Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

subru w warsztacie dalej, poza tym zeby zakrecic kolka na prologu trzeba miec klate

 

siemka erixon :lol: a kto tak długo naprawia subaraka? palmowski? :lol: jak cóś, mam zbędną wkręcaną porządną klatkę do Gt, co prawda z utracona homolką, ale zawsze...klocek pylyny, dwa hajnekeny i twoja :lol:

P.S, na klatę to niektórzy stosują anabole... :lol: i im rośnie sama....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia za strona www.rajdwarminski.pl "Żadne spowalniające szykany ustawione nie będą. W związku z powyższym, mając na uwadze bezpieczeństwo startujących, do super sprintu dopuszczone będą tylko samochody wyposażone zgodnie z załącznikiem J (klatki bezpieczeństwa, kaski, pasy szelkowe)"

 

elek subarak w dalszym ciagu w rekach gacka, duzo roboty ma oprocz mojego auta, poza tym w zwiazku z tymi panewkami do zrobienia w moim subaraku jest zdecydowanie wiecej niz planowalem wiec w czasie tez sie to wszystko rozciagnelo, chocby sie mury walily gacek musi sie wyrobic na cyne, bede go cisnal, startujesz?

 

co do klaty to ja stosuje wlasnie heinekeny zamiast anaboli i tez rosnie, co prawda brzuch a nie klata, ale to tylko subtelna roznica :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygo: Brzuch u mężczyzny jest tym samym, co piersi u kobiety... :lol: także spoko, ja też od lat nad tym pracuję... :grin: trzeba dbać o swój wizerunek :lol::lol::lol: , co do Cyny, raczej się przejadę do stolicy, a co mi tam...jeszcze nie wiem czym, ale mam smaka, towarzystwo doborowe i możliwość półturystycznego pokatania po torze w Słomczynie kusi. Ogladałes prolog na stadionie? Oprócz kilku chłopaków (Zbylu, Radek, Żarna, Tanona, Kocik (bardzo miłe zaskoczenie) i kilku których nazwisk nie znam) ogólnie to na granicy żenaduy....ekspresji dodali imprezie szaleni drifterzy :smile: (szacun), motocykliści i ruraki. Nie wiem co się w narodzie przednionapędowym dzieje, ale ta chora maniera hamowania lewą mnie przeraża, naoglądali się mistrzostw świata i z uporem maniaka zaduszają te swoje dychawiczne,,bolidy" lewą, jakby recznego nie było...Jedynie Tanona dał pokaz czystej i efektywnej jazdy po idealnym torze (ze stratą dla gawiedzi...), Żarna szedł za to jak nawiedzony i poślizgi wychodziły mu chyba raczej w większości ze speeda, a nie z podcinek. Nie wspomnę o kilku próbach driftowania przednim napędem, bo nie ma o czym...to się po prostu nie nadaje i tyle, no chyba żeby jechał Lewy swoim zgruzowanym Lanosem, ale widziałem, że wolał tylko oglądać z parku maszyn...Pozdro i do zobaczenia na Cynie, e :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zaraz podrzuce kilka fotek swojego autorstwa, moze jakis filmik na tube tez wrzuce. bylem i na prologu wczoraj, i dzis na odcinkach. co do nazwisk ktorych nie znasz a powinienes to wymienie bartka zaborniaka (forumowy nick BartoszGT-RS), ktory szalal na prologu felka pomalowana a'la kit car. dzis na odcinkach walczac z potworna moca 60 koni i pojemnoscia 1300 centymetrow szesciennych pokonal polowe astr i peżotow 206 o znanych wszystkim parametrach (m.in. wspomnianego tanone :P ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny chłopak ten Bartek, sorki że go pominąłem, mógłby zacząć startować w końcu SAMOCHODEM... :lol:

 

[ Dodano: Sob Maj 30, 2009 10:06 pm ]

A co do Tanony, to jest stary wyga, i moim zdaniem, czy się to komuś podoba czy nie, jeden z lepszych olsztyńskich kierowców...z tego co wiem, to jego pierwszy start Poplem, poprzednio jeżdził GTkiem, którego właśnie recyclinguje :smile: Ludwiczak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moglby moglby, ale wydaje mi sie, ze obral nieglupia droge, bo szlifuje umiejetnosci i jest coraz szybszy. nie pierwszy raz pokaral astry i pugi ta smieszna skodzina. jechalem jakis czas temu z nim na szutrze i jazda tym autem wyglada mniej wiecej tak: start, 1 2 3 4 i gaz w podloge, noge z gazu zdejmuje na mecie lotnej :mrgreen: to sie po prostu nie napedza na tyle zeby hamowac przed zakretami, wystarczy ustawic odpowiednio auto :lol:

 

od razu stary! DOSWIADCZONY :mrgreen: GTka pamietam, bodajze w zeszlym roku wygral nim prolog agapitu ze stanikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2,3,4.... i zmienia się jedynie natężenie muuuuczenia, ale jak lubi, niech sobie kata czym chce, jego cyrk, jego małpa (małpka...), ja tam pracowałem kiedyś w Polmozbycie przy skodach i zostało mi wielkie obrzydzenie do tego zabytkowego auta... :grin: nawet te niby VW-skody to dla mnie wielkie g, ale jak ktoś lubi....proszę bardzo....mnie tam mdli, wolę samochody... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek latal wczesniej saxo vts i wrocil do slabszego, ale za to mniej awaryjnego auta (przed saxo mial identyczna skode jak teraz) ma ambitne plany zeby zrobic 1xx kucy w tym czeskim cudzie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie... poza tym jak doskonale wiesz, posiada w swojej stajni prawdziwy niebieski woz przez duze S ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, Bartek nie jest dla mnie Jeźdźcem Znikąd, Olsztyn nie jest wielki....to saxo jak pamietam jeździło chyba duuuużo lepiej niż ta skodzina....noi chyba że odpadł mu zbiornik paliwa.... :lol: i znam Wojtka z Czech Serwisu, który to cudo obsługuje i chyba nawet wstrugał, ale pamiętam jak mój kumpel Gepetto walczył też ze skodą, tylko pickupem i chyba 1,6L, wsadził w to masę kasy i nigdy nie jeździło...kupa jest kupą...ale smacznego, jak ktoś ma w tym przyjemność, ja tylko objawiam swoje skromne zdanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem cie, a saxo o ile w ogole jezdzilo to jezdzilo lepiej od skody, wiadomo vts to vts, ale francuz to zawsze bedzie francuz i wzorem bezawaryjnosci nigdy tez nie bedzie

 

[ Dodano: Nie Maj 31, 2009 12:00 am ]

kilka fot mojego autorstwa

 

dscn0182j.th.jpg dscn0144x.th.jpg dscn0153s.th.jpg dscn0154.th.jpg dscn0209x.th.jpg dscn0203d.th.jpg dscn0211.th.jpg dscn0239.th.jpg dscn0247v.th.jpg

 

na koniec filmik, stanik bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odgrzebię, bo wróbelki ćwierkają o jakimś rallysprincie w Ornecie 25-go lipca.

Na stronie OKR-u konkretów nie znalazłem (poza informacją w kalendarzu, że 24-go coś jest)...

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojadę..... tak sobie trochę....np.ponarzekać.... na organizację :mrgreen: asfalt taki szorstki, i za równy, nie ma dziur..., trawa za zielona, aż w oczy szczypie....słupki za blisko i za miękkie, a co drugi za daleko i za twardy, pomiar czasu chyba oszukuje i mierzy jak chce, bo mam zryte czasy, astra musi wygrać, nawet jakby nie jechała....jeden gość się skrzywił, dlaczego go wpuścili, takiego skrzywionego...to chyba jakiś rasista albo ekolog, kiełbaski zjarane, chleb wyschnęty, musztarda sarepska, woda ciepła, słońce parzy w glacę, brak klimatyzacji i zadaszenia nad całym palcykiem....a kij w takie zawody.....a ketchup w ogóle to jakis czerwonyyyyyyyyyy....be............ :mrgreen: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...