Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak: kuzyn Roberta (czerwona Impreza ze spotów) wynajął tor i w niedzielę upalają w liczbie czech aut :wink: Robert dał mi cynk i ołów że jak ktoś z forum jest chętny to oni też są chętni do powiększenia grona upalaczy co też będzie skutkowało obniżeniem kosztów. Tak więc Tomku nie ma ograniczeń co do marki samochodu, ważne jest aby dobrze się bawić w dobrym towarzystwie :mrgreen: Zapisy dziś do 20.00. Ja nie wiem czy będę mógł pojechać, jeśli tak to na prawym jako "operator aparatu foto" lub dociążenie samochodu :wink: W razie czego spotkanie godz. 9.00 lub 10.00 (jak ustalę to potwierdzę) na parkingu przy Spodku. Kierownik wycieczki Robert ( czerwona prawie Impreza :wink: :mrgreen: ) Telefon podam później.

 

Lista

 

1.

2.

3.

4.

5. Robert

6. Marko (51% :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista

 

1.

2.

3.

4.

5. Robert

6. Marko (99% :mrgreen: )

7. Tomasz

 

Marek, jedź, może udzieliłbyś mi jakichś wskazówek jak jeździć :)

Kumpel zrezygnował bo kasiorki nie ma. Ale jeszcze go namawiam bo to tysiąc razy lepsze niż 3 przejazdy po Tychach za 130zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wczoraj było?

Gruuuubo, kto nie był niech żałuje, warunki świetne, konfig toru bardzo fajny, tor sam w sobie bezpieczny. Zdarzały się drobne wycieczki poza trasę ale tam opony i śnieg nie wyrządzały szkód :) Ladna pogoda była, tylko bardzo zimno do -16st. Jak kończyliśmy o 16.00 to byłem mega zmęczony i wszystko mnie bolało od kręcenia kółkiem :P Świetny dzień, świetnie wydana kasa. Nie wiem jak długo musiałbym startowac w Tychach po śniegu żeby nauczyć się tyle co tam w jeden dzien. Ale jeśli 27go pogoda dopisze to w Tychach wezmę udział w zawodach Forkiem. :)

Galerię z Wyrazowa wrzucę dziś lub jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj srebrnego forka lub dzwon 506 099 489 zreszta reszta trz o mam nadzieje ze do jutra:)

 

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 3:01 pm ]

ktos z forum jechal w sprncie ???

Ja niestety tylko w roli pilota w klasie9, 18generalka jak na oske saxo nie tak zle wg mnie :grin:

 

Szkoda srebrnego wybebeszonego subaraka konczył na 3 garach z czarnym dymem za soba :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...