Skocz do zawartości

Subaru STI vs. AUDI A6


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

hurra, mój ulubiony wątek powrócił :lol:

i kolejny model w porównaniu, git

 

Panamera tylko wygląda :P

dla mnie to nawet nie wygląda (taki spasiony prosiak,w znaczeniu porszak, z całym szacunkiem dla subarowej świnki) ale ponoć właśnie wyjatkowo dobrze jeździ jak na tak duży samochód.. no może ładnie w środku, bo z zewnątrz rzecz gustu..dla mnie porsche to tylko 911 (no i moze kilka pokrewnych modeli) a nie jakieś cayenny i panamery..

chociaż może jestem nie sprawiedliwy, bo ktoś też przecież mógłby powiedzieć, że subaru to tylko STI, a nie jakieś tam forki czy outbacki..hmm.. :?

 

A ja jestem cholernie zadowolony ze swojego EVO 8)

Za mną już 650km i nie żałuje decyzji.

 

Nawet żonie się podoba :mrgreen:

no wiadomo to najważniejsze :mrgreen:

ale 650 to jeszcze nie daje poglądu, pierwsze 3 miesiące do pół roku każdy samochód daje radochę.. pogadamy tak za 2 lata :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja jako pierwszy z tego forum (pomijając właściciela)zasiadłem za sterami Bartkowej X i qrde micha mi sie śmiała :P

 

Jesli chodzi o mnie, to wybór słuszny :!:

 

dlaczego?, bo obiektywnie podjęty przez właściciela :!:

 

Jeśli ja bym stał przed takim samym pewnie wybrałbym STI :wink: , no chyba że carfit przekonał by mnie na RS-a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jako pierwszy z tego forum (pomijając właściciela)zasiadłem za sterami Bartkowej X i qrde micha mi sie śmiała :P

 

Jesli chodzi o mnie, to wybór słuszny :!:

 

dlaczego?, bo obiektywnie podjęty przez właściciela :!:

 

Jeśli ja bym stał przed takim samym pewnie wybrałbym STI :wink: , no chyba że carfit przekonał by mnie na RS-a :mrgreen:

 

Wniosek z tego jeden trzeba zbanować carfit'a :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego jeden trzeba zbanować carfit'a :mrgreen: :mrgreen:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Ja i tak prawie zbanowany jestem , bo jak cokolwiek napisze w K/S nawet jako niesprzedający, tylko odpowiadający na pytania że coś mam (np. ostatnio ktoś zapytał o VF35 i miałem ) , to zaraz jeb.... konfidenci :evil: w postaci byłych modów zwiazanych z czterema dupami :twisted: , mnie pod.. ( edit by mod :mrgreen: ) do modów :shock: , a ja im naprawde wspólczuje kreciej roboty, a mnie ta dziecinada rozbawia do łez :mrgreen:

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to kurde takiej osobie takie rzeczy robic..... :roll: masakra. :evil:

 

LukiGT , ja , jak ja, nie ma nic do rzeczy, ale to są ludzie którzy mianują się inżynierami rajdowymi :shock: , wyrocznią :shock: , fachowcami którzy siebie nazywają najlepszymi w całej europie :shock: , medialni :oops: , chodzący po parku serwisowym z głową w chmurach :shock: , a podpierdalają carfita że ma turbo czy silnik do sprzedania :shock: trzeba być naprawdę mega idiotą , i mieć tupet, mało tego ten długowłosy frajer , nie uczestniczy w życiu forum.subaru, tylko interesuje go konkurencja :shock: ( pytam sie jaka? ) . Ja naprawde nie wiem gdzie są granicę , albo ja już straciłem zdrowy rozsądek

Sorry za OT :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra carfit wracając do wątku Audi, miałeś RSa, był to taki technologicznie zaawansowany i niezawodny jak niemiecki zegarek sprzęt ?

 

Odpuść człowiekowi co używa odżywki do włosów i pierze tylko w perwolu do czarnych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra carfit wracając do wątku Audi, miałeś RSa, był to taki technologicznie zaawansowany i niezawodny jak niemiecki zegarek sprzęt ?

 

Odpuść człowiekowi co używa odżywki do włosów i pierze tylko w perwolu do czarnych rzeczy...

 

 

Nie dbasz o swoje czarne ubranie :?: :shock:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra carfit wracając do wątku Audi, miałeś RSa, był to taki technologicznie zaawansowany i niezawodny jak niemiecki zegarek sprzęt ?

 

Odpuść człowiekowi co używa odżywki do włosów i pierze tylko w perwolu do czarnych rzeczy...

 

 

Nie dbasz o swoje czarne ubranie :?: :shock:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Mam ich za mało żeby specjalnie do nich proszek kupować lub płyn, mi starczy inteligentny do koloru, się kurna powinien domyślać jak prać jak trafi na czarne gacie i gdzie brązowego szukać !...

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...