Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Salmopol: zaczyna się robić ZA grubo. Jeździ coraz więcej osób, duża część z nich to młodzi kierowcy, przekonani o swoich wielkich umiejętnościach.

Policja regularnie zaczęła patrolować serpentyny...

Było qrna pisać "Za Zakrętem"... :facepalm:

 

Faktycznie na Salmopolu tłoczno - szkoda sie fatygować - szęsto dochodzi do drobnych stłuczek i nie tylko - znam to z opowiadań i informacji na innych forach motoryzacyjnych :(

Może to i lepiej, że policja patroluje, niech młodzież trochę się zastanowi i powstrzyma przed następnymi zdarzeniami drogowymi ;)

Znacznie lepiej na Przegibku - od strony Międzybrodzia Bialskiego - jeszcze mały ruch, fanów wrażeń niewielu a trasa równie ciekawa :D

Szymon - "Za Zakrętem" dobra lektura - nie masz się czym martwić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, samemu źle się uczy ... to nie jest obciach że się uczysz - ja też się uczę i nie wstydzę się tego :) Trzeba się kiedyś spotkać i razem poćwiczyć... bez obciachu i jazdy w kółko po parkingu :)

 

a Salmopol jest świetny bo długa trasa pod górę i szeroka - no i bandy są śnieżne :)

 

Panowie - ale warunki są na upalanie !! A ja w łóżku leżę i się kuruję :( Ale jutro już chyba wieczorkiem wyskoczę w stronę Wisły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubabb nie chodzi o to, żeby kogoś potępiać, sam tam latałem nie raz. Niestety, wielu (zwłaszcza młodszych) drajwerów ma gdzieś zdroworozsądkowe reguły i trzeba się liczyć ze zwiększonym zainteresowaniem policji...

 

ja nikogo nie potępiam ale jednak i mniej ruchu tym bezpieczniej A z tego co mi wiadomo policja często zwiedza Salmopol nocą.

 

Co do przegibka bialusieńka droga ale małe bandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kolega Darek WRX-em jeszcze przyjedzie zobaczymy

 

Ten Darek od którego miałem GT ? ;)

 

Ariel ty kupiłeś Subarke od Marka,który chwilowo nie ma Subarki ale ostro szuka. A darek to taki chłopek co też kupił od Mara ale srebrnego WRX okulara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kolega Darek WRX-em jeszcze przyjedzie zobaczymy

 

Ten Darek od którego miałem GT ? ;)

 

Ariel ty kupiłeś Subarke od Marka,który chwilowo nie ma Subarki ale ostro szuka. A darek to taki chłopek co też kupił od Mara ale srebrnego WRX okulara

Telenowela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!! dzisiaj pole zostało uwalcowane !!! warunki b.dobre !!!! Przyjeżdzać upalać bo w niedzielę może być różnie !!!!!

 

zdjcie2297.jpg

 

 

zdjcie2298q.jpg

 

Czytając wasze posty wyżej stwierdzam że jesteście dzielni :excl: chodzi mi o to że błota się nie boicie !!!!! pole jest równe - osobiście go sprawdziłem z buta !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) upalać będziemy w niedzielę, a Ty lepiej zadbaj, aby tam nikt nie upalał do niedzieli bo tylko narobi szkód - poczekaj na nas w niedzielę :)

 

Widzę że chętnych na dzisiejsze upalanie jak na lekarstwo ... no cóż siedźcie w domu i oglądajcie TV :)

 

Ja jadę o 21.00 powoli w stronę gór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to ciekawie:

 

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=735

 

Opady mają być już od soboty, pytanie tylko jakja będzie temeperatura bo jak grubo powyżej zera to będzie walić deszczem ;)

 

Wg. interia.pl, ma być -1 i mocne opady śniegu od soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...