Skocz do zawartości

Który wybrać ?


siekla

jaki kolor ?  

7 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do wymiany felg do mojego Forysia - podobaja mi sie te 2 modele ale mam zagwozdke ktore lepiej pasuja - rozmiar 17 " - moze ktos ma jeszcze inne propozycje - chetnie poslucham.

5x100 ET 38

te ciemniejsze na przodzie to OZ 35 anniversary a te na tyle to toora

 

PS - jezeli watek sie tutaj nie nadaje to prosze o modow o przeniesienie we wlasciwe miejsce

image136jl2.th.jpg

image137ii6.th.jpg

image138ru5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne dylematy... za dwa/trzy dni mam ultraleggera silver do odbioru, jeśli chcesz to podrzucę fotki jak już będą założone. Trochę mam obawy jak to będzie wyglądać na forku (typowo sportowe), ale te ozy są takie ładne, że nie mogłem sie oprzeć :razz: No i jak sama nazwa wskazuje są super leciutkie... a to też ważne.

pzdr

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wyglądają lepiej Toora, ale wolałbym innej marki. Wzory akurat mi w ogóle nie podchodzą, wiem wiem o gustach się nie dyskutuje, lecz chyba po to jest ten wątek aby opinie usłyszeć. A już kategorycznie na pewno nie ciemne :mrgreen: Może rzeczywiście spróbuj te Ultraleggery tylko jasne!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crai1, przejżyj sobie to :arrow: http://www.subaruforester.org/vbulletin ... .php?t=975

fajne obrazki :mrgreen:

 

na tym Forum takze moglby powstac podobny temat, np. p.t. "Pokaz nam swoje kola", hm? :razz:

 

 

crai1, Toora > OZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crai1, ja bym wziął te z mniejszą liczbą ramion.

 

A poza tym żadna z tych felg mnie nie zachwyciła. Mi się najbardziej podobają te:

 

dsc00569pz0.jpg

 

A poza tym pomyślałbym o seryjnych felgach z WRX-a MY'05. Według mnie to był najładniejszy dotychczas model felg subaru i żałuję, że nie pasują do STI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...