Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

jpol jakbyś mógł się czegoś bliżej dowiedzieć to byłbym bardzo wdzięczny. Dzwoniłem w kilka miejsc i wszędzie ta sama odpowiedź że nie robią tego z NFZetu tylko cash

Chwilowo kontakt jest tylko z tym, co miał w styczniu 2009 - pełna rekonstrukcja, operacja refundowana. Robione w Olsztynie, w Poliklinice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie takie podejście... jakby nie patrzeć taka operacja jest potrzebna do normalnego funkcjonowania... więc nie jest to coś w stylu złotej korony na zębach... a co jeśli nie masz kasy na operację?niesprawność i renta inwalidzka? :neutral: to jakiś absurd...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w Karolinie

 

Słynna klinika, w której leczą polskich olimpijczyków (dr. Śmigielski). Teraz się wykawiorzyli (szeptany marketing zrobił swoje i teraz każda skręcona kostka celebryta leczona jest tam :twisted:), ale nadal dobrze leczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie...

 

Ja tam się leczyłem, bo za czasów podróżowania służbowo po świecie (lata 2003-2005) miałem mega ubezpieczenie i jak mnie zabolało kolanko, poszedłem tam :). Ale mi zaproponowali masaże i taką tam inną terapię bezinwazyjną, a mi akurat wyjątkowo zależało na zwolnieniu lekarskim w Polsce, to poszedłem do innego znajomego chirurga i w prywatnej klinice, w której pracuje po godzinach, se zrobiłem cośtam-skopię :D i potem miałem półtora miesiąca rekonwalescencji w Polsce na pensji nie-polskiej :mrgreen:. A jeszcze potem firma wysłała mnie na dwumiesięczny projekt do Szwajcarii, zamiast Nigerii, bo bali się, że jak mi się coś będzie babrać z kolanem w Nigerii, to może być problem. Czyli same korzyści :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol jakbyś mógł się czegoś bliżej dowiedzieć to byłbym bardzo wdzięczny. Dzwoniłem w kilka miejsc i wszędzie ta sama odpowiedź że nie robią tego z NFZetu tylko cash

 

z tego co wiem, to artroskopia kolana jest refundowana przez NFZ :idea:

tylko niestety kolejki są na kilka miesięcy.

 

Przynajmniej tak było jak ja się dowiadywałem.

Mam mniej więcej to samo co Ty :neutral:, ale że w normalnym funkcjonowaniu i okazyjnym sporcie mi to nie przeszkadza (mam tylko dobry stabilizator) to na razie odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam już dosyć sportu :neutral: , cos ostatnio zbyt mocno się psuje :evil:

A ja myślałam że od nóg, to się psuł tyko pomnik Lenina w Nowej Hucie.

 

mamusia

 

po pierwsze musze w takim razie chyba zmienić ksywke :twisted: , a po drugie chyba musze ostrzec żonę przed zbliżającym się kataklizmem, niech sobie poużywa póki może. Zacząłem od Achillesa teraz kolano więc kolejnym pietrem jest .... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie szpitalnym to Nieteges: Wczorajsza operacja na przepuklinę.

Teges: Już w domu jestem i jest coraz lepiej.

Zdrówka i szybkiego powrotu do pełnej formy :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges przed upływem stycznia znowu mam szanse na pracę

nieteges nie do końca taką jaką bym chciał

tegeso nieteges - bedę musiał założyć i prowadzić działalność jakoś od marca/kwietnia

teges - mam już kluczowego klienta zapewniającego comiesięczny dochód na przyzwoitym poziomie...

nieteges - jednego

nieteges muszę jeszcze pozałatwiać formalności...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan25, przy 1-osobowej dzialalności formalności to pikuś

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 11:41 pm ]

gorsze jest to że masz nielimitowany czas pracy - ja na przyklad piszę z biura teraz - siedze od 8 rano - i tak do 15 lutego jak koniec projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: Moja siostra cofając Mondeo kombi nie zauważyła drzewa. Stłukła szybę w tylnej klapie i ja lekko podgieła.

Teges: Jako że drzewo rosło krzywo, mniej wiecej tak / , to zderzak nawet nie musniety.

Nieteges: Trzeba wymienic całą klapę.

Teges: Używana kompletna klapa juz kupiona.

Nieteges: Trzeba ja pomalowac bo ma inny kolor.

Mega Teges: Ubezpieczyciel wycenił szkodę z AC na ok. 2200 zł :grin: oraz stratę 10% zniżki na AC przez 2 lata czyli w sumie jakies 100 zł bedzie drożej za AC przez 2 lata, a koszt klapy i jej pomalowania wraz z założeniem to 800 zł + flaszka dla kolegi lakiernika. Cyli jestem na czysto 1300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyli jestem na czysto 1300 zł.

 

A to z siostrą się nie podzielisz :mrgreen::mrgreen:

Przecież to ona w sumie załatwiła Ci kasę :mrgreen::mrgreen: :razz:

 

Niech sie cieszy ze jej nie zabilem za to ze przez 3 tyg jezdzilem z folia zamiast szyby. Zimno w sumie nie bylo ale przy 100 km/h to bylo glosno jak w czołgu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges : za 3h mam zaliczenie z Historii myśli ekonomicznej na UG, kompletnie nic nie umiem i szanse na zaliczenie są iluzoryczne :evil:

Teges : mam masę ściąg :twisted:

Nieteges : babka jest nawiedzona i podobno bez szans na ściąganie :evil:

Teges mało się tym przejmuję :cool: i tak nie mam nic do stracenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges : za 3h mam zaliczenie z Historii myśli ekonomicznej na UG, kompletnie nic nie umiem i szanse na zaliczenie są iluzoryczne :evil:

Teges : mam masę ściąg :twisted:

Nieteges : babka jest nawiedzona i podobno bez szans na ściąganie :evil:

Teges mało się tym przejmuję :cool: i tak nie mam nic do stracenia :lol:

 

Nieteges:

Za 3 dni mam zaliczenie z historii architektury. O ile wiem, to z baroku i renesansu, ale pewności nie mam. Wiem, że 50 stron notatek właśnie mi się kseruje.

Teges: Jeśli z pozostałych mi do końca sesji 3 przedmiotów nie będę miał 3,3,3 to tata mi nie zabierze hondy :grin: (a zabrałby przy średniej poniżej 4.0).

Nieteges: Nie mam szans na stypendium za oceny. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... boje_.html

 

Gdy tylko zobaczyłem ten artykuł, pomyślałem: "Oho, Sobala gra pod publiczkę i chcę sobie zjednać słuchaczy". Potem jednak doczytałem: "Rozmowy na temat powrotu prowadzone są już od kilku miesięcy".

Czyli Jethon pogadała, a wyjdzie na to, że zrobił to Sobala.

Przyzwyczaiłem się już do listy z Baronem, więc.. sam nie wiem, co o tym myśleć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu popsułem sobie kolano, po wielu wizytach usg rezonansach i sprzecznych diagnozach wyszło chyba ostatecznie ze musze mnieć zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. [moderator czuwa] :!: Kolejne koszty (brak refundacji a zabieg boli ok 8-10 tys pln) znów dluższa rehabilitacji i wogóle dupa blada.

Chyba mam już dosyć sportu :neutral: , cos ostatnio zbyt mocno się psuje :evil:

Moja zona (miala kompletnie zerwanie wiezadlo krzyzowe, byc moze to jest jakas roznica) robila sobie taka operacje w zeszlym roku i z tego co sie dowiadywalismy to owszem mozna miec refundacje przy operacji metoda klasyczna (autoprzeszczep). Jesli chcesz sie bawic w implanty to pozostaje jedynie finansowanie wlasne. My zdecydowalismy sie na implant ze wzgledu na znacznie krotsza i latwiejsza rehabilitacje (robione w Poznaniu) i wyszlo cos w okolicy 15k. Generalnie zona jest zadowolona, jezdzi na nartach i biega bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...