Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

agapit to ja doskonale wiem kiedy jest ;) i nie bardzo kumam co znaczy "na orke" bo nie obeznany jestem :lol: moje autko bedzie przechodzic kuracje ulepszajaco-odmladzajaca i w tym czasie akurat pewnie bedzie stac na podnosnikach a nie jezdzic. bede w olsztynie w maju na 3-4 tygodnie i jesli bedzie okazja to z checia bym cos pojechal. zobaczymy jak to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemniczego? czyli elek jest jak stig? :lol:

 

ja juz napalilem sie na ornete, jak uda mi sie auto zrobic to na 100% jade, mam nadzieje, ze wszystko wypali, duzo wskazuje na to, ze tak wlasnie bedzie, trzeba bedzie skombinowac jakies szmaty i zapiac jakies boooooooooookiiiiiiiii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada tam w Ornecie?

 

Proby sa tylko po asfalcie/betonie, czy szuter tez jakis jest?

 

Pytam, bo prawde mowiac zdecydowanie wole asfaltowe proby, poza tym oponki srednio mi sie nadaja na luzne nawierzchnie, no ale mimo wszystko chyba bym chetnie wystartowal :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy :wink: Tam nie jest jakoś strasznie ślisko. Boczne dróżki w lesie może i tak ale płyta jest trzyma mocno.

A moja przygoda wynikała z tego, że objazd słupka odbywał się po rozsypanych trocinach które zbyt przyczepne nie są :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy :wink: Tam nie jest jakoś strasznie ślisko. Boczne dróżki w lesie może i tak ale płyta jest trzyma mocno.

A moja przygoda wynikała z tego, że objazd słupka odbywał się po rozsypanych trocinach które zbyt przyczepne nie są :razz:

 

uwielbiam jazdę po rozsypanych trocinach.... :lol: trociny mogą byc nawet z piasku.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam jazdę po rozsypanych trocinach.... :lol: trociny mogą byc nawet z piasku.... :razz:

Nie powiem bo też lubię... ale nie na Michelin Energy Saver :razz:

 

O przypomniało mi się co jeszcze można popsuć na lotnisku w Ornecie... tłoki w Subarakach :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, no to licze na Ciebie :D

Bede pisac, jak bedzie cos wiecej wiadomo.

Ja dzis mialam swoj maly debiut jako pilotka :oops::twisted:

 

A z emotorsport jest tak, ze malo osob go zna, ale jak sie pojawia to kazdy sie cieszy, to wie, ze beda baki :D

 

Niunia, jakby tu powiedzieć, bez fałszywej skromności, odnośnie Twojej opinii, że mnie nikt nie zna....wydaje mi się, że jak zdobyłem pierwszy tytuł Mistrza Okręgu Olsztyńskiego, Twoi rodzice się jeszcze nie znali.... :lol: było to mniej więcej w roku, w którym Subaru miało jako flagowy przebój rynkowy model zwany Leonem...(1984), a moi ówcześni konkurenci noszą lub nosili nazwiska takie jak: Marian Bublewicz, Krzysztof Hołowczyc, Marek Sadowski, Andrzej Koper, Waldemar Doskocz, Leszek Orski, Dariusz Poletyło, Arek Gajek i wielu innych, nie bedę ich wymieniał. Nie zależy mi za bardzo na jakiejś tam ,,popularności", miałem swoje 5 minut, i tak naprawdę trwało to duuużo dłużej... :razz: być może młode pokolenie widząc od czasu do czasu emeryta :razz: w czarnym subaraku uważa za kogoś nowego w branży, ale to drobne nieporozumienie... :lol: Dziekuję za porównanie do pana Michała Sołowowa, kierowcy którego jazdę podziwiam i cenię jako bardzo dobrego sportowca, ale jest między nami zasadnicza różnica (poza ilomaś tam milionami pln :lol: ), pan Sołowow jeździ dla miejsc, czasów, tytułów, dopiero publiki, ja jeżdżę już tylko DLA SIEBIE I PUBLICZNOŚCI :grin: pozdro, e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, zawsze mnie musi zgasic.

Wybacz, ze nie czytalam Pana zyciorysu. To sie wiecej nie powtorzy,

A w '84 moi rodzice byli juz malzenstwem, nie mam 10 lat....

 

Tez mam duzo "rajdowych znajomych", ale nie bede wymieniac, bo po co :P

 

Młode pokolenie Pana nie zna, po prostu :mrgreen:

Jestem mloda, wiec pisze z punktu widzenia mlodego pokolenia.

Ludzie na publicznosci sie mnie pytali, kto jedzie czarnym subarakiem, wiec smiem twierdzic,ze nie wszyscy znaja Pana tytuly...

 

ehh... a z reszta, skoncze na tym swoja wypowiedz;]

pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...