Skocz do zawartości

Forester US spec, homologacja, a wyjazd na narty...


yossarian

Rekomendowane odpowiedzi

Aflinta, doceniam i dziekuje! Ale z tym autem, to bardziej skomplikowana sprawa. Facet sprowadzil je na mienie przesiedlencze i dopiero po 6.12 moze sprzedac. A ja je juz sprawdzalem wstepnie u Freya, wyruszajac z polarna ekspedycja na dalekie poludnie :wink: A na lampy w ekscytacji nie zwrocilem uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro sprowadził auto przed rokiem to lampy do rejestracji musiał albo zmienić albo u jakiegoś rzeźnika wkleił coś do środka (co jest paskudne). Podejrzewam, że byłoby widać gołym okiem. A Kraków to jest taka wieś niedaleko... aaaa, lepiej się nie narażać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, piszesz o cypisie? On zdaje się z UK jest i z tego co zrozumiałem j. polskiego nie uczył się od samego początku, ale może błędne wnioski wyciągam: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#531487

 

Swoją drogą wydaje mi się, że sporo się ostatnio poprawił :) Można, by powiedzieć, że The Forum edukuje :mrgreen:

 

 

Nic o nas bez nas :PPP o mnie mowa i jestem w UK a bledy wynikaja z dysortografi i dziecinstwa w innym kraju......Ale staram sie, i hogi i aflinit juz nie maja tyle pracy:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowane we w miarę niestarych modelach spełniają europejskie wymagania

pod wzgledem asymetrycznosci - spelniaja

 

Qrcze od kiedy spełniają? mam rocznik 2005 i swiatła miałem symetryczne ( nie oswietlały pobocza, nawiasem pisząc w starym foresterze lampy były lepsze ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwił? i przez rok jeździł tak bez ściągnięcia na siebie uwagi policji? Chyba, że tam w Kraku śpią i nie sprawdzają takich rzeczy podczas kontroli. Dzielnicowy Marucha napewno by się przyczepił.

 

Co za różnica - nowe lampy idzie wsadzić, tylny fog założyć albo przepiąć stopy... gorzej mają prawdziwe hamerykany, w których nie ma asymetrycznych odpowiedników no i europejskich tylnych.

 

ale co tam! jakby co, 6 już niedaleko... wszystko się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2005 US Spec lampy nie sa symetryczne. Zeby bylo jasne swieca jednak inaczej niz ich europejskie odpowiedniki.
Faktycznie tak jest. W europejskich na prawo od środka, linia światła podnosi się skośnie. W moim na środku linia światła się podnosi i dalej idzie równolegle do poziomu, tyle że na wyższej linii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
nie jest tragicznie, wymieniasz lampy podłączasz fog-a i śmigasz. .

 

stary wątek ,ale potrzebuje pomocy właśnie w kwestii tylnej lampy przeciwmgielnej (WRX US SPEC 2002). panklex, mówisz, że da się jakoś lampy przerobić? co, gdzie, jak? :) o co kaman? Nie chcę za bardzo ingerować w zderzak ani podwieszać lampki pod nim... HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie to zebym sie czepial ale swiatla w Polsce to mamy co najwyzej przeciwmglowe ;)

 

A tak OT - jezeli zarejestrujesz auto w Polsce - nawet sciagniete z USA - to podlega juz pod Polskie prawo - wiec nie masz sie co za granica martwic - chyba ze rejestrowales jakos na "lewo" i np. masz nadal czerwone kierunki z tylu - wtedy mozesz miec problem w Polsce i za granica - zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie to zebym sie czepial ale swiatla w Polsce to mamy co najwyzej przeciwmglowe ;)

 

no niby tak ale utarło się, że mówimy fog bo jakoś tak krócej. Nie mam nic przeciwko przeciwmgielnym, bynajmniej. Jestem raczej za tym, żeby nazywać rzeczy po imieniu.

 

Nie wiem co myślą panowie technicy w trakcie badania technicznego dopuszczając do ruchu samochody z czerwonymi kierunkowskazami z tyłu... przecież pierwszy policjant może zatrzymać dowód rejestracyjny takiego pojazdu. A ile ich widać na naszych drogach??? Jezu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...