Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

są sposoby ale najlepszy sposób to zamknąć drogę.

co do Zawoji to strasznie daleko żeby sobie poupalać ;)

co do rowów no nie jest to coś strasznego pod warunkiem, że z niego da się wyjechać bo najgorsze w upalaniu jest to, że robi się to w nocy albo późnym wieczorem i w rowie noc może zastać ;) Właśnie zamontowałem zderzak na sztukę może do niedzieli go nie urwę ;). Auto jeszcze po zeszłej zimie poobijane i do malowania umówione ale lakiernik opóżnił robote a teraz to i ja się nie palę...ale aż mi żal na niego patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Juras

2 - Yanek

3 - BelegUS$

4 - Jano (99%)

5 - sk4000 (4 pachołki)

6 - Piotrecki80

7 - Zdzisek

8 - irektob

9 - Łukasz (ze Skoczowa)

10 - kornik (jeżeli zdążę wymienić olej)

11 - Paweł

12 - Keram

13 - Shrekair + Dorotka (Na 70% będziemy... w niedzielę rano wracamy do bb, ale zgodnie z planem powinniśmy zdążyć na spota :) )

14- Kubabb + Kinga

15 - Ariel

16 - ADK90 (80%) (prawdopodobnie kilkanaście słupków z eLki)

17 - Connex

18 - ErichRX (będę po urodzinach ale na pewno wpadne) może kolega Darek WRX-em jeszcze przyjedzie zobaczymy

 

Żeby tylko śnieg się utrzymał albo aby jeszcze dosypało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zawoi macie taką samą drogę jak ja do was :P

Ja w tamtym roku na szczęście nie wpadłem do rowu ale zawiesiłem się na bandzie śniegu i z kolegą którym upalaliśmy (on S13) i nie mogliśmy imprezy wyciągnąć. Na szczęście życzliwi ludzie się zatrzymali i wyciągaliśmy :D Obyło się bez strat :)

 

Upalanie na serpentynach jest dobre jeśli wie się że nic nie jedzie i na szczęście u mnie drogi w godzinach wieczornych są mało uczęszczane tym bardziej zimą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam, do rowu trzeba wpaść przynajmniej raz w życiu :) a nawet na torze jest niebezpiecznie, można auto przerysować :)

 

jasne, da się nawet na torze bez rowów auto na boku postawić :) są specjaliści od tego :) pewnie, że upalanie na serpentynach jest przyjemniejsze: góry, las, śnieg i subaru :) zimą nie odczuwam aż takiej różnicy, że mam N/A, ale latem jest masakra, auto nie jeździ a hamulce się przegrzewają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Juras

2 - Yanek

3 - BelegUS$

4 - Jano (99%)

5 - sk4000 (4 pachołki)

6 - Piotrecki80

7 - Zdzisek

8 - irektob

9 - Łukasz (ze Skoczowa)

10 - kornik (jeżeli zdążę wymienić olej)

11 - Paweł

12 - Keram

13 - Shrekair + Dorotka (Na 70% będziemy... w niedzielę rano wracamy do bb, ale zgodnie z planem powinniśmy zdążyć na spota :) )

14- Kubabb + Kinga

15 - Ariel

16 - ADK90 (80%) (prawdopodobnie kilkanaście słupków z eLki)

17 - Connex

18 - ErichRX (będę po urodzinach ale na pewno wpadne) może kolega Darek WRX-em jeszcze przyjedzie zobaczymy

 

Żeby tylko śnieg się utrzymał albo aby jeszcze dosypało ;-)

19 - jcheba01

 

mam nadzieje, że w końcu poznam sąsiadów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicy nie ogarnęli mi tematu piast i chyba będę jeszcze jakiś czas bez samochodu :angry:

Gdyby komuś się walały piasty lewa i prawa z czujnikami i z nie popękanymi gniazdami sworznia wahacza, to chętnie przygarnę .

 

Z upalania Legasiem nici ... może załapię się do kogoś na prawe, albo RA przyjadę, jeszcze nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo RA przyjadę
Marek przyjedź RA !!!!!!!!!!!!!!

Właśnie tak zrób !!!

 

Ten Darek od którego miałem GT ?

Nie !!!! Kupiłeś od Marka !!

 

Dzisiaj wieczorem będzie pierwszy raz walcowane pole :excl: Więc od jutra jak kto chce może przyjechać sobie poupalać :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Salmopol: zaczyna się robić ZA grubo. Jeździ coraz więcej osób, duża część z nich to młodzi kierowcy, przekonani o swoich wielkich umiejętnościach. W ostatni weekend poważnie rozbito jedno auto, w poniedziałek był wypadek w ciągu dnia (mam nadzieję, że nie z powodu czyiś wygłupów): http://www.podbeskid...php?details=903 Do tego dochodzi głupota niektórych upalaczy, którzy potrafią urządzić sobie OS po 19, przed pójściem do pracy i wieczorną zmianą, co wqrza mieszkańców (tu akurat bardziej o innych trasach, nie o Salmopolu), albo latać z pełnymi przelotami ogniem w okolicach zabudowań.

Policja regularnie zaczęła patrolować serpentyny...

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Salmopol: zaczyna się robić ZA grubo. Jeździ coraz więcej osób, duża część z nich to młodzi kierowcy, przekonani o swoich wielkich umiejętnościach.

A ja akurat tam nie latałem dawno. :blush:

 

Do tego dochodzi głupota niektórych upalaczy, którzy potrafią urządzić sobie OS po 19, przed pójściem do pracy i wieczorną zmianą, co wqrza mieszkańców (tu akurat bardziej o innych trasach, nie o Salmopolu), albo latać z pełnymi przelotami ogniem w okolicach zabudowań.

Policja regularnie zaczęła patrolować serpentyny...

Było qrna pisać "Za Zakrętem"... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...