Skocz do zawartości

ALSDS Miedziana góra 28.12.2007 Piątek..


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku czy kiedy kolwiek u nas na szkoleniu było 20 osob?? Juz Ci koledzy odpowiedzieli ze nie.. A dla czego?? Bo nie idziemy w ilość tylko w jakość... Skończ juz te gadki.. Jak chcesz byc na szkoleniu to zapisz sie na liste i sie widzimy. A jak nie chcesz to nie rob zamieszania.. Nie rozumiem czemu pytasz o rzeczy które nigdy nie miały miejsca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam po dluzszej przerwie nie obecnosci na forum. Chwilowo jestem w Krakowie i w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos do Kielc jedzie z Krakowa w piatek rano i wraca wieczorem i moglbym sie z kims takim zabrac jako "fotograf" ?

Jak pojadę (problemy technnicze i służbowe) to chętnię Cię zabiorę. Dzwonń jutro po 16tej. Daniel pewnie tez chętnie weźmie forumowego fotografa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak zapytam... jak to jest z tymi szkoleniami? Zrobiłam I st. SJS, ale uważam, że dalej nic nie umiem, trochę paraliżuje mnie strach w kryzysowych sytuacjach, czuję że powinnam jeszcze poćwiczyć :roll: . Czy w takim wypadku jest sens zapisywać się na II st. ? Z tego co wiem, to już zabawa dla bardziej zaawansowanych. Czy może lepiej powtórzyć I st. (nie koniecznie w SJS :wink:) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie niestety nie jestem w stanie Ci opowiedzieć.. Myśle że przyda sie tu opinia osob które pierwszy stopień robią sobie ot tak raz do roku lub na wiosne i na zime po to by odnowić sobie podstawowe wiadomości ktore są na I stopniu przekazywane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej, biorac pod uwage brak sniegu na torze warto szukac na szybkiego jakis zimowek do skatowania czy jechac na tych co jezdze cala zime.

Co myslicie?

 

W Kielcach nie zużyjesz zimówek, a w razie czego mam nowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej odpadam. Musze być w firmie, bo dzisiaj zamiast popracować dochodzę dopiero do siebie po wczorajszym spotkaniu świątecznym :sad:

 

Leszczyk nie świruj :!: :mrgreen: wiem że sie wystraszyłes konfrontacji, ale spoko nikomu nie powiem jak przegrasz :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po szkoleniu.. Jak dla mnie było bombastycznie :) Gr1zly w swojej S3 dawał rade i klasował sie w samym przodzie stawki.Duży Szacunnnn.. Carfit tradycyjnie walka z kebabem o najwyzsze miejsca.. Aflinta ogarniał swojego wolnossaczka a Wurcuś stawiał pierwsze boki w Roverze.. Reszta tez pokazała pazurki.. A ten Forester to wogole grubo dawał.. Heh.. Pozdrawiam i bardzo dziękuje za mile spedzony dzień.. A i składam życzenia noworoczne.. Bo jakoś tak zwialiście szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie super!!

Na poczatku chcialbym podziekowac wszystkim za mila atmosfere.

S3 jednak nie jest takie wolne :mrgreen: , niestety carfit i kebab poza ziasiegiem (mocy i umijetnosci), ale poznalem auto i wiem co potrafi...

Paweł_C w foresterze zamiotł konkretnie... nie przypuszaczlem ze forys moze byc tak szybki.

 

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego WRX Bug-eye z ktorym sie na myjni w GK spotkalismy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...