

 

kto u diabla kupowal te wozy

 

diabla, to Ty do kawiorow nie mieszaj :mrgreen:

 

Subaru Exiga/Impreza/etc. jest piekna, silnik 2.5T malo awaryjny, 4-biegowy automat wspanialy, itd. itp

 

To juz jest kwestia interpretacji, ale nawet nie trzeba sie specjalnie starac zeby zobaczyc, ze totalnie slepo, to sie na tym forum malo kto zachwyca Subaru i przewazaja rozsadne, a nie klakierskie opinie.

 

Eddiemu jednak nie mozna odmowic zelaznej konsekwecji szukania dziury w calym :wink: Nawet w temacie o nieoferowanym w Europie modelu potrafi zrobic z igly widly. Taki forumowy mieszacz-entertainer :mrgreen:

 

a tak na marginesie szkoda, ze Subaru idzie tropem (znienawidzonej juz na tym Forum) Tojoty...

 

to, co kiedys powiedziano o TMC, imho bardzo pasuje do obecnej polityki FHI:

 

they used to be in the business of making CARS... but now they're in the business of making MONEY

 

po pierwsze primo, to gratulacje dla mojej ulubionej Toyoty, za trzecie miejsce we Francji. Nareszcie jakis sukces w motosporcie :!: :razz: :mrgreen:

 

a po drugie primo, ULTIMO, to jak ktos jest "in the business of making" cokolwiek, to chyba glownie po to, zeby "making money". Inaczej, to sie nazywa "bledy w zarzadzaniu", badz inna nieudolnosc/naiwnosc/frajerstwo albo filantropia.

 

Miec pretensje do FHI o to, ze robi auta ktore sie sprzedaja, to tak jakby miec pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci. To sie trzeba cieszyc, a nie jatrzyc :twisted::mrgreen:

 

 

 

PS. Do tego, ze eddie bedzie marudzil, to sie juz przyzwyczailem (bo to tak jak w tej przypowiesci o zabie i skorpionie, ktora niedawno slyszalem - pozdrowienia, btw :cool: ), ale Harvester - odkad mu sie bardziej agresywny avatar pojawil - jakis taki sie zrobil bardziej chetny do polemiki :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to tak jak w tej przypowiesci o zabie i skorpionie, ktora niedawno slyszalem

O w końcu coś ciekawego, podziel się :)

 

skorpion poprosi żabę aby go przeprawiła przez rzekę na plecach,

żaba mówi mu początkowo żeby się gonił bo na 100% ukłuje go kolcem a ona nie chce umierać bo jest młoda i piękna,

skorpion tłumaczy jak komu dobremu, tej żabie, że jak ją ukłuje na środku rzeki to się utopi - więc nie planuje żadnych "kłuć" bo z kolei jemu także życie miłe i w ogóle jest kawalerem... żaba niestety (co się okaże za chwilę :mrgreen: ) zgadza się.

no i płyną - żaba ze skorpionem na plecach,

w połowie drogi skorpion chlast! - kłuje żabę w plecy, żaba sztywna idzie na dno...

skorpion także idzie przywitać się z neptunem a chwilę potem ze Świętym Piotrem.

 

Więc natury nie oszukasz - żaba łatwowierna, skorpion killer, a eddie ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi teraz konkretnej odpowiedzi udziel na pytania:

jakie uniwersalne kryterium piękności przyjąłeś w ocenie Exiga,

jakie liczby mówią o awaryjności 2,5T - pytałem w innym wątku Ciebie ale zignorowałeś..

jakie cechy wspaniałości ma mieć automatyczna skrzynia biegów i dlaczego nie spełnia swojej roli obecny model w obecnych modelach.

niestety nie sa to konkretne pytania, wiec i odpowiedz nie moze byc konkretna...

ale...

 

jakie uniwersalne kryterium piękności przyjąłeś w ocenie Exiga

to same uniwersalne kryterium, ktore decyduje np. o tym, ze ktorejs kobiety pozadamy "po pierwszym spojrzeniu", a ktorejs nie nawet po n-tym spojrzeniu... :mrgreen:

poza tym, "prawda tkwi w porownaniu" - spojrz na inne auta z tego segmentu, i sam sobie odpowiedz, czy ta Exiga jest piekna, czy tez nie

 

jakie liczby mówią o awaryjności 2,5T - pytałem w innym wątku Ciebie ale zignorowałeś...

co mam Ci odpowiedziec? niestety (i inaczej niz np. SIP) nie dysponuje konkretnymi danymi nt. awarnyjnosci tych silnikow... stad np. moje pytanie o to, ile sposrod SPRT"kow ma juz wymienione bloki :lol:

bo na tym Forum sa co najmniej 2 egz., ktore juz sa po wymianie bloku...

niestety nie padla zadna odpowiedz - ani konkretna, ani niekonkretna - ze strony SIP badz pana AK... ale to przeciez nic nowego - niewygodne pytania najlepiej po prostu ignorowac :mrgreen:

 

z innej strony, wystarczy poguglac oraz przejrzec zamorskie fora Subarowcow - niestety 2.5T (szczegolnie EJ257 z STI) wypada slabo w kategorii bezawaryjnosci, szczegolnie wporownaniu do EJ207

btw, sam pan AK, nasz Forumowy apologeta silnika 2.5T, przyznaje, ze STI nie nadaje sie nawet do amatorskiego upalania bez odpowiednich przerobek... :mrgreen:

 

jakie cechy wspaniałości ma mieć automatyczna skrzynia biegów i dlaczego nie spełnia swojej roli obecny model w obecnych modelach

oczywiscie Exiga ze wspanialym 4-biegowym automatem nie mialem okazji przejechac, ale jakos bardzo, bardzo watpie, zeby ta 4-biegowa skrzynia demonstrowala lepszy poziom niz skrzynie automatyczne z innych "wspolczesnych" Subarakow... no ale moze sie myle :lol:

 

co do pozadanych "cech wspanialosci", to chcialbym, aby Subarowskie automaty pracowaly przynajmniej tak plynnie i szybko jak automaty z konkurentow... oj, calkiem zapomnialem - przeciez zgodnie z Forumowa ideologia (patrz. posty pana AK, i nie tylko) Subaru nie ma konkurencji, tj. jest poza zasiegiem jakiejkolwiek konkurencji - jest ono the one and only oraz tylko dla (zamoznych) "pasjonatow" i "znawcow tematu" :lol::lol::lol:

 

nie chcę później napisać:

wiedzialem, ze konkretnej odpowiedzi nie uslysze...

co jeszcze chcialbys uslyszec, zabciu? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby Subarowskie automaty pracowaly przynajmniej tak plynnie i szybko jak automaty z konkurentow

Podaj przykład konkurencyjnego auta z napędem na 4 koła.

konkurencyjnego dla Exigi? :mrgreen:

 

juz pisalem... przyznaje sie do winy - Subaru nie ma konkurencji :!:

tak czy inaczej, prosze mnie spalic na stosie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...