Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

:D ta golfina to faktycznie szatan, a z takimi wynikami -

1013 kucy przekazywane na wszystkie cztery łapy

0-100 km/h w 2,3s

0-200 km/h w 5,4s

0-270 km/h w 8,7s

100-200 km/h w 3,1s

hmm... z tego co wiem to mało który ścigacz mógłby z nim rywalizować, osiągi wprost z F1 :blink: :P

,a z tego co widziałem na filmiku to pewnie jest jednym z niewielu, lub jedynym golfem 2 który jest nadsterowny........................ - ale na prostej :o:D

Edytowane przez Jano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodźby miał 1s do 100km/h to nadal jest GównoWagen

 

Może i racja ale i tak respekt za takie parametry dla niego się należy i nie chciałbym się z nim spotkać na światłach :)

 

i raczej nie spotkasz ... chyba po bułki nim nie jeździ ;)

 

melduję swoją obecność na Jurasowym w nowym terminie, przyprowadzę wam nowego zarażonego subaromaniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, jeżeli u Jurasa było by tyle śniegu na polu to musiałby być mega mróz i puch tak jak na filmiku żeby śnieg się nie kleił, bo inaczej to raczej nie dało by rady robić za pług ;) , poza tym raczej Forki wchodzą w gre, bo Imprezka, czy Legaś troche za nisko jest postawiony więc mógłby łatwo zawisnąć na podwoziu. Jeżeli już by się udało, to i tak cały śnieg sprzed auta bezpośrednio leciałby na przednią szybę, więc mógłby być mały problem z orientacją.... :facepalm: Ale co jak co i tak strasznie tęsknię za taką zimą....... :rolleyes::):drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już by się udało, to i tak cały śnieg sprzed auta bezpośrednio leciałby na przednią szybę, więc mógłby być mały problem z orientacją....

 

 

Tak było na spocie w styczniu 2010 !!!!!

 

 

Bądzcie przygotowani !!!! Jak będą warunki to się spotykamy !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszych rejonach niestety narazie lipa ze śniegiem. Mroźno jest, ale co z tego jak śniegu nie ma. Nie przyjemnie się jeździ i parę sytuacji może zaskoczyć - np. dzisiaj troszkę szybciej wpadłem na miejscową stację benzynową i trochę mnie zaskoczyło bo po odwilży zostały kałuże, które obecnie przy mrozie zamieniły się w lodowisko i było dość widowiskowe dohamowanie :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...