Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jpol, jasnowidz? Miałem do Ciebie dzwonić w tej sprawie :wink:

 

Widzisz Niunia, znamy się z JPolem ładnych kilka lat i parę razy w jednym aucie siedzieliśmy więc w tym przypadku zaufam doświadczeniu i rutynie ex sędziego :wink: Wybacz więc :) Ale na prawy podczas jazd dowolnych (będą takie?) oczywiście zapraszam :twisted:

 

emotorsport, Co tu oglądać? Przyjeżdżaj! Pościgamy się :twisted:

 

To jeszcze tylko Wełniacz, erixon, kanap i mamy komplet :cool:

 

P.S.

Jacek zadzwonię do Ciebie w piątek to się ustawimy konkretnie na sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, no coś ty, nawet tak nie mysl :wink:

Brecht jest np. z wiesniakow, ktorzy wpadli jakimis szrotami, uwazaja sie za najlepszych i ze od razu pokonaja mistrzów, bo potafia sami rekaw zaciagnac :mrgreen:

 

Ty przynajmniej jestes skromny, to kazdy Ci poda reke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja tam scigać się z profesjonalistami.... :oops: nakopiecie do tylnego zderzaka, po co mi wstyd.... :roll:

Powiedział gość co jeździł X lat w autocrossie :razz: Już nie bądź kolego taki skromny :mrgreen:

ja tez na 90% wpadne popstrykac ;)

Super :grin:

I na ktorą jedziesz?

Bo cisniesz przez Olsztyn?? :mrgreen:

Przez Olsztyn jadę. A na którą? Nie wiem. Postaram się być jak najszybciej żeby zdążyć jeszcze koła przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na zimówce, a na lotnisku wrzucę kółka z oponami na dobicie. Ma to swoje plusy:

1. nie zniszczę zimówek

2. w razie zepsucia koła/kół podczas rallysprintu mam na czym do domu wrócić :wink:

 

minus taki, że jadę załadowanym po dach autem i muszę się brudzić przy zmianie kółek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha :mrgreen: snieg raczej nie bedzie padal :razz: :razz:

 

hahahahahha, no niestety nie ma tam lazienki, zebys sie umyl potem :mrgreen: trzeba sobie radzic jakos na lonie natury :twisted:

 

najwazniejsze jest podejcie :mrgreen::mrgreen: mam nadzieje, ze ciagle pozytywne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wiózł 4 koła + podnośnik. W subaru kombi oznacza to składanie tylnych foteli :( Nie będę miał niestety miejsca z tyłu.

W subaru niekombi też trzeba składać kanapę do tego ;).

 

Powiedzcie, będziecie jeszcze jeździć lub jakoś inaczej się spotykać między 15.03 a 20.03? Będę wtedy w domu w pobliżu GLa i chętnie bym się przytoczył na "coś" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo w jakiej klasie chcesz startować? Właśnie gadałem z kerownikiem okru, i jakoś mi się chce zwymiotować na to wszystko, dziadki leśne z pezetmota (a nawet nie takie dziadki, jeden był nawet jeszcze niedawno niezłym pilotem...)naprodukowali kretyńskich przepisów, i chyba nie bardzo sobie pojeździmy z turbinkami....przynajmniej ja nie mogę być uczestnikiem, bo jestem zawodnikiem, a zawodnik, to człek przez pezetmota spod prawa wyjęty i przeklęty....w kjsie mogą jeździć amatory bez licencji, a zawodniki muszą mieć auta homologowane odpowiednie do ich uprawnień, czyli musiałbym przywlec WURCA.....albo dokleić sobie biust i założyc blond perukę, plus lewy dowód osobisty z rynku....no i pozamiatane, dziękuję, szanowny pezetmocie i panowie hamulce polskiego sportu samochodowego, tak w ogóle, to już chyba czas na was :mrgreen: :razz: :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...