Skocz do zawartości

ALSDS Miedziana góra 28.12.2007 Piątek..


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super szkolenie :-) Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo (Grizly BIG thx za komunikaty drogowe ;-) ) Cieszę się, że w miarę upływu czasu szkolenia udawało mi się moim skromnym dupowozem podszczypywać czasowo (dużo)mocniejsze samochody. Może nie ma sensu zmieniać amorów w Roverze :roll: ............... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej, biorac pod uwage brak sniegu na torze warto szukac na szybkiego jakis zimowek do skatowania czy jechac na tych co jezdze cala zime.

Co myslicie?

 

W Kielcach nie zużyjesz zimówek, a w razie czego mam nowe :mrgreen:

 

No i jak, był śnieg :?: :mrgreen: Jeśli nie, to polecam trasę z Zakopanego do Łysej Polany przes Cyhrlę, a dalej na słowacką stronę (bez kontroli, Schengen :mrgreen: ) i dalej trasa aż do Zdiaru. Czysta poezja. Zresztą potwierdzą to Gracu i Macieksubru. Szeroka trasa, na której leży śnieg i lód pokryty troche grysem, z boku barierki i bandy śnieżne, a o północy prawie zero samochodów! ALe jazda! Gratki dla szybkich i wściekłych ziomali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie, to polecam trasę z Zakopanego do Łysej Polany przes Cyhrlę, a dalej na słowacką stronę (bez kontroli, Schengen :mrgreen: ) i dalej trasa aż do Zdiaru. Czysta poezja. Szeroka trasa, na której leży śnieg i lód pokryty troche grysem, z boku barierki i bandy śnieżne, a o północy prawie zero samochodów! ALe jazda! Gratki dla szybkich i wściekłych ziomali!

 

I to wszystko po otwartej drodze?? Tez mi przykład Panie organizatorze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie, to polecam trasę z Zakopanego do Łysej Polany przes Cyhrlę, a dalej na słowacką stronę (bez kontroli, Schengen :mrgreen: ) i dalej trasa aż do Zdiaru. Czysta poezja. Szeroka trasa, na której leży śnieg i lód pokryty troche grysem, z boku barierki i bandy śnieżne, a o północy prawie zero samochodów! ALe jazda! Gratki dla szybkich i wściekłych ziomali!

 

I to wszystko po otwartej drodze?? Tez mi przykład Panie organizatorze :P

 

Ha, haaaa.... Nie przekraczaliśmy dozwolonej prędkości 100 km/h :mrgreen: A nie ma zakazu latania bokami :idea: Panie Paragraf :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma zakazu latania bokami :idea: panie Paragraf :evil: :wink:

 

Chyba sobie zmienie nica.. Hahah

 

Hmmmm... To ja zrzekam się opłaty licencyjnej za pomysła :mrgreen: Pod warunkiem, że uroczyście oświadczysz, ze nigdy nie przekroczyłes przepisów ruchu drogowego :idea: Bo jak znajdę w życiorysie drogowego punkciora, to będzie krucho :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa była super :!: ale zrozumiałem ile jeszcze nauki przede mną :oops:

Pomimo tego , że źle nie poszło, to cały czas mam w pamięci, jak na poprzednim szkoleniu carfit mnie objeżdża wolnossącym foresiem i dalej uważam, że gdyby pomykał nim a nie estiajem to i tak by mnie mocno zlał...

kebab :arrow: również szacunek, ale najbardziej się cieszę, że poznałem dwóch ludzi, z "grupy trzymającej czerwone paski", które mi dajecie. Wiem już jak wyglądacie i Was znajdę następnym razem... :evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ps. żartowałem, postaram się być grzeczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile czasu po pakowaniu sie znalazlem i wrzucam fotki jak leci pod ten adres http://welniacz.fotosik.pl/albumy/338474.html :) Dzieki za milo spedzony dzien wszystkim a w szczegolnosci WRCfanowi i Lezo za transport i Carfitowi za niezapomniane oesy po torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, nie wiem o co Ci chodzi. Wyzywanie kogos od funkcjonariusza formacji masowo katujacej ludzi nie jest chyba naturalne? Chyba, ze czytasz inne podreczniki historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffy22, nie bede sie tlumaczyl, po prostu dostaniesz zaraz pasek, a ja wyedytuje Twoj post. Moi dziadkowie miedzy innymi dzieki Gestapo swoje wycierpieli i nie bede tolerowal takich epitetow. Czy wyrazilem sie jasno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, nie wiem o co Ci chodzi. Wyzywanie kogos od funkcjonariusza formacji masowo katujacej ludzi nie jest chyba naturalne? Chyba, ze czytasz inne podreczniki historii.

ale żeby zaraz pasek :?:

ja ostatnio coś mówiłem o butach collina (czarny humor)i odpoczywałem 40 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pasek.. Jak Cie to boli i masz zamiar z tego forum robić forum dla dzieci gdzie wolność słowa to jest coś niezrozumiałego. Człowieku tu sie nic nie da napisać bo wy sie w tym doszukujecie podstępu... Twoje osobiste sprawy mnie naprawde nie interesują.. Tego typu problemy to na forum Radia Maryja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...