Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie chce bete zaklatkować jak sie trochę ogarnę po narodzinach młodego ;)

Jak będxiesz na etapie klakowania daj znać- dam Ci namiar na dobrego fachowca w naszych okolicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem RS jak zdąże kupić to napewno sie dopisuje do spota pozdro.

 

oglądałem wrxa ale sie zawiodłem chyba znowu nie kupie z turbinką ale 160 KM musi być

 

A co w nim było nie tak ?

Zależy jaki masz budżet ja bym jednak brał coś z Turbo jeżeli kasa nie gra roli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wracając do spotkania u Jurasa o której planujecie to spotkanie?chyba że czegoś nie doczytałem..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wracając do spotkania u Jurasa o której planujecie to spotkanie?chyba że czegoś nie doczytałem..............

 

 

no nie doczytałeś :-) 13.30 pod Mokate przy drodze na ustroń. ew. jak będziemy lecieć z bielska to zrobimy zbiórkę pod Auchan o 13tej

GOOGLE MAPS http://goo.gl/maps/W5xQJ

 

Juras Napisał:

 

 

Jeszcze parę ważnych informacji organizacyjnych -

- 13-30 -zbiórka przy Mokate

-Większa będzie w tym roku składka za przygotowanie pola ( 15 zł ) jak nas będzie więcej to może wyjdzie 10 zł

- jest parę nowych- więc proszę Qbie 25 przesłać swoje nr. tel żeby mógł uzupełnić naszą książkę telefoniczną !! i przesłać na nasze PW

- przypominam o kiełbasie, herbacie i pełnym baku !!!

- przypominam o jakieś kamerce i pachołkach !!!

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy się nie dopisuję bo nie mam pojęcia jak będzie w niedziele u mnie ale postaram się dojechać. Pamiętam, że kiedyś wrzucałeś Juras mapkę dojazdu - masz ją może jeszcze?? w sensie od mokate do Ciebie

 

 

zaraz wrzucę od mokate do słynnego POLA :)

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pole u Jurasa jest fajne bo można poćwiczyć i masz wolną drogę, co najwyżej skosisz pachołka, a poszaleć na serpentynach to już trudniejsza sprawa, poza tym nie masz do końca 100% pewności że nic nie jedzie z naprzeciwka + rowy są głębokie... trzeba by było się zgadać i pojeździć z CB na parę aut, a na rowy uważać :)

 

W zawoji jest fajnie jadąc z bb skrótem przez przegibek, jest parę długich nawrotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...