Skocz do zawartości

ALSDS Miedziana góra 28.12.2007 Piątek..


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

ALEX, odpusc juz prosze... Niektorym wciskano szpilki pod paznokcie i bito do kosci. Wiec spasuj chlopie, bo zaraz znajda sie tacy co zyli wygodnie, bo podpisali volksliste i im to tez nie przeszkadzalo

Buffy żartował.. Widziałem (czytałem) mocniejsze żarty na tym Forum bez echa. Wyraziłem swoją opinię i tyle :!: Tu sie szykuje niezłe bagno :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Alex, czy zatem godzisz się, abym takim epitetem nazywał Ciebie, ot tak, dla żartu?

Tak...w żartach nie poczuję się urażony.

A co będzie, jak mojego "żartu" nie odbierzesz jako żartu? Zauważ, że przy wypowiedzi Buffiego22 nie było żadnej ikonki i nie wyglądało to na żart, bo ja naprawdę (tak uważam) znam się na żartach, nawet dość "grubych". Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie szykuje niezłe bagno

Dokładnie. Bardzo proszę o niekontunuowanie już tego tematu. W imię dobrej atmosfery na forum. Myślę, że wyjaśniono już wszystko i Buffy przeprosił tych, których niechcący dotknął.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie szykuje niezłe bagno

Dokładnie. Bardzo proszę o niekontunuowanie już tego tematu. W imię dobrej atmosfery na forum. Myślę, że wyjaśniono już wszystko i Buffy przeprosił tych, których niechcący dotknął.

Pozdrawiam.

Zgoda. Z mojej strony, jako najbardziej zainteresowanego, koniec tego wątku. Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja :shock: :???:

 

A tak wracajac może do tematu wczorajszego szkolenia, to dla mnie było bomba !!!, i mimo że było nas wczoraj troche , organizacyjnie super!, nie stało sie długo, można sie było najeździć, oby tak dalej Andrzeju i s-ko ! :mrgreen:

Gratulacje szczególne dla Kebabudaniela, cieliśmy sie cały czas na dziesiątki sekund :cool: ale biedak nie wytrzymał ciśnienia i popier.... trase :mrgreen: :wink: , S3 & Gryzli naprawde daję rade, nie wiedziałem że S3 naprawde szybkie jest, Paweł C miło Cie było oglądac jak lodówką wymiatasz na trzech kołach :twisted: ( czekam jak bedziesz na feriach w Rytrze , damy czadu przy barze :wink: :mrgreen: ) gratulacje dla Aflinty jak wymiatał autobusem, a tak wogóle to ciesze sie że Wasze mordki zobaczyłem jeszcze w starym roku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damy czadu przy barze

 

nieskromnie powiem, że w tej konkurencji jestem dużo lepszy niż na torze :mrgreen:

dam znać jak będę, "poćwiczymy" :wink:

 

myślę że przy barze tez dam rade :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 postów wyżej nieśmiało zapytałem, na jakiej nawierzchni pomykaliście, ale Buffy22 odpowiedział nie na temat i się zaczęło... Jeszcze bardziej nieśmiało ponawiam zapytanie, ale żeby przy okazji nie rozpętała sie podobna do powyższej "afera" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 postów wyżej nieśmiało zapytałem, na jakiej nawierzchni pomykaliście, ale Buffy22 odpowiedział nie na temat i się zaczęło... Jeszcze bardziej nieśmiało ponawiam zapytanie, ale żeby przy okazji nie rozpętała sie podobna do powyższej "afera" :mrgreen:

 

Było sucho + piasek od posypywania lodu którego nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....polecam trasę z Zakopanego do Łysej Polany przes Cyhrlę, a dalej na słowacką stronę (bez kontroli, Schengen :mrgreen: ) i dalej trasa aż do Zdiaru. Czysta poezja. Zresztą potwierdzą to Gracu i Macieksubru. Szeroka trasa, na której leży śnieg i lód pokryty troche grysem, z boku barierki i bandy śnieżne, a o północy prawie zero samochodów! ALe jazda! Gratki dla szybkich i wściekłych ziomali!

 

Możemy zebrać któregoś dnia kumatą ekipę i polecieć na dwa dni w góry.Też znam pare fajnych tras ale w okolicach Szczyrku i Wisły.

Jazda nocą pełnym bokiem - bezcenne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...