Skocz do zawartości

Awantura Matiego ;) czyli OT z Powitań


darius darecki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 646
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie.. :mrgreen: .....noz chory bylem kurza twarz....nawet bardzo chory....ale zyje(jeszcze) :mrgreen: Zwolnienie lekarskie przesle derekcji :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 6:12 pm ]

Witam wszystkich ponownie :mrgreen: ....noz kurza twarz...w szpitalu bylem,

...no chory...powaznie chory.....wysle zwolnienie lekarskie do derekcji :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 6:16 pm ]

noooo...wlasnie pisze podwojnie...bo jeszcze tak podwojnie widze.Musze trochie dojsc do siebie.....niech szlag trafi doktorow habilitowanych i innych macenasow psia ich mac byla.Jednak po krotkim pobycie w szpitalu, musze stwierdzic , i zgodzic sie stuprocentowo z Panem Jaroslavem Haskiem , ktory juz ponad 80 lat temu stwierdzil, ze im wiekszy inteligent, tym wieksze bydle :mrgreen::mrgreen:

No ale trza sie polozyc...odpoczac..... :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 7:08 pm ]

....no tak przeczytalem to co sie pisalo przez moja nieobecnosc.... :mrgreen:

No bedzie ten ciag dalszy tuningu...bedzie :mrgreen:

...a co do Mamusi.... :mrgreen::mrgreen: ...no Matka...kurza twarz...no boj sie Boga.... :mrgreen::mrgreen: , no po co az tyle narzedzi na glupie trzy konie.

No srubkowkretak rozumiem... :mrgreen: bo to narzedzie numer jeden po czujniku , czyli tzw.mlotku...ale reszta????? :shock: , i do tego dobre checi?A na cholere dobre checi?

jak trza zrobic te trzy koniuchy, to trza.Czyli bierzemy tego srokowkreta....sciagamy z niego izolacje( zostawiamy tylko raczke)...zapalamy samochod....i lut tym srubstakiem po kablach i wczesniej odkrytym wieczku...znaczy denku...znaczy pokrywce od bezpiecznikow.

Tylko trza dawac z sila...z chlebusiem znaczy, zeby sie iskry sypali i cala instalacje i system sterowania zeby cholera wziela na miejscu :mrgreen: I mamusia nie pcha zabardzo szanownych poledwiczek w okolice rozrusznika i alternatora, bo bedzie po ptokach.

Teraz....jezeli zarowno mamusia dalej naparza po tych denkach , czy tam pokrywkach od bezpiecznikow, to niech mamusia przestanie. :mrgreen: zle wczesniej napisalem...niech mamusia zacznie zapychac ten srubstak tam gdzie sa bezpieczniki...takie male kolorowe ...i niech mamusia zakoci jaka rekawiczkie albo inny kawalek azbestu na szanowna polendwiczkie, bo grzac sie troche moze. :mrgreen: ....no....reszte iskier i plomieni trza gasnica albo woda.

No...i wtedy dzwoni mamusia po fachowcow, zeby przyjechali po auto...i mamusia zaznaczy, zeby jak beda instalowac nowy kompiuter , to niech koniecznie zaloza te lebiegi niewidymki tego swinskiego tylka...no po naszemu piggy back.To wtedy auto bedzie miec murowane trzy kobylki wiecej....czyli rowne stadko :mrgreen: ...a maske mozna pomalowac potem nawet samemu......w garazu :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 7:14 pm ]

jeszcze takie male p.s.

No wczesniej czytalem, ze....."meksykanie odcieli"... :mrgreen:

No jakie meksykanie.... :mrgreen::mrgreen: .....no meksyki , a nie meksykanie.Zreszta o nich jestem spokojny.....bo nawet jak bym im palcem pokazal, ktory to kabel od interneta, to lebiegi odcieli by glowny kabel zasilajacy Chicago w prad :mrgreen::mrgreen: ...noz powaznie kurza twarz......tak by bylo :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 7:25 pm ]

zreszta Mamusia ma racje.....pisze chaotycznie...czyli o wszystkim i o niczym.Poruszane sa tysiace tematow..tylko nie te wlasciwe....odpowiednie do dzialu off topic......czyli tuning ,fachowe porady techniczne i oczywiscie pytania do derekcji :mrgreen::mrgreen:

Po czesci bede musial skierowac wszystkie moje wysilki na dokonczenie tematu tuningu.Po drugie zaczac przygotowania do nakrecenia filmu o tuningu Subaru.

Po trzecie... :mrgreen: hmmmm...no nie wiem co po trzecie :?:

Grzesiu zakocil ostatnio super temat wedkarski.No ja myslalem, zeby tez jakis taki ciekawy temat zakocic, ale poza samochodami i wedkarstwem......noz nic ciekawego kurza twarz nie ma.To o czym tu pisac?

No mam jeszcze kilka faktow z zycia tesciowej... :mrgreen: ale musze troche odczekac, i zmienic pseudonim artystyczny...na np. alfonso alonso picik , albo jakos tak, bo jak kiedys tesciowa przeczyta, ze ja o tym napisalem, :mrgreen::mrgreen: , ..to chyba by zaraz zapodala kajakiem przez ocean, i takie by mi tu spreparowala opwiadania , ze chyba bym mial taka mordkie spuchnieta, ze mogl bym na niej siadac... :mrgreen: albo bez maski na pociagi napadac.... :mrgreen::mrgreen:

...azzzzz mnie dreszcze przeszly, jak se pomyslalem.... :mrgreen::mrgreen: tfuuuuuuuu.......psia jego mac :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mordo Ty moja, autentycznie i zatęskniłem i ckniło mi się bez Ciebie i się kurna cieszę, że ześ zdrowy back :mrgreen:

 

Dobze, jak diabeł. A Darecki, jest też myśl tak, piszę gdybyś może nie wiedział albo Przemeqiem było jeszcze spłoszony - MOŻESZ KURNIA PISAĆ I W INNYCH WĄTKACH RÓWNIEŻ :mrgreen:

 

No to całusy w ten wyzdrowiały łeb i fajnie, że żeś back

 

Grzesias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

...a co do Mamusi.... :mrgreen::mrgreen: ...no Matka...kurza twarz...no boj sie Boga.... :mrgreen::mrgreen: , no po co az tyle narzedzi na glupie trzy konie.

No srubkowkretak rozumiem... :mrgreen: bo to narzedzie numer jeden po czujniku , czyli tzw.mlotku...ale reszta????? :shock: , i do tego dobre checi?A na cholere dobre checi?

jak trza zrobic te trzy koniuchy, to trza.Czyli bierzemy tego srokowkreta....sciagamy z niego izolacje( zostawiamy tylko raczke)...zapalamy samochod....i lut tym srubstakiem po kablach i wczesniej odkrytym wieczku...znaczy denku...znaczy pokrywce od bezpiecznikow.

Tylko trza dawac z sila...z chlebusiem znaczy, zeby sie iskry sypali i cala instalacje i system sterowania zeby cholera wziela na miejscu :mrgreen: I mamusia nie pcha zabardzo szanownych poledwiczek w okolice rozrusznika i alternatora, bo bedzie po ptokach.

Teraz....jezeli zarowno mamusia dalej naparza po tych denkach , czy tam pokrywkach od bezpiecznikow, to niech mamusia przestanie. :mrgreen: zle wczesniej napisalem...niech mamusia zacznie zapychac ten srubstak tam gdzie sa bezpieczniki...takie male kolorowe ...i niech mamusia zakoci jaka rekawiczkie albo inny kawalek azbestu na szanowna polendwiczkie, bo grzac sie troche moze. :mrgreen: ....no....reszte iskier i plomieni trza gasnica albo woda.

No...i wtedy dzwoni mamusia po fachowcow, zeby przyjechali po auto...i mamusia zaznaczy, zeby jak beda instalowac nowy kompiuter , to niech koniecznie zaloza te lebiegi niewidymki tego swinskiego tylka...no po naszemu piggy back.To wtedy auto bedzie miec murowane trzy kobylki wiecej....czyli rowne stadko :mrgreen: ...a maske mozna pomalowac potem nawet samemu......w garazu :mrgreen:

 

 

 

:

 

Zepsułam śróbowkrętak STOP puściłam auto z dymem STOP na łebie mam afro STOP serwis odmówił naprawy STOP konie nie przybiegli STOP Czekam na dalsze obstrukcje obsługi STOP PRZEMOCY

 

mamusia

Ps. Sprzedam zwęglone szczątki Forestera ............ po tuningu lub zamienię na wypasioną prostownice do włosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim :!: :mrgreen::mrgreen:

Wstalem,oddalem mocz.. :mrgreen: i nie powiem, ze bez wysilku :mrgreen:

No po szpitalnym jedzeniu jakos tak mi dziwnie.Zarcie skrajnie paskudne...nie wiem, czy Hipek by do pyska wzial :mrgreen: ...taki sie szelma ostatnio wybredny zrobil, ze byle czego nie chce zrec.A to kotlecik musi byc odpowiednio wysmazony...a kielbaski podsuszanej to doslownie nawet powachac nie chce pchlaz jeden.To tesciowa go tak rozpuscila :mrgreen:

ale tak jak obiecalem...ja sie za nich wezme...i za Hipka i za tesciowa :mrgreen::mrgreen:

...tylko musze troche sil odzyskac :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Mar 19, 2008 6:47 am ]

... a co tam Mamusia nawyrabiala z tym Foresterem? :shock: :shock:

...no mowilem, zeby Mamusia nie zapychala tego srubkowkreta w te grube kable... :mrgreen: ...no nie..... :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Mar 19, 2008 6:48 am ]

Grzesiu...dziekuje za slowa powitania i otuchy...... :mrgreen:

No milo mi jak cholera :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej-K... :mrgreen: ...jak ja bym byl doradca ....hmmmmm...trup scielilby sie gesto.

Toz SIP musialo by zamknac firme....i ostatni gasi swiatlo... :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Mar 19, 2008 11:12 am ]

....wiecie..wlasnie czytam sobie nowo opublikowana liste 10 najlepszych i 10 najgorszych uzywanych samochodoww klasie aut trzyletnich.

Za najlepsze ,czyli te , ktore otrzymaly najwiecej punktow wsrod klientow sa Honda Accord , Subaru Impreza , Toyota 4 Runner ,Subaru Outback i Forester ,Toyota Camry , Acura MDX.

Najgorsze....no oczywiscie wiadomo....pierwsze miejsce Jeep Grand Cheeroke, potem Mercedes E klasa , VW garbus i Pontiac G6.

No nic nowego....dalej to samo.Wlasciwie, to po co o tym pisac, jak co roku jest bez zmian :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 6:17 am ]

No ladnie sie tej wiosny porobilo kurza twarz.Snieg sypie jak szalony :mrgreen:

Prawdziwa zima do Ameryki nadciagnela wczoraj nad ranem.Jest juz okolo 15 cm sniegu.

Na autostradach trup sciele sie gesto.No amerykanie maja to do siebie, ze jak jest sucho ,swieci sloneczko , piekna pogoda to jezdza lebiegi niewidymki 40 mph lewym pasem.

Ale jak tylko spadnie snieg , pod sniegiem lod , to naparzaja ile fabryka dala.No wczoraj na autostradzie 94 w kierunku na Wisconsin , naliczylem 23 samochody w rowach na odcinku 30 mil.No ludzie te jezdza bez wyobrazni :mrgreen:

...I snieg dalej sypie.....temperatura -2 C .No co to za swieta psia jego mac :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 6:25 am ]

:mrgreen: Dwa kurczaki w koszu siedza

i rzezuche sobie jedza ,

baran w szopie ziolo pali

pewnie zaraz sie przewali

ksiadz za stolem juz sie buja

WESOLEGO ALLELUJA !

 

[ Dodano: Nie Mar 23, 2008 8:11 am ]

Dzien dobry i Wesolego Alleluja :!:

Wlasnie bede zabieral sie do sniadanka swiatecznego.Chyba najbardziej z tego sniadanka zadowolony jest Hipek :mrgreen: ....malo se jezyka nie przygryzie...tak mlaska :mrgreen:

Zycze wszystkim przedewszystkim zdrowia, radosci i spokojnych swiat :mrgreen:

P.S.

A dla meskiej czesci tego forum...:

Zeby nam w nocy stalo a w dzien wisialo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

Wlasnie bede zabieral sie do sniadanka swiatecznego.Chyba najbardziej z tego sniadanka zadowolony jest Hipek :mrgreen: ....malo se jezyka nie przygryzie...tak mlaska :mrgreen:

:shock: :?:

Czyżby .... na świąteczne śniadanie Hipka......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joshua :idea: :?: :shock:

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

[ Dodano: Sro Mar 19, 2008 6:47 am ]

... a co tam Mamusia nawyrabiala z tym Foresterem? :shock: :shock:

...no mowilem, zeby Mamusia nie zapychala tego srubkowkreta w te grube kable... :mrgreen: ...no nie..... :mrgreen:

 

:

 

Panie Darecki, ponieważ jesteś pan współatorem ty operacji, wiedz pan jak beło. Otórz zgodnie ze zaleceniem ujełam praworącz najwienkszy posiadany, nie izolowany śróbowkręt i zaczenam rżnońć po tech bezpiecznikach na odpalonem motorze, coby usłyszeć jak mu te konie bedo rosnońć. Obiło mię się o uszy że przy tuningu komputra wgrywa sie jakieś mapy. No to ten mój musiałam zewrzeć z nawigacjo satelitarno i se z tamtond ściongnoł jakoś egzotycznom. Sumatra, Tobago abo cóś tak ,bo mu obroty skoczyli na dziewienć tysiency z hakiem. Znaczy ... hak sie zrobił ze wskazówki obrotomierza jak przywaliła w ten ogranicznik. Wtenczas śrubowkrent mię sie omsknął i poszedłam wraz z niem w te grube kable.

Jak odzyskałam przytomnoś to żem niezwłocznie wezwała tych szpeców z warstatu co mię mieli porobić poprawki. One zaglondli pod maske ... znaczy .. tu uściślam że maska odleciała jak eksplodował zbiornik z paliwem ... tak że nie musieli sie zchylać. Cheba mię chłopaki nie poznali bo pierszy raz mie widzieli z krenconemi włosami. Jeszcze letko dymiły. Po pobieżnych oglendzinach zaproponowali mię jednago konia .... z dyszlem ...co zaciongnie mojo srebno szczałe na szrot. A nie beło wcale tak tragicznie. Wystarczyło wygarnońć z wnentrza te piane po strażakach. Tapicer mię zagwarantował że w połtora miesiona mię tapicerkie nareperuje, tem bardzi że posiadywał przecież orginalne stelarze foteli, termicznie zespolone z karoserio i to dośmiertnie w moi ulubiony pozycji. Jezdem również w kontakcie z blacharzem artystom co zasłynął z tego że jak mu przywieźli beemke dynamicznie zespolono ze słupem wysokiego natenżenia, to z beembi zrobił beemke a ze słupa opla ... no bo mu sie na przedzie ta oszczegawcza błyskawica z nalepki na słupie naklepała. Wiesz pan jaki szczenściarz? papiery do tego opale sie odnalazły.

No to się blacharko nie przejmuje. Elektryk mię dłubnie te kilkanaście wionzek w miesionc pod warunkiem naturalnie że wcześni wymienie zaspół napendowy z osprzentem. Potem sie leciutenko pryśnie ..... chociaż lakiernik jak zobaczył pojazd to mię namawiał na strukturarny tynk gipsowy ale myśle że to by beło zbyt awangardowe. Nastempnie powstawia sie szyby ... no właśnie ... tu mam pewne pretensje do Derechtora SIP, bo jak kupowałam auto to mię gwarantował że szyby so atermiczne a gupich półtora tysionca stopni nie wyczymali i tu sie bede domagać naprawy gwarancyjny. No i potem tyko koła napompować i ...nówka i to nie bita. Nawet żem przeprowadziła już konsultacje ze znajomo fryzjerkom że ona mię to na głowie w czy tygodnie wyprostuje. Żałowała troche że nie mam raka i nie biere chemii bo to by jej zdecydowanie uprościło cało operacje. Panie Darecki ja rozumie że jako ojciec tego tuningu pewnie pragniesz pan posiadać zdjencie dziecka. Obiecuje podesłać jak tyko wydre z PZU a musisz pan wiedzieć że jes tego cały opasły album. Pan inspektor beł cheba pasjonatem tuningu bo wycharatał pincet megowom karte na szczegółowo dokumentacje a na koniec powiedział że jeszcze takiego freestaylu tuningowego ni miał okazji obfotografowywać.

Panie Darecki .... normalnie ... dzienks ... szacun

 

z poważaniem

mamusia

Załanczam ...adekwatne wyrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...