Skocz do zawartości

Subaru STI vs. AUDI A6


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problematyczną znajomą która uparcie tweirdzi ze A6 jest porównywalnie dobra z STI i mam pytanko czy faktycznie ma racje ?

Ja nie potrafie tego stwierdzić bo nie weim jak jeżdzi A6 nigdy nawet z bliska jej nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mnie to ciekawi ! Oczywiście chodzi o odczucia związane z ujeżdżaniem tej maszyny, a nie delektowanie się skórą i ilością miejsca na tylnej kanapie.

 

Taki np. Audi A6 2.5 TDI Quattro rocznik 1999 za 90.000 PLN, skrzynia manual do tego chipowany silnik na prawie 200 KM i ponad 360 Niutonów na metrze. :)

 

Za te pieniądze można mieć WRX-sa rocznik 2000-2001.

:roll:

 

Ponoć nowe Audi S3 moze zawalczyć z WRX-sem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdziłam obydwoma ..i to na dość długiej trasie..ok 1200km...

różnica jest jedna, drobna...tylko prsze bez linczu..Sti było duuuużo szybciej..a A^ troszke, ale to troszke wygodniej..ale dobry masażysta niweluje ten defekt w kwadrans

A jak sie nie ma dobrego masażysty pod ręką to co - poćwiczyć aerobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Waldek składaków nikt nie kupuje a tym bardziej ona :P

A tak wogóle to najbadziej pomocna okazała sie Moniqa zresztą jak zawsze chyba pomyśle nad zmianą patrona wyrzuce juz odsłużonego Krzysztofa i zamontyje Moniqe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim argumentem ciężko dyskutować, nie? ;-)

 

BTW: nowy STI JDM jest o ponad 5 sekund szybszy od poprzedniego - ok. 310KM, zawieszenie jak Spec.C teraz we wszystkich, i inne dyfry centralny i przedni, z przodu szpera helikalna w środku DCCD-A z dodatkowym "yaw sensor". W każdym razie pojecha właśnie taki czas i to pierwsza Impreza która zeszła poniżej 8 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problematyczną znajomą która uparcie tweirdzi ze A6 jest porównywalnie dobra z STI i mam pytanko czy faktycznie ma racje ?

Ja nie potrafie tego stwierdzić bo nie weim jak jeżdzi A6 nigdy nawet z bliska jej nie widziałem.

Panowie, mam znajomą, jest dobra. Ja nie potrafie .

 

Szanowna Mamusia to musiała jakieś szkolenie w Naszej TVP lub innych gazetkach z odpowiedniego cytowania innych, egz pewnie na pięc z plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

popatrzec na reakcje innych użytkowników???? to Cię kręci? lekka frustracja wyczuwalna na odległość, i co za pozerstwo

 

wiesz...wsiadajac do auta takiego jak subaru z gory trzeba zalozyc ze zwroci sie na siebie uwage innych urzytkownikow drog..nie mam potrzeby skupiania na sobie uwagi, pozerstwo chyba tez mnie nie cechuje ale widok otwartych buz innych kierowcow sprawia frajde 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Audi srałdi...

 

Audi 2.0 benzyna... 2002 palił w większych ilościach cewki niż mój siostrzeniec zyskiwał świeczek na torcie. Do tego popijał to dużymi ilościami oleju tak litr na 1000 km. U wykonaniu wnętrza lepiej nie mówić tandeta jakich mało, wszystko wyciera się jak by miało przebieg 500.000 km już po 50.000 km

Audi 2,5 2003 TDI to już w ogóle gówno z przeszkodami, w serwisie powiedzieli że najtańsza forma naprawy to ubezpieczyć i walnąć w drzewo...

Audi 2,0 2005 TDI obecnie w Multitroniku z opinii wszelkich ekspertów to po przebiegu 150.000 km, albo padnie pąpa oleju i się silnik wraz z turbiną zatrze, albo zdechnie Multitronik. W sumie to już zdechł kontroler, w serwisie 1000 Euro, ale polscy magicy naprawili go za jedyne 200 Euro. Tak czy siak to jakiś jedno razowy produkt to Audi - srałdi...

 

JA PYTAM GDZIE TAK JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ I SPLENDOR....

 

Jeden 1.9 TDI wyprodukowali co im się w miarę nie psuł i wytrzymywał przebieg ponad 200.000 km i do dziś na tym budują mit nie zawodności...

 

P.S. Skoro Audi-sraldi to Topowy model tego koncernu to inne aż strach oglądać.... Myślę że działa tu zasada kupiłem jajco ale się nie przyznam za żadne skarby że to był zły wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi srałdi...

 

Audi 2.0 benzyna... 2002 palił w większych ilościach cewki niż mój siostrzeniec zyskiwał świeczek na torcie. Do tego popijał to dużymi ilościami oleju tak litr na 1000 km. U wykonaniu wnętrza lepiej nie mówić tandeta jakich mało, wszystko wyciera się jak by miało przebieg 500.000 km już po 50.000 km

Audi 2,5 2003 TDI to już w ogóle gówno z przeszkodami, w serwisie powiedzieli że najtańsza forma naprawy to ubezpieczyć i walnąć w drzewo...

Audi 2,0 2005 TDI obecnie w Multitroniku z opinii wszelkich ekspertów to po przebiegu 150.000 km, albo padnie pąpa oleju i się silnik wraz z turbiną zatrze, albo zdechnie Multitronik. W sumie to już zdechł kontroler, w serwisie 1000 Euro, ale polscy magicy naprawili go za jedyne 200 Euro. Tak czy siak to jakiś jedno razowy produkt to Audi - srałdi...

 

JA PYTAM GDZIE TAK JAKOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ I SPLENDOR....

 

Jeden 1.9 TDI wyprodukowali co im się w miarę nie psuł i wytrzymywał przebieg ponad 200.000 km i do dziś na tym budują mit nie zawodności...

 

P.S. Skoro Audi-sraldi to Topowy model tego koncernu to inne aż strach oglądać.... Myślę że działa tu zasada kupiłem jajco ale się nie przyznam za żadne skarby że to był zły wybór.

 

Ale żeś nekromację uskutecznił 7 lat ten wątek już do podstawówki może chodzić :mrgreen:

 

Czekamy na rycerza w lśniącej zbroi broniącego genialności cudowności piękności i ponadczasowości ałdi sra... znaczy się Audi (te auta są lepsze nawet od promów kosmicznych :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś nekromację uskutecznił 7 lat ten wątek już do podstawówki może chodzić :mrgreen:

Czekamy na rycerza w lśniącej zbroi broniącego genialności cudowności piękności i ponadczasowości ałdi sra... znaczy się Audi (te auta są lepsze nawet od promów kosmicznych :mrgreen: )

 

Brak aktywności w wątku przez 7 lat dobitnie pokazuje brak awaryjności ałdi. A Subaru non stop a to uszczelka, skrzynia, dyfry itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...