Skocz do zawartości

Znani w subaru


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Aktorką i gwiazdą, skoro brała udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" :roll:

:lol:

A może to ktoś inny był gwiazdą, z którą ona tańczyła :roll: .

 

Niewdawno mój mąż się mnie zapytał kto to jest i nie byłam w stanie mu udzielić poprawnej odpowiedzi :razz: .

 

A może to chodziło o inne gwiazdy :?:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz to w ogóle tak jest, że ktoś nie jest gwiazdą, po czym jakimś przypadkiem pojawia się w TV i na imprezach w "światku" i już jest gwiazdą, choć nikt nie wie dlaczego. A jak się pojawia w TV, to ją zapraszają do kolejnych programów i filmów i wtedy staje się "gwiazdą z uzasadnieniem" :D.

 

Czyli z tymi gwiazdami to trochę tak, jak z odwróconą hipoteką - wszystko postawione na głowie, a jednak działa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem w forku NA Pania Jaruge-Nowacka. wciaz zdrowa jest

NIE! Ona nie jest "zdrowa"!

 

 

 

Ona jest MEGA zdrowa :!: :!: :!:

tylko na głowę trochę "chora" :wink:

 

Siakaś aktorka czy komediantka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...osobiście widziane:

 

Krzysztof Materna - Forester (widziany 2 lata temu)

Andrzej Borowczyk - Legacy (widziany miesiąc temu)

 

Tomasz Zubilewicz - ? widziałem w salonie A.Koper około rok temu, nie wiem co wybrał, ale raczej wybrał bo często się chwali na wizji, że pomyka 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

883ebb62001c41fd48fca40dq3.jpg

No i opis z "Autokrata" :lol: :

 

"Jacek Cygan, jak widać, postawił na solidność. Forester poprzedniej generacji nie jest może najbardziej rzucającym się w oczy SUV-em, ale okazuje się bardzo trwały i świetnie sprawdza się w terenie. Jako jeden z niewielu samochodów tego segmentu został wyposażony w stały napęd na 4 koła. Widać, że ludziom w pewnym wieku przestaje zależeć na osiągach, bo wersja, którą podróżuje Cygan, wyposażona jest w podstawowy silnik, który raczej nie dostarcza wrażeń za kierownicą, choć pozwala utrzymać koszty użytkowania na rozsądnym poziomie. Forester to dobra inwestycja na lata, bo samochód ten powoli traci na wartości - mimo swoich lat auto Cygana nadal jest warte około 50 tys. zł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wyjaśniło dlaczego Pan Krzysztof Cugowski sprzedał WRX MY08...przedwczoraj widziałem go w pięknym czarnym STi MY08 :cool:

Troszkę na nią czekał bo miał odbierać kiedy była ta "afera" z wydawaniem nowych aut, ale jak robiłem nim "jazdę testową" wszystko było ok :cool:

jego żona ma OBK Turbo

właśnie sprzedaje bo kupiła Tribece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wyjaśniło dlaczego Pan Krzysztof Cugowski sprzedał WRX MY08...przedwczoraj widziałem go w pięknym czarnym STi MY08 :cool:

Troszkę na nią czekał bo miał odbierać kiedy była ta "afera" z wydawaniem nowych aut, ale jak robiłem nim "jazdę testową" wszystko było ok :cool:

jego żona ma OBK Turbo

właśnie sprzedaje bo kupiła Tribece.

 

Takie posty lubię 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...