Skocz do zawartości

Ulez - 19 stycznia z Wrooblem


Jabar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet mnie nie denerwujcie - przed rondem w Kołbieli zapaliła się kontrolka check engine i zaczął migać "tempomat" (opisane w dziale technicznym). Decyzja "powrót" była trudna. Się najeździłeeeeeeem....

 

Do następnego :)

 

Coś mi się właśnie wydawało, że srebrny Forek na BP w Zakręcie z nami wystartował, ale na miejscu to go już nie było :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domu, było dobrze. Lało i wiało, ale jednak dało się wyjeździć, zwłaszcza jak kolejne osoby zaczęły się wykruszać :mrgreen: Próba długa i ciekawa na ok. 4 minuty. Z uwagi na ilość samochodów (22) przydałyby się dwie próby, ale krótsze, chociaż w sumie nie ma co narzekać. Udało mi się zrobić prawie 80 km po Ułężu (włączająć w to przejażdżki po wolnym pasie), więc dramatu nie było. Czasowo (w moim wykonaniu) mogło być lepiej, ostatnio nie potrafię depnąć tam gdzie powinienem. Szczególne gratki dla Carfita (chyba najlepszy czas) i Berlina (najszybszy WRX, w dodatku seryjny), ładnie jechaliście chłopaki!

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich spotkanych, zarówno tych znanych jak i nieznanych (miło było poznać). Do następnego razu.

 

Ważna sprawa, pamiętam że jeden z kolegów chodził i pytał, czy ktoś nie zgubił 200 zł. Znalazł się właściciel, to Piotrek Wróblewski który prosi o kontakt pod numerem 605612812. Z góry dzięki.

 

P.S. Spróbuję sklecić jakiś filmik (jeżdżenia mało widać, ale za to dużo śmiesznych wypowiedzi) i wrzucę do wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Wszystkich , niestey moj wyjaz zakonczyl sie praktycznie

juz w drodze do Uleza.

Z Wroblemk udalo sie przejechac tylko 1/2 trasy nastepnie uslyszelismy jakies bardzo dziwne dzwieki spod auta wiec postanowilismy przerwac probe :sad:

Okazalo sie ze ucho muzyka sie nie myli :wink: ,peklo mocowanie

ukladu wydechowego, wydech uderzal w oslone a dodatkowo w tylna polos :evil:

Jak by tego bylo malo padla przeplywka :!:

Wrocilem do Wawy i 700m przez warsztatem Czopera auto przestalo jechac :!:

Zupelnie przypadkowo Adam przejezdzal ta sama droga i podcholowal mnie do warszatatu :mrgreen:

Przeplywka juz wymieniona, auto jezdzi jak trzeba, pozostalo dospawac mocowanie wydechu. W sumie to sie ciesze ze tak sie to skonczylo bo odglosy spod auta mialem wrazenie, ze sa z serii tych "drogich " :wink:

 

Jakie czasy ? Kto pozamiatal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cus mi wyszlo na szybko przeklepujac dane do excela:

ulezcr0.th.jpg

 

 

 

na zolto zaznaczylem przejazdy z bledem (slupek lub miniecie szykany)

Tak jak rozmawialismy podliczylem czasy zarowno wszystkich przejazdow (osob ktore wytrzymaly do 5 proby) oraz 4 najlepszych i na tej podstawie klasyfikacje zrobilem.

 

Dzieki za mile spotkanie, Carfit dzieki za informacje

 

pzdr dla wszystkich :)

 

 

ps.

 

moga byc jakies drobne bledy w wolnej chwili spojrze jeszcze raz na tabelke.

 

ps2.

jak ktos moze to niech wklei jeszcze raz ten rysunek bezposrednio na forum bo ja mam przekroczony swoj limit (256kB) uploadu :mrgreen: a z Imageshack pewnie zaraz skasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulez z Wrooblem jak zwykle ten sam... Swietny :twisted:

Pomimo przesranej pogody swietna zabawa i ustawiona proba.

 

ale ze carfit pierwszy? :twisted::mrgreen:

 

ps. nastepnym razem jednak proponuje trzymac sie sztywno listy i ograniczyc do max 12 aut. :wink:

 

pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bólach i trudach, zgodnie z obietnicą, zrobiliśmy z Agą krótki filmik z dzisiejszego spotkania:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=gtb-lfcupZI

 

Wszystkie wypowiedzi zostały tendencyjnie zaadaptowane na nasze potrzeby :)

Tak jak pisałem, jeżdżenia praktycznie nie ma - nie chciało się biegać po deszczu na zimnie. Osoby, których nie ma na filmie przepraszamy - nie mieliśmy ujęć każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna sprawa, pamiętam że jeden z kolegów chodził i pytał, czy ktoś nie zgubił 200 zł. Znalazł się właściciel, to Piotrek Wróblewski który prosi o kontakt pod numerem 605612812. Z góry dzięki.

A już myślałem ze w końcu wymienie tłumink w skuterku....

Jutro przedzwonie jak nie zapomne :oops: Kaska jest, tylko nie wiem czy w całoście, była całkiem mokra, a nie bardzo jestem w stanie teraz sprawdzić :mrgreen:

 

Co do imprezy, bardzo fajna próba i dość ciekawe przejazdy, pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za spotkanie było super !!! fajnie było poznac ludzi z którymi sie zna "wirtualnie" . Ciesze sie że było mokro bo nigdy po Ułęzu nie jeżdziłem w takich warunkach

Blue fajny filmik :lol:

Wróbel ustawił długa techniczna próbę , po raz pierwszy nie wbijałem czwartego biegu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga i Blue klip jest naprawdę rewelacyjny :!:

 

było bardzo fajnie. Troche kilometrów udało sie po Ułężu zrobić, choc aut było faktycznie ciut za duzo. Po konkretnych radach od Wróbla będę miał co ćwiczyc na kolejnych edycjach :twisted: . Pogoda dala sie we znaki, caly czas padalo lub mrzylo. Przemoczyłem sie kompletnie, ale to nie istotne. Warto było

 

Gratki dla Carfita za pozamiatanie bez pozostawienia watpliwości kto RZONDZI oraz szczególnie dla Berlina który potwierdził, że jak sie ma jaja... i serią wrx pokazał ze tez moze byc piekielnie szybko. Na pomiarowych najlepszych naszych kółkach straciłem do niego 8 sek a to jest przepaść. Później na kółku poza klasyfikacją chyba mnie zdopingował i z Berlinem na prawym poprawilem sie jeszcze o 3 sek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim i za wszystko. Impreza na maxa udana. To był mój pierwszy Ułęż i napewno nie ostatni. Pogoda... każdy wie jaka była. Czasy moje... z tym już gorzej. Ale po dwóch przejazdach z Piotrem i jego krótkich wskazówkach ostatnia pętla (poza klasyfikacją), a czas mierzony przez Bębna lub Ivanka (nie pamiętam) była całkiem całkiem. Najważniejsze, że wyciągnąłem masę wniosków ze swojej jazdy i już trochę mniej boję się samochodu. Bywało, że to on panował nade mną a nie ja nad nim.

Pozdrowienia dla wszystkich poznanych (już nie wirtualnie) :grin:

Gratulacje dla Carfita a dla Szubaru szybkiego powrotu do zdrowia.

 

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 9:27 am ]

jeżdżenia praktycznie nie ma

 

Jakbyś chciał ja trochę mam na swojej kamerce (kręcił Ivanek). Oglądne dzisiaj wieczorkiem i postaram się gdzieś umieścici (jeszcze nie wiem gdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam dobrze :twisted: Wygląda,że było ciekawie.

Widzę,że Adamek dawał radę GT'kiem :smile:

 

dawał i to nieźle :twisted: , bardzo szybki gietek z duzym hamulcem i zawiasem powożony przez bardzo ogarniającego drivera musiaj dac piekny czas. Chyba tylko sekunde za carfitem biorac pod uwage najlepsze czasy. Co dziwne (przynajmniej dla mnie), zdecydowanie lepszą przyczepność a co za tym idzie lepsze czasy miał po zmianie gum na zimowe. Generalnie rewelacja :!:

 

m.wrc miales 4.05 w ostatnim przejeździe co biorac pod uwage ze zaczynales od ok 4.30 jest wielkim krokiem naprzód, super postep. Jeszcze kilka jazd i bedziesz juz wiedział jak wykorzystac Sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna próba, tylko aut ciut przy dużo. Pogodę rekompensowało towarzystwo. Nawet Wróbel mało krzyczał :mrgreen:

Po tym jak przeleciałem z prawej zieleni na trawke po lewej stronie asfaltu, zaczałem dohamowywać wcześniej, czasami zbyt wcześnie na dwa razy, na co Wróbel stwierdził: "Chłopie zdecyduj się k...a albo gaz albo hamulec, bo tak, to ja się jak dzięcioł tu telepię" :mrgreen:

 

Aha no i gratki dla Carfita. To ci dopiero niespodzianka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarlem do domu :wink:

Dziekuje wszystkim Uczestnikom, Kibicom oraz Wroblowi z "zapleczem" (dzieki ktorym byl porzadek i proby przebiegaly sprawnie) za zajebiscie wspolnie spedzona sobote, gratki dla Carfita (nudne to juz :wink: )

Impreza super wreszcie sie wyjezdzilem bo od dluzszego czasu mialem straszne cisnienie na Ulez. Samochodow faktycznie sporo (do pierwszej proby jako ostatni czekalem jakies 1,5h) ale pas startowy byl poza konkurencja wiec moza bylo pojezdzic na nim miedzy oponami ktore ustawil Gazik.

Z obliczen wynika ze spalanie na torze wynioslo okolo 30l/100 wiec chyba z normie :wink: , reczny sie skonczyl, dziwnie hamuje auto lewym tylnym kolem :roll: oraz GT zaczelo "myszkowac" w drodze powrotnej.

W zwiazku z powyzszym wyjazd uwazam za MEGA udany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...