Skocz do zawartości

Wydech do Forestera


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda zupełnie jak mój El-tec, tylko ma takie ładnie zrobione logo... :P :wink:

moj NA PEWNO brzmi ladniej :P (no i ma homologacje :mrgreen: )

Nie, no oczywiście... a jak jest od turbiny, btw? :mrgreen: :wink:

a za turbina siedza da koty, czyli wszytsko legalnie i ekologicznie :P:mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego samego Supersprinta i dokładnie takie same odczucia :)

Przy normalnej jeździe jest cichutko i kulturalnie, a jak się pójdzie ogniem to słychać fajniutki ryk :) Mam nawet gdzieś filmik swojego Supersprinta nagrany, żonka filmowała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, swój filmik mam na kompie, nie za bardzo mam czas go gdzieś wrzucać. Ale tutaj masz filmiki z tuba, brzmi w sumie podobnie jak mój:

 

 

 

Pzdr!

M.

Przepraszam najmocniej, ale to brzmi dość, ekhm, "delikatnie"... :P:mrgreen::twisted:

i o to wlasnie chodzi, gdy sie ma dwojke maluchow na pokladzie (oraz zone :mrgreen: ) i regularnie robi sie trasy np. po 300-350 km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4,

 

...pociagne wiec cie za jezyk, co proponujesz zostawic sobie tego PRODRIVE +wymienic ktoras z pajpow czy sprzedac azakupic H&S + wymiana pajpow.

ma brzmiec agresywniej niz zalaczane niedawno filmiki z brzmieniem mego forusia, ale mozliwie rozsadnie na dlugich trasach wkoncu z zona jezdze tylko w weekendy na codzien sam smigam do pracy.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4,

 

...pociagne wiec cie za jezyk, co proponujesz zostawic sobie tego PRODRIVE +wymienic ktoras z pajpow czy sprzedac azakupic H&S + wymiana pajpow.

ma brzmiec agresywniej niz zalaczane niedawno filmiki z brzmieniem mego forusia, ale mozliwie rozsadnie na dlugich trasach wkoncu z zona jezdze tylko w weekendy na codzien sam smigam do pracy.

 

tomasz

tadaoando, powiem Ci tak: wydech to dosc indywidualna rzecz... dlatego boje sie cos sugerowac :D

w GT przerobilem cztery rozne wydechy, zanim znalezlem taka kombinacje, ktora mi odpowiadala na 100% (center-pipe Magnex z nieduzym rezonatorem + back-box Milltek z duza puszka)

 

w Forku najpierw mialem serie, potem byla puszka H&S (center seryjny), potem przelotowy center-pipe H&S + back-box H&S... a teraz jest przelotowy center-pipe Supersprint + back-box Supersprint z duza puszka i jak dla mnie jest SUPER: dzwiek, wyglad, dopasowanie do auta (a najwazniejsze, ze w trasie - z rodzinka na pokladzie, jadac ze stala szybkoscia praktycznie nie slychac wydechu, podobnie jak w przypadku serii)

 

jednym slowem: trzeba probowac, porownywac (albo podsluchiwac, najlepiej na zywo, jak brzmia wydechy u innych uzytkownikow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma brzmiec agresywniej niz zalaczane niedawno filmiki z brzmieniem mego forusia, ale mozliwie rozsadnie na dlugich trasach...

Dokładnie tak, IMHO, brzmi założony u mnie el-tec :wink:

 

zapodaj jakis filmik, chwalipieta jeden :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma brzmiec agresywniej niz zalaczane niedawno filmiki z brzmieniem mego forusia, ale mozliwie rozsadnie na dlugich trasach...

Dokładnie tak, IMHO, brzmi założony u mnie el-tec :wink:

 

zapodaj jakis filmik, chwalipieta jeden :P:mrgreen:

Postaram się :P:mrgreen:

 

-- 28 sie 2011, o 00:15 --

 

Tylko sugeruję założyć słuchawki, gdyż było to nagrywane omnią lite, czyli ogólnie tragicznym telefonem :?

 

 

Jak znajdę chwilę, to nagram to czymś lepszym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno,

 

...piotrze bedziemy musieli wreszcie powaznie porozmawiac na PW tak dalej byc nie moze :evil::lol:

 

wieczorkiem pojdzie PW :arrow: sprawdz.

 

 

tomasz

 

-- Pn sie 29, 2011 11:29 am --

 

bakupno,

 

...no musze wreszcie cos zrobic z tym wydechem decyzja musi zapasc teraz, a realizacja po powrocie z urlopu jak budzet sie wyrowna :lol:

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych :-)

 

Pamietam, ze bylo swego czasu spore zaciekawienie wydechami PROEX :-)

Jakby ktos byl zainteresowany to zachecam do kupna mego back-boxa, ktory jest ogloszony w dziale "Czesci".

 

Brzmi zacnie jak na ponizszym filmie :-)

http://w359.wrzuta.pl/audio/1MZwqvFSysY

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...