Skocz do zawartości

ALSDS Miedziana góra 28.12.2007 Piątek..


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Buffy22, wedle zyczenia. Skoro nie rozumiesz, to trudno. Poza tym naucz sie rozroniac narod od formacji nazistowskich uznanych powszechnie za zbrodnicze. Profesor Bartoszewski akurat umie rozrozniac te pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty się nie wpierniczaj mniędzy wódkę a zakąskę :mrgreen:rallyman

 

[ Dodano: Pią Gru 28, 2007 11:08 pm ]

Buffy22, wedle zyczenia. Skoro nie rozumiesz, to trudno. Poza tym naucz sie rozroniac narod od formacji nazistowskich uznanych powszechnie za zbrodnicze. Profesor Bartoszewski akurat umie rozrozniac te pojecia.

co piłeś że nie widzisz kto co pisze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, poprosilem grzecznie o edycje. Zwlaszcza, ze post zostal nam zgloszony... czyli ktos jednak ma zastrzezenia.

A kto pisze to widze Pawel :wink: Bartoszewskiego tez cenie i wiem co mowi... Ale Niemcy sami nerwowo reaguja na nazwanie ich gestapowcem. Wiec cos w tym jest. Mysle Pawel, ze to chyba rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, poprosilem grzecznie o edycje. Zwlaszcza, ze post zostal nam zgloszony... czyli ktos jednak ma zastrzezenia.

A kto pisze to widze Pawel :wink: Bartoszewskiego tez cenie i wiem co mowi... Ale Niemcy sami nerwowo reaguja na nazwanie ich gestapowcem. Wiec cos w tym jest. Mysle Pawel, ze to chyba rozumiemy.

myślę że ja już nic nie rozumiem. edycja mojego postu? którego? idę spać, chyba za dużo whisky...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffy22, dziekuje. Naprawde mozna bylo uniknac tej sytuacji. Graba.

 

Paweł C, hehehe... nie pij wody na myszach... Misia nie ogladales?

 

albo ja źle widzę albo pumex....

idę spać

Pawel te uwagi nie byly do Ciebie - ale sie wlaczyles do dyskusji to Ci tlumaczylem o co biega... bo ci po łyskaczu mają nieco wolniejsze kumanie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffy22, zgłoszenie Twoich postów przyszło od kilku użytkowników i nie był to Pumex. Bardzo Cię proszę, żebyś nieco bardziej dobierał słwonictwo (domyslam się, że nie było u Ciebie chęci urażenia kogolwiek, niemniej parę osób to ubodło) i jednak reagował na wezwania moderatora, który wykazał i tak anielską cierpliwość oraz chęć załatwienia teamtu bez draki. Komentarze:

Jak ja nie lubie jak ktoś sie wpiernica między wodke a zakąske!!

postaraj się zdusić w sobie na przyszłość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam się, że nie było u Ciebie chęci urażenia kogolwiek, niemniej parę osób to ubodło

Ale pasek dostał. Czytam sobie ta dyskusję i sie dziwię. Mój dziadek walczył z germańskimi oprawcami i użyte w żarcie (patrz wyżej) słowo "gestapowiec" nie uraziło mnie, ani pamięci mojego kochanego Dziadka... Niektórzy (moim zdaniem) troche przesadzają z tą wrażliwością :roll:

P.S. Leszczyk team'owi gratuluję wyników :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam się, że nie było u Ciebie chęci urażenia kogolwiek, niemniej parę osób to ubodło

Ale pasek dostał. Czytam sobie ta dyskusję i sie dziwię. Mój dziadek walczył z germańskimi oprawcami i użyte w żarcie (patrz wyżej) słowo "gestapowiec" nie uraziło mnie, ani pamięci mojego kochanego Dziadka... Niektórzy (moim zdaniem) troche przesadzają z tą wrażliwością :roll:

P.S. Leszczyk team'owi gratuluję wyników :mrgreen:

 

Alex, czy zatem godzisz się, abym takim epitetem nazywał Ciebie, ot tak, dla żartu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, odpusc juz prosze... Niektorym wciskano szpilki pod paznokcie i bito do kosci. Wiec spasuj chlopie, bo zaraz znajda sie tacy co zyli wygodnie, bo podpisali volksliste i im to tez nie przeszkadzalo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pasek dostał

Akurat nie ode mnie, niemniej w 100% zasłużony. O inetncji Buffy'ego22, można się było przekonać po upomnieniu przez moda (stąd moja opinia), nie zmienia to jednak faktu, że samo określenie (choćby użyte "jako żart" [iMO wybitnie kiepski...] ) padło i uraziło kilku różnych użytkowników - dlatego reakcja moda była adekwatna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...