Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze pozdrawiam wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie byli dzisiaj w stanie do nas dotrzeć. :) Mam nadzieję, że do zobaczenia przy kolejnej okazji :)

Też mam taką nadzieję ;)

Wesołych :)

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek...mosz minusa ode Mnie za to :P

 

Skoro Wojtek tak rozdaje te minusy to trochę się boję cokolwiek napisać :P

Przykro mi, że nie udało mi się ze spotować z Wami wszystkimi :) Zakres obowiązków nieco mnie zaskoczył ;)  W przyszłym roku postaram się wszystko przeorganizować, aby być wraz z Wami :)

 

A teraz pragnę złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, radości i uśmiechu na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja się do kredesu wybieram, taka knajpa ;)

Jeżeli chodzi o Kredens na ul. Jacka to z tego miejsca na 3 Stawy daleko nie będziesz miał :D

 

 

 

jo byda :D

Krzysiek podeślij mi na PW jakiś nr kontaktowy do Ciebie to się zgadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się do kredesu wybieram, taka knajpa ;)

Jeżeli chodzi o Kredens na ul. Jacka to z tego miejsca na 3 Stawy daleko nie będziesz miał :D

jo byda :D

Krzysiek podeślij mi na PW jakiś nr kontaktowy do Ciebie to się zgadamy :)

Pozdrawiam z pasterki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spoty wychodzą nam tym lepiej, im trudniejsze wydają się być do zrealizowania. Ciekawa prawidłowość. Tomasz, dojechałem bez problemów. Dzięki za gotowość. :)

Dobrze gada, polać mu. To jakaś magia, ale ten mocno zawirowany czas świąteczny sprzyja organizacji spota. Jest to tym bardziej dziwne, że nawet nie dałem rady ze wszystkimi zamienić choćby zdania. Nie mniej to mega motywujące, że w tym pędzącym i zapracowanym świecie znajdujemy tę maleńką chwilę na przekazanie dobrego słowa przyjaciołom z "branży". :) To już 3 edycja wigilijnego spota. Z roku na rok jest coraz więcej osób i to mnie bardzo cieszy. Mam też nadzieję, że nawet jeśli ja nie dam rady to ktoś podtrzyma tę tradycję. :) Życzę sobie i Wam abyśmy za rok spotkali się ponownie w tak licznym (a może nawet większym) gronie ! :)

 

Wigilię zawsze spędzam w domu, bo choć raz nie jestem uwiązany do samochodu i mogę bezstresowo wypić z ojcem kilka toastów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pany, smacznego obżarstwa ^_^

 

niestety nie dałem rady, gdy spotowaliście to jeszcze suszyłem farbe na prezencie dla bratanka.

 

A moją zgnitke być może spotkacie w Ustroniu lub okolicach,

Nie pozdrawiać bo ojciec chyba nie szczai o co chodzi :P

 

dostałem chyba najlepszy prezent ever, gaśnice :lol:

 

z poprzedniej sie uwaliła zawleczka i spuściła z siebie ciśnienie dobrowadzajac mnie  na skraj zawału :P dobrze ze nie "na raz" tylko pomału, myślalem że mam dziure w kole :huh::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja się do kredesu wybieram, taka knajpa ;)

Jeżeli chodzi o Kredens na ul. Jacka to z tego miejsca na 3 Stawy daleko nie będziesz miał :D

jo byda :D

Krzysiek podeślij mi na PW jakiś nr kontaktowy do Ciebie to się zgadamy :)

Pozdrawiam z pasterki ;)

 

czym przyjechałeś na pasterkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac

 

danke, gaśnica chyba max 2 letnia ,ale akurat wyciagnałem koło z wneki bo coś woziłem i gasnica latała luźno :P dobrze że nie urwao całego zaworu ,bo historia by mogła być mniej smieszna do opowiadania... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...