Skocz do zawartości

Liga Gokartowa Forum Subaru 2008/2009


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy wątek na nowy sezon. Chciałbym oszacować ilość chętnych, aby wiedzieć czy warto startować z rozgrywkami.

 

Proponowane zmiany do regulaminu:

 

1. Punktujemy w zależności od obecności. Jeżeli przykładowo startuje 10 osób, to zwycięzca dostaje 10 pkt, ostatni 1 pkt.

2. Klasyfikowane zostaną osoby, które uczestniczyły w minimum połowie eliminacji. Dzięki temu można dołączyć nawet w połowie ligi.

3. Odrzucamy jeden najgorszy wynik.

 

Podobnie jak w zeszłym roku, w każdej eliminacji zawodnik startuje trzy razy, trzema różnymi gokartami. Najlepszy wynik brany jest do klasyfikacji.

 

Co do lokalizacji, to definitywnie został zamknięty Fort Wola. Zostaje nam Blue City (podobno po nowym roku ma się zmienić układ toru) i Bemowo (nieczynne w zimę). Proponuję dołączyć Marki (w lato) i Imolę (niestety będzie drożej). Ponadto możemy zrobić w lecie wypad do Radomia (fajny tor).

 

Potencjalni chętni na nowy sezon:

1. Blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 458
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cholerka byłem pewien ze wczoraj cos naskrobałem w tym temacie zwidy czy mody? :wink:

 

Bylem ostatnio w Blue City i uwazam ze ten tor jest raczej marny. Wąski i krótki. Jeśli mogę jako żółtodziub coś zaproponować to zdecydowanie stawiałbym na Imole. Wiekszosc z was napewno ganiała tam nie raz, uwazam ze jest to najlepszy tor w Wawie.

 

Na połowe eliminacji powinno mi sie uadac wpasc wiec sie dopisuje :twisted:

 

5. beben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lokalizacji, to definitywnie został zamknięty Fort Wola. Zostaje nam Blue City (podobno po nowym roku ma się zmienić układ toru) i Bemowo (nieczynne w zimę). Proponuję dołączyć Marki (w lato) i Imolę (niestety będzie drożej). Ponadto możemy zrobić w lecie wypad do Radomia (fajny tor).

A ja proponuję gdy będzie remis na koniec sezonu żebyście zorganizowali jedną rundę na motobydle w Czechach (10 km od polskiej granicy). :twisted: Wygrywa ten kto dojedzie do mety w całości, bez krwawiacych palców albo stłuczonych żeber. :wink: (Tu relacja z forumowego wypadu na ich tor: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... &start=600 0) Tor hardcorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...