Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

emotorsport, nie siej zametu... To co jest w regulaminach, a to co bedzie na Ornecie to 2 rozne rzeczy.

pablonas, bedzie w klasie 3, bo ma 2,0, tak??

 

Ty tez mozesz bez problemu wystartowac.

 

Reszte wytlumacze Wam wieczorem :)

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 7:06 am ]

bartek@klubsubaru.pl, ooo, dla mnie jeszcze blizej, jak na starowce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się pozmieniało w przepisach? U mnie jest 1998 ccm3 + turbo czyli trzeba pojemność pomnożyć przez jakiś tam przelicznik i wychodzi pojemność ponad dwa litry czyli klasa 4 (najwyższa).

Inna sprawa, że przepisów KJSowych nie śledzę od dobrych 3 - 4 lat więc może coś się mocno pozmieniało.

Wiem, że z nowości (dla mnie) wprowadzono w ubiegłym sezonie zakaz startów aut ze zbiornikami LPG :shock:

 

A poza tym ja tam jadę bez ciśnienia. Chcę się odstresować od trudnych ostatnio spraw zawodowych. Wynik mnie nie interesuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, nie siej zametu... To co jest w regulaminach, a to co bedzie na Ornecie to 2 rozne rzeczy.

pablonas, bedzie w klasie 3, bo ma 2,0, tak??

 

Ty tez mozesz bez problemu wystartowac.

 

Reszte wytlumacze Wam wieczorem :)

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 7:06 am ]

bartek@klubsubaru.pl, ooo, dla mnie jeszcze blizej, jak na starowce :D

 

Cenię Twoje sportowe zaangażowanie, Niunia, ale wydaje mi się, że ,,dowódca" OKR, pan Krzysztof Sz. jest w tym sporcie osobą wysoce opiniodawczą...i również jedną z najbardziej poinformowanych w Polsce, jeżeli chodzi o przepisy i wydumki pezetmota, jeżeli on coś mówi, to tak jest...jeżeli powiedział, że nie ma możliwości żebym wystartował subarakiem, to nie ma. To są zawody pod egidą PZM czyli FIA, a przepisy tych smętnych i skostniałych organizacji nie pozwalają na wystartowanie zawodnikowi licencjonowanemu (a za takiego mnie ta organizacja niestety uważa ze wzgledu na posiadanie od lat najwyższej licencji rajdowej) na seryjnym (niezgodnym z homologacją) aucie w tego rodzaju imprezie. Nie pierwszy to przypadek, jak bzdurne przepisy wydumane przez ludzi opętanych przepisotwórstwem, pod kątem Mistrzostw Świata, blokują i niszczą popularny sport samochodowy. Permanentne zniechęcanie pasjonatów przez chwilowych urzędasów, pewno z zazdrości, ze sami nie jeżdżą.... :mrgreen: W innych krajach, a piszę to z doświadczenia, nie wyczytałem gdzieś w necie, jest ten sport 10000% bardziej rozwinięty, bo nie tkwi pod ,,egidą" czyli w niewoli jakichś ogólnokrajowych monopolistycznych organizacji typu ,,Związek..." na podobne zawody, dwudniowe, przyjeżdża co najmniej 200 aut....ile bedzie jutro? Z kilku województw? 25? 30? Czy jak ostatnio na Frączkach - 7 (siedem)? Najlepiej jakby nikt nie przyjechał, i nigdy juz nie przyjeżdżał, a praca Zwiazku koncentrowałaby się na zebraniach, bo tam tak fajnie jest.... :razz: Wychodzi na to, że po prostu przyjadę sobie w niedzielę do Ornety, mam nadzieję, że te wszystkie ogiery nie zjezdżą na wylot płyty lotniska w sobotę..... :lol: i coś zostanie dla mnie....pozdro :grin: [/fade]

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 9:32 am ]

Coś się pozmieniało w przepisach? U mnie jest 1998 ccm3 + turbo czyli trzeba pojemność pomnożyć przez jakiś tam przelicznik i wychodzi pojemność ponad dwa litry czyli klasa 4 (najwyższa).

Inna sprawa, że przepisów KJSowych nie śledzę od dobrych 3 - 4 lat więc może coś się mocno pozmieniało.

Wiem, że z nowości (dla mnie) wprowadzono w ubiegłym sezonie zakaz startów aut ze zbiornikami LPG :shock:

 

A poza tym ja tam jadę bez ciśnienia. Chcę się odstresować od trudnych ostatnio spraw zawodowych. Wynik mnie nie interesuje :cool:

 

nie wiem, czy Ci pozwolą wystartować autem powyżej 2L, ja natomiast mógłbym wystartować jedynie jako gość z licencją, i odpowiednim do licencji autem....czyli w grupie N, a mój GT jeszcze nie jest poskładany, a czarny jest cywil.... :sad: może przyjadą sobie w niedzielę pokatać bez żadnych zawodów....a wogóle to luuuuuuuuuuuuuuuuz...................... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ja jestem obecnie jakies 1300km od Ornety wiec raczej nie wpadne :cry: co do rallysprintow w ornecie to od swoich startujacych tam znajomych wiem, ze to jedne z najlepszych amatorskich zawodow w regionie, a elek ty nie marudz tylko lec do kanciapy pozbieraj kilka gratow, wez srubokret, mlotek w reke i zloz jakas eNke lub nie daj boze wurca :P), ktora bedzie im pasowac do regulaminu ;)

 

Niunka co do bartka K mialem na mysli kogos innego, zaborka rowniez znam i wiem, ze troche tam lata, ja jestem ten trzeci olsztynski bartek gtkowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było meeeeega. Jedyny minus to te długie czekanie. 18 kwietnia jest ponoć następny rallysprint. Na 100% jadę :)

Pozdro dla znanych i dopiero poznanych forumowiczów :)

 

Wełniacz dzięki za filmy. Z drugiego przejazdu też coś masz? (może foto jakieś).

 

JPol dzięki za bezbłędne pilotowanie :) Nie wygraliśmy tylko dlatego, że popsuł nam się intercom, długo czekaliśmy na start więc guma wystygła i na dodatek wyskoczyła nam na drogę pryzma trocin :mrgreen:

Jak ogarnę onboardy to wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPol dzięki za bezbłędne pilotowanie :)

No problemo, polecam się na przyszłość :-)

 

Nie wygraliśmy tylko dlatego, że popsuł nam się intercom, długo czekaliśmy na start więc guma wystygła i na dodatek wyskoczyła nam na drogę pryzma trocin :mrgreen:

Fakt, trociny były szczególnie agresywne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było meeeeega. Jedyny minus to te długie czekanie. 18 kwietnia jest ponoć następny rallysprint. Na 100% jadę :)

 

Nasze imprezy troszq oblegane :mrgreen:

 

emotorsport, na nastepny sprint sie szykujesz ? :D Obiecales mi coś :twisted:

 

Ogolnie impreza super, tylko zimno :sad:

Ciesze sie, ze Wam tez sie podobalo :D

 

Ukradlam zdjecie :D

[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 6:40 pm ]

Piekny watersplash :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elek elek juz sie lepiej przyznaj co to naprawde bylo :mrgreen: co tam na masce masz? cos rally team, ale nie widac dokladnie? :cool:

 

na masce mam na ogół trochę błota.... :lol: nie wiem skąd to się bierze....chyba trzeba odkurzyć przy okazji lotnisko... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...