Jump to content

Który wybrać ?

siekla

jaki kolor ?  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Przymierzam sie do wymiany felg do mojego Forysia - podobaja mi sie te 2 modele ale mam zagwozdke ktore lepiej pasuja - rozmiar 17 " - moze ktos ma jeszcze inne propozycje - chetnie poslucham.

5x100 ET 38

te ciemniejsze na przodzie to OZ 35 anniversary a te na tyle to toora

PS - jezeli watek sie tutaj nie nadaje to prosze o modow o przeniesienie we wlasciwe miejsce

image136jl2.th.jpg

image137ii6.th.jpg

image138ru5.th.jpg

Bling bling nie bedzie - nie chce masywniejszych takze bo jakos mi nie leza - przychylam sie do Toory ale mysle o ultraleggerze ewentualnie.

Forek w terenie mało smiga - generalnie to szosowy bardziej jest.

Miałem podobne dylematy... za dwa/trzy dni mam ultraleggera silver do odbioru, jeśli chcesz to podrzucę fotki jak już będą założone. Trochę mam obawy jak to będzie wyglądać na forku (typowo sportowe), ale te ozy są takie ładne, że nie mogłem sie oprzeć :razz: No i jak sama nazwa wskazuje są super leciutkie... a to też ważne.

pzdr

Wojtek

chetnie zobacze fotki

[ Dodano: Czw Kwi 03, 2008 1:19 pm ]

Jesli jestes czarnoskorym raperem to bierz te ciemne z przodu. :mrgreen:

zaspiewam tylko wlazl kotek na plotek - ale w jasnej karnacjiii :mrgreen:

Z tych dwóch wyglądają lepiej Toora, ale wolałbym innej marki. Wzory akurat mi w ogóle nie podchodzą, wiem wiem o gustach się nie dyskutuje, lecz chyba po to jest ten wątek aby opinie usłyszeć. A już kategorycznie na pewno nie ciemne :mrgreen: Może rzeczywiście spróbuj te Ultraleggery tylko jasne!! :twisted:

Ile one ważą a ile ważą najlżejsze dostępne na rynku ?

Ja mam Compo 18x8 i za lekkie to one nie są. Jedne z lżejszych to pewnie w ofercie OZa można coś wyhaczyć, niektóre modele w granicach 6-7kg.

crai1, ja bym wziął te z mniejszą liczbą ramion.

A poza tym żadna z tych felg mnie nie zachwyciła. Mi się najbardziej podobają te:

dsc00569pz0.jpg

A poza tym pomyślałbym o seryjnych felgach z WRX-a MY'05. Według mnie to był najładniejszy dotychczas model felg subaru i żałuję, że nie pasują do STI...

Te z Towjego zdjecia chodzily mi po glowie niestety w japanparts dowiedzialem sie ze sa tyko w 18 calach. Obecnie mierze superlegerra i Rota i chyba cos z tych 2 wybiore.

Gdyby ktoś był zainteresowany jak wyglądają superleggera na forku to bardzo proszę (+oponki turanza ER300):

img3711eo7.jpg

Po wymianie felg i opon czuję sie jakbym zmodyfikował zawieszenie na twardsze.

Dla mnie trochę tak jakby Superleggera nie pasują do Forka. Ja bym raczej jakiś masywnych poszukał... albo większych :wink:

też tak myslę :roll:

albo te co szpilmar pokazał, są kozackie :cool: