Skocz do zawartości

Impreza w wersji Turbo


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

tylko sedana - niebieskiego hardcoreowca :) takiego nawet bez klimy :)

prawdziwe subaru :)

nikomu oczywiście nieubliżając:)

 

co znaczy to "nawet"? :shock:

prawdziwy GT imho musi byc bez klimy (a takze bez poduszek i ABS'u :mrgreen: )

kiedy szukalem GT'eka, patrzylem przede wszystkim na te bez klimy, bo dla mnie to calkiem zbedny diwajs w usportowionym aucie :razz:

tylko szkoda, ze nie natrafilem na wersje Nardi...

 

najlepiej takie niedłubane - 211 KM

a dlaczego nie 218KM?

czy chodzi o to, ze silnik 211-konny jest bardziej bezproblemowy od 218-konnego? :roll:

kiedys cos takiego otarlo sie mi o uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a dlaczego nie 218KM?

czy chodzi o to, ze silnik 211-konny jest bardziej bezproblemowy od 218-konnego?

kiedys cos takiego otarlo sie mi o uszy

silniki 94-96 uznawane sa za te "nie do zajechania". A one wlasnie mialy 211KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon, słuchaj JEDa, mądrze prawi :!:

 

Jak byłem w podstawówce (a może i w liceum, już nie pamiętam) miałem nad łóżkiem plakat Porsche 911 ale pomimo tego, że jest to moim zdaniem jedno z najładniejszych aut, nie kupię sobie. Rozwaliłbym przedni spojler na najdalej drugim skrzyżowaniu. A poza tym wyglądałbym jak członek Doda Stage Crew :twisted:

 

JED napisał/a:

I bedziesz zalowal, jak Cie pierwszy, mocniejszy diesel objedzie...

tylko i wylacznie na suchym i tylko i wylacznie na prostej?

 

Żebyś się nie zdziwił. :roll: Trafisz na jakieś 330xD albo A6 quattro 3.0 TDI i zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon, rozumiem że chcesz Imprezę i koniecznie GT-ka. No to kupuj - od tego są marzenia, żeby je realizować. A my tu sobie tak dywagujemy, co niekoniecznie może wpłynąć na Twoją decyzję. Wiem, że jak się człowiek na coś napali to mu się nie da przetłumaczyć. Wiem też, że kupno Imprezy jakiejkolwiek nie jest wyborem racjonalnym lecz emocjonalnym, i bardzo dobrze, bo jakbyśmy wszyscy jeździli Fabiami 1.2 TDI to byłoby nudno.

 

No i na koniec wiem, że sprawi Ci to dużo radości, a to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sedana - niebieskiego hardcoreowca :) takiego nawet bez klimy :)

prawdziwe subaru :)

nikomu oczywiście nieubliżając:)

 

co znaczy to "nawet"? :shock:

prawdziwy GT imho musi byc bez klimy (a takze bez poduszek i ABS'u :mrgreen: )

kiedy szukalem GT'eka, patrzylem przede wszystkim na te bez klimy, bo dla mnie to calkiem zbedny diwajs w usportowionym aucie :razz:

tylko szkoda, ze nie natrafilem na wersje Nardi...

 

najlepiej takie niedłubane - 211 KM

a dlaczego nie 218KM?

czy chodzi o to, ze silnik 211-konny jest bardziej bezproblemowy od 218-konnego? :roll:

kiedys cos takiego otarlo sie mi o uszy

 

 

ja ze swojego wyjąłem klime :) odłączłem ABS i wywaliłem kanapę z tyłu :) zajawka była wtedy na wagę :)

silnik ważne żeby nie był dłubany - 211 czy 218 to kwestia bardziej roku produkcji :) - najlepiej takiego czyściocha samemu sobie dłubnąć - ja pamiętam że zakończyłem na 280 koniach, potem było już sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 TDI w A6 i jeszcze w quattro sprawiloby problem gtkowi? nie wydaje mnie sie... ;) poza tym takie auto to nie jest "pierwszy lepszy mocny diesel" :)

 

 

jezdzilem kilka razy 330xd i a63.0tdi i powiem ze gt musi sie natrudzic albo beda szly leb w leb wystarczy troche gorek i wiecej zakretow i pokonuja go mometem obrotowym!!!

A wbrew pozorom troche tego jezdzi tylko czesto cichociemne:PPP

 

A co do kombi ja szukalem z racji praktycznosci (mozna kolezanke zabrac na ladne szutry:PP)

Bagarznik nie powala praktycznosci, ale bije sedana to oczywiste, jest glosniejszy i to znacznie w srodku .

Wyglad ja osobisci nie lubie dupy sedana wyglada archaicznie i bardziej kombi do mnie przemawia. Jak koledzy pisali znacznie latwiej znalesc kombi w lepszej cenie i lepszym stanie, i taki cichociemny :PPJak zminisz intercooler i wmontujesz w zderzak i seryjna maska(bez wlotow) to dopiero ora berety nie jednym !!

ps moze zrobmy sonde:PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...