Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę polecić http://www.hydrografstyl.pl/ Bardzo miły gość, widać, że zna się na rzeczy i podchodzi do tego starannie. Poza wykonaniem służy również poradą co w moim przypadku było niezwykle pomocne. Na stronie są wzory dostępnych folii.

Za wykonanie hydrografiki na całej konsoli i nawiewach zapłaciłem tylko 170zł, ale dostarczyłem elementy zdemontowane gotowe do wykonania grafiki.

Nie myśl w ogóle o oklejeniu folią, jest to bardzo nietrwałe i łatwo to uszkodzić. Upały zabijają folię. Hydrografika daje taki efekt jakby element był pomalowany i zabezpieczony klarem. Co więcej nie ma problemów z wypełnieniem zakamarków i ostrych załamań co w przypadku folii jest problematyczne.

 

Mój następny etap to flokowanie deski, słupków i podsufitki. Już mam wstępnie ugadane właśnie z tym gościem. Muszę tylko dorwać daszek na dodatkowe zegary w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Markus, jo byda ! :)

 

A tak w międzyczasie dokonałem małej modyfikacji wnętrza. Hydrografika czarne szczotkowane aluminium na konsoli oraz JDM'owy czerwony włącznik awaryjnych.

 

attachicon.gifint01.jpgattachicon.gifint02.jpgattachicon.gifint03.jpgattachicon.gifint04.jpg

 

 

Super to Tomek wyszło...I ten przycisk robi robotę..jak ja lubię takie drobiazgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanie inżynieryjne

dzwięk jak łożysko oporowe sprzegła ,ale na opak. Tzn szumi gdy puszczone, nie szumi gdy wciśnięte. To kieruje podejrzenia na łożysko skrzyni.

ALE

jak wykluczyć synchronizator? Chodzi o to ,że gdy w czasie jazdy wyrzuce bieg to cichnie. Przy ponownym wrzucaniu (najlepiej dwójki) najbardziej to słychać, gdy zaczynam wychylać lewarek biegów, bieg nie musi być wrzucony, dlatego pomyślałem najpierw o synchronizatorze...

do tej pory nie zwracałem uwagi ,ale ostatnio mocniej słychać gdy auto stoi i sie depta sprzęgło. Już omało bym wymienił oporowe i narobił sie na marne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z goła inne pytanie... Czy wy wiecie jak długo nie robiliśmy spota?

 

Moze wiec pora coś skręcić-co?

My regularnie się spotykamy. O 16 spotykamy się pod Mcdonalds w w Katowicach na Roździeniu i ruszamy w piękne okoliczności przyrody. Szczegóły w wątku Moon Off Road.. Zapraszamy - "Hołdziorze"

post-22644-0-41767600-1468656036_thumb.jpg

post-22644-0-71858300-1468656060_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z goła inne pytanie... Czy wy wiecie jak długo nie robiliśmy spota?

 

Moze wiec pora coś skręcić-co?

3stawy ? Czy jakaś inna miejscówka ?

Chyba że

 

https://m.facebook.com/?_rdr#!/events/821163434686389?acontext=%7B%22ref%22%3A3%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&aref=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy chcecie robić tego spota? Bo jak dziś bądź jutro to bym może wpadł.

Cześć dzisiaj dla chętnych z większym prześwitem robimy wypad w teren z rodzinami .. W wątku Moon Off .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nie ukrywam że kiedyś Imprezą dawałem rady na "hołdzie" :)

Zglebioną i fwd ? :P

Standard 2.0 125 PS:) 2002 r

Śmieje sie tylko :) ja z racji chwilowego fwd tylko po pagórkach i polach śmigam i to tez ostrożnie bo gleba :) a mialem okazje kupic forka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzisiaj to nie była impreza dla imprezy.

Zdecydowanie dla większych prześwitów :) Zastanawiam się gdzie są kierowcy OBK-ów z forum? Jeżdżą tylko po asfalcie? 

post-22644-0-05115200-1468746227_thumb.jpg

post-22644-0-82288100-1468746247_thumb.jpg

post-22644-0-75499500-1468746273_thumb.jpg

Edytowane przez diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dla większych prześwitów :) Zastanawiam się gdzie są kierowcy OBK-ów z forum? Jeżdżą tylko po asfalcie? 

 

 

 

no a jak. W ogóle to mało jeżdżą żeby dizel nie upalił sprzęgła :P;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...