Skocz do zawartości

Numer startowy 13 na V zlocie Plejad


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie na założenie nowego tematu związanego z najbliższym zlotem bo w sumie jest to pytanie do Dyrekcji jako organizatora (a nie chciałbym żeby zostało przeoczone w ogólnym wątku nt. zlotu).

 

W zeszłym roku z przyczyn dla mnie niezbyt jasnych został pominięty na listach startowych nr 13. Jak wszyscy wiemy spowodowało to masę problemów z kolejnymi numerami bo nie na wszystkich punktach była taka informacja i niektóre osoby z obsługi z lekka "głupiały" o co chodzi. Z usłyszanych info niektórzy mieli przesuniętą numerację w kartach, itp.

 

Czy w tym roku też są takie plany?

 

Rozumiem, że przesądy, czarny kot, itp. więc oficjalnie deklaruję że na trasie turystycznej bardzo chętnie wezmę numer startowy 13 :mrgreen:

Pewnie na pozostałych trasach też znajdą się chętni na "trzynastkę" (tylko proszę pamiętać, że na turystycznej byłem pierwszy :mrgreen: więc może w ramach wyjątku Szanowna Dyrekcja zgodzi się na "rezerwację" tego nr dla mojej załogi a nie przydzielenie go "przypadkowej" osobie :mrgreen: )

 

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :mrgreen:

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wala sie nr 69 zalogi szosowej z IV-tych Plejad... Czyli Lucek & Aga :mrgreen: Moze ktos reflektuje? :wink:

 

13 turystyczna - Roland

13 szosowa - Blue76

13 terenowa... niestety Przemeq - w tym roku jedziesz terenowke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Ostatnio ubezpieczalem samochód i pani 2 razy dopytywała się mnie czy na pewno chcę z datą 13 marca :mrgreen:

 

Miałem to samo przy rejestracji auta. Patrzyli na mnie jak na idiotę bo wyraźnie poprosiłem o tablicę z "13" :wink: Tylko ja mam dobry argument - 13 się urodziłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 turystyczna - Roland

13 szosowa - Blue76

13 terenowa... niestety Przemeq - w tym roku jedziesz terenowke :mrgreen:

 

No to w zasadzie rozdane :-) tylko Przemeq musi potwierdzić start w terenowej :-)

No i najważniejsze Dyrekcja musiałaby potwierdzić, że tym razem nie eliminuje tego numeru z listy startowej.

 

Jak widać z powyższych wypowiedzi są osoby, którym 13tka w niczym nie przeszkadza a wręcz zachęca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie wiem, jakie będą decyzje w tej sprawie.

Nr. 13 jest bardzo często omijany.

W hotelach brak pietra 13;

W rajdach brak numeru startowego 13;

.

.

.

było natomiast Apollo 13 :razz:

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie wiem, jakie będą decyzje w tej sprawie.

Nr. 13 jest bardzo często omijany.

 

Zawsze są wyjątki :-)

 

Tym bardziej, że na II Plejadach na 100% była 13tka :-) (wiem, bo sam miałem ten nr), na III nie było mi dane się pojawić więc nie wiem a na IV niestety ale brak 13tki moim zdaniem trochę namieszał :wink:

 

Jak coś to nie będę miał najmniejszych pretensji, że to nr 13 przyniósł mi pecha :mrgreen:

 

EDIT: Szanowna Dyrekcjo czy już coś wiadomo w sprawie 13tki na V Plejadach? W piątek dostałem potwierdzenie uczestnictwa i w miejscu "numer startowy" było napisane "niewydany" a już liczyłem, że będzie "13" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...