Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

Uff no w końcu udało się ogarnąć onboard :oops:

Przejazd z pomiarem czasu. Pod koniec odcinka widać jak bezczelnie atakuje nas pryzma trocin :twisted:

Sam atak pryzmy widać również z zewnątrz na tym filmie:

 

Wpadł w moje łapki również fragment przejazdu próbnego bez pomiaru czasu

 

Było grubo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kawki/herbatki? dziewczyno driny bedziesz robic i to MOCNEEEEEE jak MOCNE RALLY TEAM :mrgreen:

 

kozacka proba, musze kiedys tam zawitac, ale czy to sie uda...? Niunia wiadomo cos czy np w sierpniu bedzie jakis rallysprint? PTD w rysku zdecydowanie mnie nie satysfakcjonuje wystarczajaco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elek juz wiem juz wiem!! masz subaru emotorsport rally team, co moge zrobic zeby byc w twoim teamie? :grin:

 

na ktore konto wplacic? :mrgreen:

 

a tam od razu wpłacić....lepiej na przelew.... :lol: a chętnych, młodych, zdolnych, uczciwych, kreatywnych, pracowitych Afroamerykan (bo murzyn to ponoć obelga...) do ciężkiej, niewdzięcznej, bezsensownej no i darmowej pracy nigdy nie za wiele... :lol: jeżeli spełniasz ,,choć jednego" z tych kryteriów i nie jesteś homoseksualistą (nie lubię oglądać się przez ramię przy zmianie kół) , masz szansę.... :lol:

 

[ Dodano: Sro Mar 11, 2009 10:00 am ]

elek juz wiem juz wiem!! masz subaru emotorsport rally team, co moge zrobic zeby byc w twoim teamie? :grin:

 

A nie potrzebujecie kogos np. do robienia kawki/herbatki?? :mrgreen:

 

po pierwsze: nie pijemy bezalkoholowych napojów z kofeiną i teiną czy jak tam się to dziadostwo nazywa, bo to szkodliwe :razz: po drugie: a do innych spraw fachowca już dawno mamy, nie zauważyłaś, że mój prawy jest zajęty? i to na zawsze :lol: także, sorki, wszystkie sprawy związane z jakimikolwiek decyzjami w sprawach organizacyjnych, rozrywkowych, pojeżdżawkowych,itd, tylko i wyłącznie z moja pilotką :!: ja jestem fizyczny :lol: od roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elek juz wiem juz wiem!! masz subaru emotorsport rally team, co moge zrobic zeby byc w twoim teamie? :grin:

 

na ktore konto wplacic? :mrgreen:

No co Ty? To Ty chcesz płacić? Elek mnie wziął do teamu ale to ja ładny przelewik dostałem :cool: :mrgreen:

ja jestem fizyczny :lol: od roboty...

:mrgreen:

 

Wck Twoje foty jak zwykle rządzą :!: Respekt! Wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport

a do innych spraw fachowca już dawno mamy, nie zauważyłaś, że mój prawy jest zajęty? i to na zawsze :lol: także, sorki, wszystkie sprawy związane z jakimikolwiek decyzjami w sprawach organizacyjnych, rozrywkowych, pojeżdżawkowych,itd, tylko i wyłącznie z moja pilotką :!: ja jestem fizyczny :lol: od roboty...

 

Po pierwsze zauwazylam, bo nie jestem slepa :wink:

Po drugie, nie obchodzi mnie Twoja pilotka ani Twoja fizycznosc :wink:

 

Po prostu zazartowalam. Bo co moze robic dziewczyna w rally teamie :razz:

 

nie pijemy bezalkoholowych

 

no to zycze powodzenia :D

 

[ Dodano: Czw Mar 12, 2009 3:58 pm ]

To kiedy idziemy na piwko na starówkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pokazywalem jak bylem malyyy ;)

 

ja o zadnych zdjeciach nie zaczynam, napisalem tylko o oficjalnym pismie, czlonkowie zarzadu z pewnoscia rozpatrza :lol:

 

 

a co pokazywales :wink: ??

 

W rozpatrzeniem pisma nie watpie :razz: :razz:

 

:arrow: To co z naszym piwkiem ludziska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie, ale nie wiem czy opony do mnie dotra.

 

Na starych nie da sie juz jezdzic, a na zimowkach to bez sensu.

 

Ja chcę jechać, żeby właśnie dobić stare zimówki, szkoda wyrzucać, mają jeszcze dużo mięsa. :mrgreen:

 

No wlasnie mi zimowek zal, bo jeszcze spokojnie wyjezdze na nich sezon jak nie wiecej.

 

Za to zmartwilem sie, bo nigdzie nie maja opon dla mnie i najprawdopodobniej najblizszy realny termin to przyszly wtorek/sroda.Znajac zycie to sie przeciagnie, wiec moze byc ciezko :???: .Chcialem jeszcze zrobic geometrie, ale nie mam ostatnio na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...