Jump to content

Wy jaki sposob mozna zwiekszyc moc i osiogi???


Guest kiler

Recommended Posts

Wyżywacie sie na początkującym :razz:

 

a przeciez można było szczerze ujawnić jak podnieść moc, sprawa jest prosta papierowy filtr powietrza +50km magnetyzer +30 i dwie opływowe wycieraczki +15 :mrgreen: (przepraszam nie mogłem sie powstrzymać)

 

może jakbyś napisał ile chciałbyś wydać to byłoby łatwiej coś doradzić...

 

edit: a tak szczerze to najlepiej kupic cos z turbo - na pewno wyjdzie taniej

Link to comment
Share on other sites

Sposób na podniesienie mocy jest bardzo prosty i sprawdza sie praktycznie w kazdym silniku spalinowym.

Trzeba do cylindra doprowadzic jak najwiecej paliwa i powietrza w odpowiednich proporcjach a pozniej zapalic ta mieszanke w odpowiednim momencie. Nie nalezy tez zapominac o dobrym opróżnieniu cylindra z produktow spalania.

Link to comment
Share on other sites

Wątek chyba się wyczerpał... mowa była o legacy wolnossącym. Najtaniej będzie wymienić auto, nieco drożej (ale może czasem i taniej - zależy od dojścia do części oraz wiedzy) wyjdzie swap z turbo. Podnoszenie mocy silnika wolnossącego jest drogie a potem uciążliwe w eksploatacji. No i silnik to nie wszystko, trzeba pamiętać o lepszych hamulcach, zawiasie... gra nie warta świeczki.

Link to comment
Share on other sites

aflinta, trzeba by przebadac temat jak do tego samochodu bedzie pasowal blok 2.5 litra. Taka przerobka nie powinna byc droga i skomplikowana pod warunkiem ze wszsytko jest mniejwiecej kompatybilne. Na koniec swinka.

Link to comment
Share on other sites

e tam jak ktos ma bdb egzemplarz cos można dłóbnać, ale rewelacji sie nie spodziewaj i szykuj na spore wydatki!!

Możesz przy tym roczniku najwyżej przywrócić do seryjnej mocy, wiec tak ,dobry wydech (lub nowy kat bo stary pewnie przypchany ) koszt pewnie z 2tys+ za wydech , dobry filtr powietrza i dolot , nowe swiece przewody (czasem cewki zaplonowe)koszt ok 700zlup + i zaczać lać v-pover99 to tak po taniosci a jak widzisz masz pare tys zl i seryjna moc dopiero:PPP

Albo rozebrac silnik nowe walki nowe mapy + turbo zakuć silnik , nowy zawias hamulce koszt wiekszy niż GT ale masz nowe auto .......no coment....

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...