Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moją małżowinę z córą zostawiam w domu/ew. zawiozę do teściów po drodze

Moja jest wyrozumiała, a dla młodego co by się nie działo to i tak będzie miał frajdę.

 

Hehe - a moja by mi w życiu nie przepuściła jakbym pojechał sam :mrgreen: więc tak jak w zeszłym roku jedziemy rodzinnie (z Żoną + 2 letnią Córą :-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie nadal 0 odpowiedzi. Coraz bardziej prawdopodobna jest wersja, ze procesuja od najnowszego i wciaz do mojego zgloszenia sie dokopac nie moga.

 

[ Dodano: Pon Kwi 07, 2008 3:14 pm ]

Agrest, Robeet, lewap, Golfstrom, dostaliscie jakas odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzownilem do biura i za jakis czas pani oddzwonila z pytaniem, czy moje auto jest kupione w sieci SIP. Odparlem, ze nie, ze to import prywatny - rocznik 1998.

 

Odpowiedz: aaa to jak 1998, to ja juz akceptuje pana zgloszenie..

 

:twisted:

 

Ale maila jeszcze nie dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wypełniałem zgłoszenie, miejsca hotelowy były bardzo poprzebierane, kilka wolnych miejsc w różnych hotelach. Dużo wolnych miejsc było w najbardziej oddalonym 14,5 km ZAJAZD POD WIERZBĄ. Ale czy to 12, czy 14 km to już chyba bez większej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Lorien jest oddalony kilaset metrów od Rivendell. Czuję, że gruba impreza z tego wyjdzie
Żeby ludzie tylko później nie kojarzyli znaczku PLEJAD z pijaństwem i rozpustą ... bo Hotel w samym centrum ponoć się znajduje :roll: :wink:

Za kogo nas masz? Chyba wszyscy, którzy znają mnie, Carfita, Kebabudaniela, Bugiego wiedzą, że potrafimy bawić się bez alkoholu...no czasem wychylimy po lampce wina i tyle :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Lorien jest oddalony kilaset metrów od Rivendell. Czuję, że gruba impreza z tego wyjdzie
Żeby ludzie tylko później nie kojarzyli znaczku PLEJAD z pijaństwem i rozpustą ... bo Hotel w samym centrum ponoć się znajduje :roll: :wink:

Za kogo nas masz? Chyba wszyscy, którzy znają mnie, Carfita, Kebabudaniela, Bugiego wiedzą, że potrafimy bawić się bez alkoholu...no czasem wychylimy po lampce wina i tyle :!: :mrgreen:

 

zapomniałeś dodac że ta lampka jest wielkości wiadra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyzej z Impreza... i to gruba

Podobno nie ma brzydkich ...... Imprez, czasem tylko wina brak :wink:

 

zapomniałeś dodac że ta lampka jest wielkości wiadra

I wszystko jasne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...