Skocz do zawartości

Helpdesk komputerowy


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś pomysł jak skombinować Internet na 3-4 dni bez dużych kosztów? :mrgreen:

Przez te parę dni będę zmuszony pomieszkiwać w mieszkaniu babci ze względu na okres rekowalescencji psiaka po operacji (tam jest winda, u mnie nie ma) a bez internetu trochę jak bez ręki, szczególnie, że czeka mnie mało snu - pilnowanie psa :roll:

 

Pomyślałem o ofercie Play'a - można wziąć zestaw za 219 zł z internetem na kartę i po 7 dniach można oddać jak mi nie podpasuje :mrgreen:, oddają te 219 zł z tego co zrozumiałem, ale potrącają za to 5 dyszek. Tylko co z limitem transferu?

 

Może ktoś coś doradzi, jak się nie uda to wezmę parę książek i też jakoś dam radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś dziwnego maila z otomoto.

Tzn pytanie od kogoś, ale z taką treścią:

Treść wiadomości:

--------------------------------------------------------------------------------

Kliknij tutaj aby zalogować się do swojego konta, aby wyświetlić wiadomość

--------------------------------------------------------------------------------

 

Pozdrawiamy Serdecznie,

i Kliknij Tutaj przenosi do strony:http://evansdeco.com/plt/sll_otomoto.htm

Czy mi się wydaje czy jest to próba wyłudzenia hasła i dostępu do ogłoszenia :?: :P

Tzn ja jestem pewien na 95% że jednak jest to taka próba :wink:

Napisałem też do otomoto, ale nie wiem czy przez weekend dostanę jakąś odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy.

 

Jakieś świństwo uszkodziło mi NODA32 Professional.

 

Musiałem go odinstalować, pozostały mi jakieś pliki, których nie mogę usunąć.

Pokazuje mi komunikat:

"Odmowa dostępu. Sprawdź czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany"

WTF?

 

Pliki typu DAT.

 

Nie działa na nie Unlocker i Killbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz moja drukarka doprowadzi mnie do szału i wyląduje za oknem :evil:

Szukam więc jakiejś dobrej, niezawodnej, ekonomicznej drukarki laserowej (czarno biała) do zastosowań domowych.

Jesteście w stanie coś polecić?

Z 10 lat miałem atramentową 845c HP byłem bardzo zadowolony ale ostatnio zaczęła strzelać jakieś fochy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam więc jakiejś dobrej, niezawodnej, ekonomicznej drukarki laserowej (czarno biała) do zastosowań domowych.

Kup używaną HP 2300 lub 4050 Do wyboru z dopiskiem N (network), D (duplex)

Nie do zajechania

 

Hogi, :arrow: http://vbeta.pl/2010/10/11/jak-usunac-z ... -w-windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ok kilkunastu lat używam HP LJ 4L, wydrukowałam na niej swoją pracę magisterską, później doktorską i jeszcze działa :mrgreen: .

 

Tylko trochę się jej nie śpieszy :wink: .

Ja mam 5L i tylko od kilku lat jest tak, ze trzeba pojedynczo kartki wkladac, bo inaczej wciaga wszystki na raz i sie zacina w polowie z nimi w srodku :P Poza tym dziala (choc troche brudzi przy krawedzi ale to raczej toner).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, gratuluję sprzętu! Ja mam też dość leciwą LJ1100, ale to już nie to samo. Ma podobną przypadłość, co maszyna faldżipa. Ale za to się pochwalę, że używam nadal kolorowej HP DJ 710C, do której np. stery widziane skończyły się na wersji Win 98. :P

 

Nie zmienia to faktu, że też się rozglądam za nową drukarką. Najlepszym rozwiązaniem byłby kolorowy laser, koniecznie sieciowa. Niestety to, co widzę w sklepach, nie jest budujące. Większość to tanie jednorazówki, do tego Window$-only. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak drukowałam pracę doktorską, to zależało mi na jakości i druk atramentem w ogóle nie był brany pod uwagę. Wydrukowałam 6 sztuk, a kolorowe strony zleciłam w punkcie usługowym. Nie wiem, czy w przystępnej cenie można kupić dobrą drukarkę.

Moja 4L się nie buntuje, czasem wciągnie 2 kartki, ale bardzo rzadko się to zdarza. Drukowałam zresztą na grubszym papierze, chyba "100" i nic nie wciągała. Niestety duże ilości w najwyższej jakości druku powodują jej przegrzewanie i trzeba drukować partiami.

 

Kolorową mam drukarkę atramentową (urządzenie wielofunkcyjne) Brother i jej podstawowa zaleta to wifi :mrgreen: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam więc jakiejś dobrej, niezawodnej, ekonomicznej drukarki laserowej (czarno biała) do zastosowań domowych.

Kup używaną HP 2300 lub 4050 Do wyboru z dopiskiem N (network), D (duplex)

Nie do zajechania

 

Nasza padła po 650 tys stronach :mrgreen: , ale potwierdzam sprzęt b. solidny, nie to co nowoczesne gówna z elektroniczną sygnalizacją pustego toneru - paranoja, kończy się kolor i nie można drukować w cz-b!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczącego Facebooka. Nie używałem go nigdy i nie za bardzo wiem co i jak. Niby proste a jednak...

Chciałbym założyć konto na FB ale tylko "firmowe", tzn. np. imię:Aqson, nazwisko: Underwater Sound Systems itp. Gdy próbowałem założyć konto z takimi danymi, wywalało mi, że ich system nie uznaje takiej nazwy. Macie jakiś sposób jak to ugryźć?

Dzięki wielkie, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej musisz zalozyc najpierw "sobie" konto a potem z "swojego" :arrow: "Firmowe"

 

Ja chcialbym sie zapytac jakie jest w tej chwili najlepsze oprogramowanie antywirusowe wg. was moze byc platne lub darmowe, grunt zeby dzialalo i chronilo moje dane gdy np place cos za pomoca karty czy wchodze na konto internetowe i ogolnie kompa przed wirusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez przede wszystkim nie darmowe. Poza tym - sa rankingi, zalezy tez jaki masz sprzęt bo używanie niektórych bardzo obciąża system. Osobiście od 8 lat używam Zone Alarm i zero problemów.

 

A i pamiętaj, że kompa którego używasz do przelewów itd nie należy używać do ściągania pirackich plików itp - kwestia Twojego bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...