Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Zdzisek, Piotrecki80 - dzięki za poniedziałkowe odgarnianie śniegu z asfaltu! Piotrecki80 podobało mi się Twoje hamowanie przed znakiem :-P

 

 

Qba25 - wszystkiego naj!

 

Tak nabijaj się :mrgreen: jak opony i felgi zmienie to pogadamy :) Narazie mi zostaje jazda tylko na wiekszym śniegu i równym terenie...niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda pozwoli to planowany jest na 16 Grudnia 2012- I\/ Zimowy Spot Jurasowy :!: Dla ekipy z Podbeskidzia obecność obowiązkowa :!:

 

Lista -

1 - Juras

2 - Yanek

3 - BelegUS

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam na

 

III Spotkanie JC Podbeskidzie

 

które odbędzie się w dniu 08.12.2012 roku o godz. 14.00 -sobota

na parkingu Tesco przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej :mrgreen:

 

PS. Wiadomo, że nikt się nie pojawi ale i tak serdecznie zapraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem wiara :)

Qbuś poszły życzenia powtarzaćsię nie będę ;) nawiasem mówiąć jadąc przez Istebną wołałem Cię na radiu z myślą że badasz pierwsze białe drogi :D

 

wogóle jechałem pętlą przez Żywiec Milówkę Koniaków Istebną Kubalonkę Ustroń Wisłę itp podczas rewelacyjnej śnieżycy. białe drogi jeszcze delikatnie śliskie no miooooodzio :)

niestety jechałem Astrą 1,7 tdci kombi :( z elektrycznym ręcznym ;( ;(

 

ale za to w sobotę jak się uda to zwozimy imprezkę z Tarnowa dla znajomego to będzie co testować :]

ktoś już badał Biały Krzyż ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juras K, można prosić o współrzędne geograficzne albo adres do Ciebie na to pole? Może bym wpadł nie mam daleko a poznać Podbeskidzian i poupalać to dobra opcja

Dołącz się do ludzi z Bielska i trafisz !!!! Jak zawsze miejsce spotkania to parking przy drodze 81 w Harbutowicach przy MOKATE !!!!

Przypominam o kiełbasach, herbacie,( BĘDZIE TRADYCYJNIE OGNISKO ) ciepłym ubraniu,pełnym baku :mrgreen: i przywieżcie jak najwięcej pachołków !!!

Napiszcie kto i ile jest w stanie przywieść pachołków !!!! pzdr

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zbierałem do jazd na Salmopolu, wyjeżdżałem z domu a tu nagle "chrup". Obejrzałem auto, nic nie zauważyłem, pomyślałem, że może lód się pod koło dostał, czy co... Niestety, pękła mi sprężyna w lewym przednim amorze. Dobrze, że opony nie przebiła. Dokulałem się tylko do warsztatu, zostawiłem auto, zobaczymy co dalej.

Po drodze spotkałem chłopaków, lecieli na Biały Krzyż, ponoć świetne warunki, tylko bez band.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...