Skocz do zawartości

Serwis w okolicach katowic


Kario

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi glownie o przeniesienie napedu, poszukuje dobrego specjalisty, ktory ogarnia temat subaru.

 

Jesli chodzi ci o to o czym piszesz, to polecam nie-ASO. Byłem tam osobiście, i moim zdaniem jest to spokojnie najlepszy serwis w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jest dobry, tez tam bylem ale:

1. ceny maja wysokie, a to nie za dobrze jezeli chce poszukiwac usterki co moze trwac dosc dlugo

2. powiedzieli mi, ze robia glownie imprezy, a nie legacy

3. nie byly wstanie dobrac mi klockow hamulcowych, umawialem sie, ze sprawdza zadzwonia - nie zadzwonili, dzwonilem w tej sprawie i tez byl problem, uznalem to za dosc dziwne, pewnie chlopcy maja ciekawsze rzeczy na glowie

 

jak nie znajde nikogo to pewnie tam pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie pisac ASO Mikolow, czy nie-ASO.

 

Tyle, że to raczej wyczerpuje możliwości w okolicy.

 

Dziwię się tylko tej niechęci, bo ja o obu akurat mam dobre zdanie.

Mikołów ma przyzwoite ceny jak chodzi o robociznę (oczywiście nie na części bo to ASO, ale te przecież można kupić gdzie indziej), a co do nie-ASO to nie uważam, żeby jakoś drogo było, a ekipa jest zdecydowanie kompetentna. Ale jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nie-ASO ja wspolpracuje z nimi jakis czas jestem raczej osoba wymagajaca lubiaca konkrety i z nich jestem w 100 % zadowolony ; d robie teraz tam samochod i zobaczmy co bedzie ale spodziewam sie ze bedzie jak najbardziej ok wiec mysle ze sa godni polecenia ; ) nie zrazaj sie tylko z tak blachego powodu bo tego typu problemy zdarzaj sie najlepszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-ASO napisalem wyzej.

 

Mikolow:

1. nie potrafia nic w samochodzie zdiagnozowac, zawsze mowia, ze wszystko jest w pozadku nawet jak ewidetnie jest jakis problem

2. nawet jak sie wskazuje na konkretne objawy to raczej rozkladaja rece

3. wymieniali mi kolo dwumasowe wraz z kompletem sprzegla z powodu szarpania przy ruszaniu, minelo jakies 5 miesiecy i moze z 7tys kilometrow i problem powoli zaczyna wracac - cwierkanie przy ruszaniu, coraz wieksze poszarpywanie, wydalem u nich na to z 6tys PLN w sumie, zaczynam podejzewac, ze nie wymienili tego co mowili...

4. uszkodzili mi czujnik ABSu - czekalem na niego ponad miesiac

5. ustawili mi zbierznosc na +5mm !!! zanim sie zorientowalem mialem przyciete opony..., wczesniej jak wyjechalem mialem kierownice na bok moze z 30 stopni...

 

Fakt ceny sa spoko, sa mili, ale niestety niekompetentni, narazili mnie na duze wydatki nie rozwiazujac problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-ASO napisalem wyzej.

 

Mikolow:

 

To ja może coś dorzucę na temat tego serwisu. Mianowicie wydaje mi się, że niektóre osoby tam są po prostu niepoważne. Czsami dodzwonienie się tam graniczy z cudem (może się to poprawiło ostatnio, nie wiem, dawno nie próbowałem). Bedąc tam osobiście bardzo szybko można zauważyć przyczynę. Po prostu gość w biurze, pomimo, iż dzwoni telefon, ignoruje to zupełnie i zajmuje się własnymi sprawami. Druga rzecz, parę razy gdy chciałem coś zamówić i czekałem na części, kilkukrotnie brano ode mnie telefon i obiecywano, że oddzownią w dzień X albo gdy część Y będzie na miejscu. Nigdy nie oddzwoniono. Teraz już nawet nie podaję swojego telefonu, tylko sam dzwonię. Innego razu umówiłem się na konkretny dzień i godzinę na diagnozę samochodu, którą miał przeprowadzać sam kierownik. Gdy przyjechałem się okazało się, że kierownik pojechał gdzieś po części i "zaraz" będzie. Czekałem godzinę. Gdy kierownik się pojawił, okazało się, że jest w ogóle nie kumaty i nie wie, że był umówiony i ma przeprowadzać jakąś diagnozę! Rozumiem, że ludzie są tam zajęci i zabiegani, ale takie podejście do klienta przestało mi się podobać.

Co do ustawiania geometrii też mam zastrzeżenia, nie są wcale tacy dokładni, jak to się niby reklamują na szyldzie przed wjazdem.

Cieszę się, że pojawił sie taki serwis jak nie-ASO w okolicy, trochę konkurencji na pewno nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nie-ASO to ceny za usługi mają naprawdę niskie, wręcz śmieszne. W piątek odebrałem auto po wymianie chłodnicy i zdziwiłem się że tak tanio. A jeśli chodzi o mikołów to.... już od dawna tam nie jeżdżę bo to bez sensu. Jeśli szukasz czegoś innego w katowicach to tylko paru domorosłych amatorów którzy będą eksperymentować na Twoim samochodzie. Ale twierdząc że nie-ASO ma drogo to mocno przesadziłeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chodzi mi glownie o przeniesienie napedu, poszukuje dobrego specjalisty, ktory ogarnia temat subaru

Trzeba zmienic koło dwumasowe na jednomasowe i do tego sprzęgło kompl. nic tu sie innego nie wymysli. Taka seria... Wszelkie próby reanimacji tego co masz włozone są max na pół roku.

Mozna jeżdzić nic sie nie rozleci....tylko te dzwieki i poszarpywania.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...