Skocz do zawartości

Znani w subaru


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam, że się naiwnie zapytam, a ci ZNANI, to z czego oni maja być znani? a. znani z tego że są np. partnerami nieznanych gwiazd(ek), b. znani z tego że są nieznani, c. znani bo ktoś uporczywie ich promuje i siłą rozpędu zaczynaja być w końcu rozpoznawalni (pogodynki, homokrytykanci od mody...), d. znani bo są od jakiegoś czasu odtwarzaczami ról w tasiemcach wymiotnych (jak mawiał bodaj pan Nowicki-nie mylić M.....z aktorami...) e. znani, bo sławni (Oscary, Złote Globy itd)? Poproszę o sprecyzowanie, bo nie jarzę już co to jest sława i kto naprawdę jest znany, a kto jest bublowatym wytworem wygłodniałego za prawdziwymi sławami polskiego bida-show-biznesu? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie polskich pseudo aktorów podsumował Nowicki kiedyś u Kuby Wojewódzkiego, szczególnie Żmijewskiemu się wtedy dostało. :mrgreen:

 

Co do popularności to widocznie wystarczy abyś pokazał się raz, drugi w jakimś serialu lub piśmie kolorowym typu Gala, Viva etc i już jesteś znany. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było ale chyba Bogusław Linda ma Forka Turbo.

Za to marka się skończy, gdy któryś z modeli kupi Jola Rutowicz :mrgreen:

 

Tej marce nic nie zaszkodzi, nawet takie jednosezonowe wytwory czyjejś chorej wyobraźni.... :mrgreen: ja tylko się modlę, żeby mi się taki jednokomórkowiec nie przyśnił, bo mogą się zacząć problemy z męską sprawnością.... :evil::mrgreen::twisted: :razz: beeee :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...