Skocz do zawartości

Znani w subaru


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Numeru telefonu, maila. Najlepiej jakby był to posiadacz SPRT z salonu. Za wszelkie info będę wdzięczny. Wiem, że może nie ma tutaj takich osób bezpośrednio ale na pewno jest kilku forumowiczów, którzy takie osoby znają.Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrrroooc.

to normalni ludzie nabijaja sie, ze jakies pospolstwo ma jednego SPRT :mrgreen:

ha ha tez tak może być. Właściciele SPRT, piłkarz, piłkarz, właściciel restauracji, wieśniak, piłkarz ... :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Kwi 29, 2008 4:43 pm ]

Leszek, chcesz jakąś imprezę ( :mrgreen: ) pożegnalną zorganizować? :wink:

 

Fajny ten twój wózek, bo czarny. :lol:

Fajny bo nie tylko, że czarny.

Na ten długi wekeend z rozpaczy na pewno na cycki padnę i to kilkukrotnie, a kto chcę na grilla ten niech wpada, miejsca od groma. :lol: Vibovit Ty już swoją opiłeś, bo wiesz, że bez opicia to nie teges

 

[ Dodano: Wto Kwi 29, 2008 4:46 pm ]

no co jest na razie mam jeden konkretny namiar, jeszcze jeden by się przydał. kojarzy ktoś może jaką restaurację w Zakopcu prowadzi właściciel tego jednego SPRt, wtedy łatwiej będzie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że szukasz kontaktu do właścicieli SPRT, bo chcesz się z nimi pożegnać. :twisted::mrgreen:

aha nie zaczaiłem :mrgreen: kurde a odstawiłem narkotyki :mrgreen: tępy łeb ze mnie... czasami

 

W Warszawie jak jestem to i tak na szybcika ale będę wypatrywał czarnego GieTunia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos znanych w subaru: dziś rano się dowiedziałem, że p. Ziobro matkę tribecą woził*... Pamiętam, że kiedyś pisano, że MA se kupić taki wóz. Niestety czarny sen się spełnił... :twisted:

 

 

 

* staruszkę, "a gdyby tu nagle było przedszkole, w przyszłości", sprawdzić, czy nie ksiądz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mod ze względu że ja już tak trochę dostałem tego czego chciałem to może by tak zmienić temat na Znani w Subaru? he?

 

A proszę 8).

 

Choć dałbym głowę, że już podobny wątek był. Ino znaleźć go nie mogę... Jak ktoś znajdzie, niech da znać, to się sklei 8).

 

A, dodam też do Plejady (nomen omen) gwiazd w subaru:

p. Fraszyńską

(kiedyś, a może nadal) p. Olbrychskiego

(kiedyś, a może nadal) p. Lindę

 

Chociaż oni i tak wszyscy razem wzięci nie przebiją Piotru Rubiku :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...